Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jesteś prawdziwym graczem? To bierz PS3!

101 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 16:11, Wiecha14 napisał:

Mnie się wydaje, ze duża część uważa że XBox360 lepszy(bo już został złamany i można piracić!!!
)
Przecież powszechnie wiadomo, że gracze się tym kierują.. nie mówie o ludziach bogatych...bo
CI kupią wszystkie 3 next-geny i jeszcze na 10 gier na miesiąc bedzie ich stać...

Niestaty uważam że PS3 na polskim rynku ma się marnie, bo nie ma modchipa, ale innych opcji
uruchamiania
"kopii zapasowych" :)

Takie moje skromne zdanie.


Ekhmmm, no to przerob konsole i nie graj na Xbox Live!. Przeciez juz M$ banuje takie konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem sobie Wii i jestem z tego zakupu bardzo zadowolony. Wielokrotnie miałem z nią mnóstwo zabawy i samemu, i w gronie kumpli, na Wii-mprezce. Kupa śmiechu była przy tym, co nie miara. Polecam Wii, szczerze. A że grafika nie jest taka super, jak na PS3, czy X360? Cóż, powiedzcie to właścicielom DSa. Ale wmówcie, że po co taki przestarzały sprzęt mają, skoro PSP ma znacznie więcej możliwości multimedialnych. Bo to właśnie nie sprzęt, jeno gry się liczą. I na Wii jeszcze będzie mnóstwo fajnych gier. A takiej ich obsługi ani X360, ani PS3 ze swoim (biednym :-P) SIXAXISem nie zaoferują. Wii rulez! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedno. Na pytanie, czy chciałbym mieć PS3, odpowiedziałbym oczywiście, że tak. ALE: na pytanie, czy kupiłbym PS3, czy X360 - odpowiedziałbym raczej, że X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam ps3 moj wujek ma xbox360 i powiem ze od kiedy kupilem playstation trojke to nie gra na xboxie tylko przychodzi na play''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dopowiem, że PS3 to nie next-gen, tylko piec podłączany pod telewizor. Nie ma sensu kupować play''a 3, bo znając Sony na 300% skończy się tak jak z dwójką, po roku, dwóch laserki nie będą działać, po za tym, PS3 wypuszczane teraz mają Blu-ray słabszej jakości, przegrzewają się itd. Kupować tą konsolę będzie sens dopiero za jakieś 2 lata, gdy już będzie miała parę dobrych gierek i gdy możliwe, że będzie tańsza.
I tak moim zdaniem ze wszystkich nowych konsol na rynku, najlepsze jest Wii, bo nie obdziera bezszczelnie klienta z ostatniego kawałka ubrania. Nie wypuszczają pięćdziesięciu wersji konsoli, na którą za każdym razem trzeba wydawać jeszcze więcej, a ze starą wersją nic się nie da zrobić. Xbox360 i PS3 są pod tym względem przekombinowane. Niedługo zaczną się upgrade''y hardware''owe i powedzcie mi, jaki procent z was wybuli kolejne 2,5 kafla żeby sobie wymienić PS3 na wersję PS3 deluxe, bo wam MGS 5 nie pójdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś prawdziwym graczem, to jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać? BTW Prawdziwym graczem już się jest jak grasz w Smurfy ;) W końcu grasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byjm chętnie pograł w np. Motorstorma, po tym, co zobaczyłem w gram.tv
Problem Sony polega jednak na tym, że nie wzięli pod uwagę wielu małych i biednych państewek takich jak Polska. Niby konsola jest o wiele tańsza niż najlepszy procesor, ale telewizor do najlepszej jakości obrazu cenowo idzie w dziesiątki tysięcy złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie: wszyscy, którzy narzekają na PS3 to mniejszość. :P

A większość reszty to fancośtam. :P

A tak na poważnie to o czym rozmawiamy?

Sony się broni - wiadomo, nie chce by inwestycja się sypnęła. Że broni się mało odkrywczo czy przekonująco - ich problem, a już na 100% nie jest to problem graczy.

PS3 przegrywa z Wii i X360? Nic dziwnego: X ma ugruntowaną pozycję na rynku, Wii wprowadziło pewną rewolucję a do tego jest postawione na granie w kilka osób ramie przy ramieniu.

A że za dwa lata X360 będzie "zabytkiem"? Za dwa lata to M$ będzie już powoli mówił o nowej konsoli - naturalna kolej rzeczy.

A ja to jestem mniejszość, że ho hooooooo (bo wybieram PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawdziwym graczem, ale nie jestem prawdziwym głąbem, by w taki prostacki i nędzny sposób odwoływać się do mojego honoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak czytałem te wasze kretynizmy to nie wiedziałem śmiać się czy płakać.
Jak można wypowiadać się o PS3 nawet jej nie przetestując (i nie mówię tu o 2 godzinach w mediamarkt)

1) "niedługo będzie nowy x360 który nadrobi nowości ps3 i będzie dalej tańszy niż ps3
oczywiście nie mówię że x jest lepszy od ps3 ale póki co x narazie biję ps3 co do sprzedaży"

-co za brednie, jakie zaległości?? nowy model zmieni tylko kolor obudowy, pojemność dysku i sytem chłodzenia, toż to cholrny skok mocy ;D


2)"PSX 3 może i ma większa moc ,ale i tak przegrywa z grywalnością XBoxa 360 :P"

-kolejny spec od konsol który wyraził swoją mądrą opinię, a nawet nie wie że nazwa PSX dotyczyła tylko playstation 1 i tylko do modelu 9002


3)"oczywiście nie mówię że x jest lepszy od ps3 ale póki co x narazie biję ps3 co do sprzedaży"

-do porównywania sprzedaży dojdzie po roku obecności PS3 na rynku, wtedy się podliczy kto wyszedł na tym lepiej


4)"Niestaty uważam że PS3 na polskim rynku ma się marnie, bo nie ma modchipa, ale innych opcji uruchamiania
"kopii zapasowych" :)"

-no właśnie przez takich zjebków polski rynek nie wydaje się atrakcyjny dla producentów gier i w większości przypadków nas olewają, ale co tam rżnijmy twórców, bylem tylko ja miał dobrze


5)" A jeśli BluRay rzeczywiście osiągnie sukces, to Microsoft też w niego zainwestuje i będzie można spokojnie taki mieć w X360. Zaś jeśli to HD-DVD wygra. Cóż, wtedy Sony będzie miało problem ze swoim "Odtwarzaczem filmów BluRay, oferującym także gry". "

-nie, nie będzie można mieć spokojnie takiego odtwarzacza w xboxie bo to nie klocki lego gdzie wystarczy popodłączać parę elementów i już jest wszystko w porządku, nie ma takiej opcji żeby x był kompatybilny z blurayem, nie w obecnej postaci, jak wydadzą następną konsolkę za 5 lat to pewnikiem będzie ona miała czytnik bluray


6)"Ps3 kiedyś tam kupie jak fundusze będą. A mogli by wydać Ps3 w słabszej wersji dla ludzi którzy chcą konsole dla gier a nie dla filmów czyli dysk 10GB wystarczy na sejvy że ho ho nie 60 bo na co tyle niektórym osobą. Podłączenia pod net mi nie trzeba jak większości osób. Telewizorka i tak nie mam by obsługiwał największą rozdziałkę i tak gry są pod 4 różne rozdziałki robione:)"

-bardzo mądre żeby obciąć koszty poprzez dodanie mniejszego dysku, to już 150 zł różnicy, a reszta miejsca służy na np:dema ściągane z sieci, zdjęcia mp3 czy filmy, co do podłączenia pod net to jeżeli go nie masz to nie kupuj ps3 bo nie ściągniesz żadnych najnowszych aktualizacji, i tylko z netem ps3 pokazuje swoją potęgę, a telewizor z największą rozdziałką i tak nie potrzebujesz aby się w pełni cieszyć konsolką


Uderz w stół a fanboye się odezwą, prosty wniosek NIE WIESZ - NIE PISZ , a co do mgs4 to sam Hideo powiedział że tyle gada się o jego wersji na xboxa bo to sami posiadacze xboxa o tym gadają i piszą w sieci głupoty na ten temat, bo po prostu tylko o tym marzą i myślą że jak zrobię szum w sieci to wszystko załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten obrazek z grillem jest już nudny i ma taaaaaaaaaaką brodę. Weźcie go więcej nie wrzucajcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł newsa jest mylący. Myślałem, że będę mógł wejść i sobie ponarzekać a tu niestety nie ma na co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomina jak kiedyś pewna pani profesor jakiegoś uniwersytetu robiła ankietę "czy gry szkodzą psychice dzieci?" większość ludzi odpowiedziało, że nie, a ona na to w swojej pracy, że ci ludzie się zmówili i sądzi, że nie mogą mieć racji bo... (pamiętacie MSM?).
Jestem prawdziwym graczem (bo kim innym?), ale nie, nawet jak bym miał i 6 tys zł do wydania nie kupiłbym PS3. Dlaczego? Odpowiedział na to pytanie autor tekstu. Ja nie chcę mieć najlepszego sprzętu, ja chcę mieć sprzęt na którym będę mógł grać w moje ulubione gry. A na to się nie zapowiada by to co lubię pojawiło się na PS3: Conviction, Mass Effect, Bio Shock, co po kolejne Call of Duty. Tylko Assassin''s Creed będzie. A gry typu japońskie RPG mnie nie bawią, a one i tak dostępne są tylko u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować