Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jesteś prawdziwym graczem? To bierz PS3!

101 postów w tym temacie

Gdybym mial pozadny telewizor juz dawno zaopatrzylbym sie w PS3, ktora wg mnie wygrywa z innymi konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 23.05.2007 o 18:46, Ziomal_Tomal napisał:

3)"oczywiście nie mówię że x jest lepszy od ps3 ale póki co x narazie biję ps3 co do sprzedaży"

-do porównywania sprzedaży dojdzie po roku obecności PS3 na rynku, wtedy się podliczy kto wyszedł
na tym lepiej

Porównując same pierwsze miesiące sprzedaży i tego i tego widać że Xowi poszło lepiej...

Dnia 23.05.2007 o 18:46, Ziomal_Tomal napisał:

4)"Niestaty uważam że PS3 na polskim rynku ma się marnie, bo nie ma modchipa, ale innych opcji
uruchamiania
"kopii zapasowych" :)"

-no właśnie przez takich zjebków polski rynek nie wydaje się atrakcyjny dla producentów gier
i w większości przypadków nas olewają, ale co tam rżnijmy twórców, bylem tylko ja miał dobrze

No i przez takich zjebów widać, że Polacy nie wiedzą co to poczucie humoru. A czy wiesz czym jest ironia?

Dnia 23.05.2007 o 18:46, Ziomal_Tomal napisał:

5)" A jeśli BluRay rzeczywiście osiągnie sukces, to Microsoft też w niego zainwestuje i będzie
można spokojnie taki mieć w X360. Zaś jeśli to HD-DVD wygra. Cóż, wtedy Sony będzie miało problem
ze swoim "Odtwarzaczem filmów BluRay, oferującym także gry". "

-nie, nie będzie można mieć spokojnie takiego odtwarzacza w xboxie bo to nie klocki lego gdzie
wystarczy popodłączać parę elementów i już jest wszystko w porządku, nie ma takiej opcji żeby
x był kompatybilny z blurayem, nie w obecnej postaci, jak wydadzą następną konsolkę za 5 lat
to pewnikiem będzie ona miała czytnik bluray

Będzie można. Sam Xbox360 nie ma nawet HD-DVD czytnika, jest on zewnętrzny, więc nie ma problemu zrobić zewnętrzny BluRay. Coś mówiłeś o tym, że zanim się zacznie krytykować najpierw trzeba poznać to co się krytykuje...

Dnia 23.05.2007 o 18:46, Ziomal_Tomal napisał:

6)"Ps3 kiedyś tam kupie jak fundusze będą. A mogli by wydać Ps3 w słabszej wersji dla ludzi
którzy chcą konsole dla gier a nie dla filmów czyli dysk 10GB wystarczy na sejvy że ho ho nie
60 bo na co tyle niektórym osobą. Podłączenia pod net mi nie trzeba jak większości osób. Telewizorka
i tak nie mam by obsługiwał największą rozdziałkę i tak gry są pod 4 różne rozdziałki robione:)"

-bardzo mądre żeby obciąć koszty poprzez dodanie mniejszego dysku, to już 150 zł różnicy, a
reszta miejsca służy na np:dema ściągane z sieci, zdjęcia mp3 czy filmy, co do podłączenia
pod net to jeżeli go nie masz to nie kupuj ps3 bo nie ściągniesz żadnych najnowszych aktualizacji,
i tylko z netem ps3 pokazuje swoją potęgę, a telewizor z największą rozdziałką i tak nie potrzebujesz
aby się w pełni cieszyć konsolką

150 zł to wcale nie tak mało, bo to prawie jedna gierka na PS3 będzie. I jak ktoś nie ma neta to niby dlaczego zabraniasz mu kupic PS3? To coś służy do grania i wciąż bardziej wspierany jest singleplayer (z pewnymi wyjątkami). A dysk 20 giga jak to jest w X360 wystarcza dla tych kilku dem i sejwów. Jest taka opcja "delate"

Dnia 23.05.2007 o 18:46, Ziomal_Tomal napisał:

Uderz w stół a fanboye się odezwą, prosty wniosek NIE WIESZ - NIE PISZ , a co do mgs4 to sam
Hideo powiedział że tyle gada się o jego wersji na xboxa bo to sami posiadacze xboxa o tym
gadają i piszą w sieci głupoty na ten temat, bo po prostu tylko o tym marzą i myślą że jak
zrobię szum w sieci to wszystko załatwi.

Zgadzam się w pełni, uderz w stół a fanboje się odezwą :) Z wnioskiem NIE WIESZ - NIE PISZ też się zgadzam.
A gdy MGS4 trafi na X to fanboye osiągną poziom nirvany i zjednoczą się z kosmosem.

"Uderz w stół, a fanboye się odezwą" <kontempluje nad błyskotliwością tego stwierdzenia i dochodzi do wniosku: To działa w obie strony!>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma znaczenia, na czym cioram, najważniejsze, żebym podczas grania dobrze się bawił. Na razie mam x''a 360 i nie narzekam, na konsolce tej jak na razie ukazuje się wiele wartych uwagi tytułów. Nie wykluczam jednak, że jeśli za kilka Sony zacznie wygrywać walkę z Microsoftem, to wymienię x''a na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem, ale wybieram PC :P Jakoś nie bardzo widzę się z padem w ręku, co więcej uwielbiam strategie...
PS3 może i jest świetną konsolą, ale puenta artykułu trafia w sedno sprawy: muszą byś na tę platformę hiciory !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VolfPL
Zależy co rozumiesz przez dobry komp. Bojezeli taki na ktorym w chwili obecnej pojdzie kazda nowa gra ( nie na max detalach oczywiscie) to 2400 spokojnie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:43, VolfPL napisał:

Kolejny spec.... za 2400zł to nie kupisz dobrego kompa...z choinki urwałeś się pod koniec maja?


U mnie na kompie za 2600 kupowanym we wrześniu (!) G3 spokojnie na średnio-wysokich chodził.
Biorąc pod uwagę teraźniejsze ceny, to na kompie za 2400 poszłaby większość gier na rynku na dosyć wysokich ustawieniach. Weźmy pod uwagę same kości ram. 512 ramu w październiku - 250 zeta (spowodowane wadliwą serią (11 milionów) szkieletów ramu), dzisiaj 50 zeta, śmiałem się z bratem, że tym można się podcierać (za przeproszeniem). 2 Gb ramu za 200 zeta? rok temu ludzie by cię wyśmiali. No ale tak czy siak, żeby złożyć kompa o mocy PS3, trzeba y wydać grubo ponad 10k zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 17:07, Valium napisał:

> Mnie się wydaje, ze duża część uważa że XBox360 lepszy(bo już został złamany i można piracić!!!

> )
> Przecież powszechnie wiadomo, że gracze się tym kierują.. nie mówie o ludziach bogatych...bo

> CI kupią wszystkie 3 next-geny i jeszcze na 10 gier na miesiąc bedzie ich stać...
>
> Niestaty uważam że PS3 na polskim rynku ma się marnie, bo nie ma modchipa, ale innych
opcji
> uruchamiania
> "kopii zapasowych" :)
>
> Takie moje skromne zdanie.

Ekhmmm, no to przerob konsole i nie graj na Xbox Live!. Przeciez juz M$ banuje takie konsole.

A myslisz, że ludzie z małych miejscowości mają internet.. 1/3 użytkowników w Polsce piraci i nie gra przez neta, bo albo nie mają kasy na Xbox Live!, albo nie mają kasy na gry, albo po prostu grają w domowym zaciszu z kumplem na piratach :)

Takie moje skromne zdanie..

PSX jakoś nie miał internetu i to, że dobrze się przyjął w Polsce to zasługa piratów i łatwego dostępu do nich...
Takie moje zdanie, sam Xboxa nie kupię, bo mnie na niego nie stać..

Jak już to wolałbym PS3 z kilku powodów... MGS4, Devil May Cry 4, Final Fantasy XII oraz versus XIII...

Osobiście mam PS2 i żadko tak naprawdę używam do niego internetu.. tylko Burnout: Revenge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:53, Mychaa napisał:

VolfPL
Zależy co rozumiesz przez dobry komp. Bojezeli taki na ktorym w chwili obecnej pojdzie kazda
nowa gra ( nie na max detalach oczywiscie) to 2400 spokojnie wystarczy

sam napęd Blu-Ray do kompa kosztuje więcej niż te 2400 zł !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:43, VolfPL napisał:

Kolejny spec.... za 2400zł to nie kupisz dobrego kompa...z choinki urwałeś się pod koniec maja?

Za 2400zł można kupić naprawdę porządny komp ;p
Możesz poczytać Konfiguratora w CDA, tam są podane naprawdę niezłe składanki :P
Tak mi się zdaję, że masz myślenie, że "porządny komp kosztuje 10tysięcy złoty" ;p
Najlepiej dowiedz się o aktualnych cenach - bo takie "porządne kompy" były u nas kilkanaście lat temu ;o

Ogólnie to wychodzi tak, że kupując PS3 wychodzi nam taniej ponad 3krotnie niźli kupywać kompa z takimi samymi parametrami ;P
A piracenie na PS3 będzie dla piratów strasznie ciężkie, ponieważ płyty Blu-Ray są ciężko dostępne i strasznie drogie
To uznaje

PS Czy PS3 ma dodatkowo wbudowane DVD???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 20:28, Grz3chu napisał:

> VolfPL
> Zależy co rozumiesz przez dobry komp. Bojezeli taki na ktorym w chwili obecnej pojdzie
kazda
> nowa gra ( nie na max detalach oczywiscie) to 2400 spokojnie wystarczy
sam napęd Blu-Ray do kompa kosztuje więcej niż te 2400 zł !!


A tam, gadasz. Nie znasz się, to nie pisz :P.
Czy Konsola Playstation umożliwa nagrywanie czegoś na nośniki Blu-ray? Nie, to gratulację odpowiedzi XD.
Buah, za nieco ponad 2000 zł można kupić NAGRYWARKĘ Blu-ray, oczywiście do kompa.
Niestety nie będę podawał linków, bo jest taki zakaz na forum, ale poszukaj, a się przekonasz. Bez sensu tak pisać bez uzasadnienia.
Dodam jeszcze, że nagrywarki często są droższe niż same odtwarzacze ;p.
Tym bardziej, że po ledwo wydanej technologi czasami nawet kilkakrotnie droższe [ktoś pamięta jeszcze nagrywarki cd i same odtwarzacze jeszcze 6-7 lat temu? :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 20:40, Gol Galad napisał:

> Kolejny spec.... za 2400zł to nie kupisz dobrego kompa...z choinki urwałeś się pod koniec
maja?
Za 2400zł można kupić naprawdę porządny komp ;p

Obliczcie sobie ile by Was kosztował komp o porównywalnych parametrach do PS3...na pewno więcej niż 5 tyś zł

Dnia 23.05.2007 o 20:40, Gol Galad napisał:

PS Czy PS3 ma dodatkowo wbudowane DVD???

napęd Blu Ray odtwarza DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 20:28, Grz3chu napisał:

> VolfPL
> Zależy co rozumiesz przez dobry komp. Bojezeli taki na ktorym w chwili obecnej pojdzie
kazda
> nowa gra ( nie na max detalach oczywiscie) to 2400 spokojnie wystarczy
sam napęd Blu-Ray do kompa kosztuje więcej niż te 2400 zł !!

a na co mi naped blu-ray? skoro i tak tego nie wykozystam zanim zaczna sie pojawiac gry tylko na plytkach tego napedu to do tego czasu bedzie juz kosztowal tyle samo co teraz DVD. Nie musze miec samych nowinek technicznych w kompie zebym mogl sie cieszyc super grafika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jest tu troche krzykaczy ktorzy nie orientuja sie dobrze w rynku wiec przypomne pewne fakty:
REALNY koszt X360 jest wyzszy niz PS3 (miesieczne oplaty za granie online i za niemal wszytko pobierane z XBL)
Xbox360 = na dzien dzisiejszy brak supportu filmow HD
Xbox360 = relatywnie wysoka awaryjnosc

Nie wiem czy ktoś pamieta ale na starcie PS2 nie bylo zbyt wiele dobrych tytułow - bylo jeszcze slabiej niz z PS3! PS3 wystartowalo z lepszymi grami niz startowalo PS2! fakt, ze wtedy nie bylo microsoftu na rynku ALE start Xboxa360 byl naprawde kiepski. Wciaz pamietam glosy oburzenia i hasla "middle-gen". PS3 kosztuje sporo ale daje ogromne mozliwosci. Cala ta krytyka PS3 irracjonalna krytyka PS3 napedzana jest przez microsoft. Nie wiem o caly ten wielki szum... Ludzie myslcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Porównując same pierwsze miesiące sprzedaży i tego i tego widać że Xowi poszło lepiej..."

-Wiem że trudno wśród młodzieży o czytanie ze zrozumieniem ale napisze ci to jeszcze raz, zobaczymy po roku obecności, i jak już chcesz sobie porównywać to policz sobie kto więcej zarobił w te początkowe miesiące a nie kto sprzedał więcej egzemplarzy.


No i przez takich zjebów widać, że Polacy nie wiedzą co to poczucie humoru. A czy wiesz czym jest ironia?

-pomyśl trochę nad składnią i sensem tego zdania bo coś ci tu chyba nie wyszło :/


Będzie można. Sam Xbox360 nie ma nawet HD-DVD czytnika, jest on zewnętrzny, więc nie ma problemu zrobić zewnętrzny BluRay. Coś mówiłeś o tym, że zanim się zacznie krytykować najpierw trzeba poznać to co się krytykuje...

-nie będzie można tylko można, podłączyć to co było w planach,łącznie z tym twoim czytnikiem HD-DVD, nie miałem po prostu ochoty wspominać ile to trzeba jeszcze kasy wrzucić w xpudło żeby miało wszystkie rzeczy o których mówiono przed premierą, PS3 ma wszystko wbudowane przez co jego cena jest wyższa, nie mówiąc już wyglądzie estetycznym, xbox pięknie wygląda z tymi wszystkimi dodatkowymi kablami i skrzyneczkami, normalnie dzieło sztuki.


150 zł to wcale nie tak mało, bo to prawie jedna gierka na PS3 będzie. I jak ktoś nie ma neta to niby dlaczego zabraniasz mu kupic PS3? To coś służy do grania i wciąż bardziej wspierany jest singleplayer (z pewnymi wyjątkami). A dysk 20 giga jak to jest w X360 wystarcza dla tych kilku dem i sejwów. Jest taka opcja "delate"

-Prawie robi wielką różnicę, sprawdź w słowniku pojęcie "zabraniać", i nie chodzi tu tylko o granie po sieci.
P.S.- Bardzo długo szukałem opcji "delate" w xboxie i jakoś nie mogłem znaleźć, czy aby móc z niej korzystać też muszę za nią dopłacić?? I co ona robi, sądząc z nazwy to coś opóźnia, wyjaśnij proszę.
P.S. 2 - Znalazłem tylko coś podobnego z nazwy, mianowicie "delete" ale nie wiem czy to o to ci chodziło, sprawdź i koniecznie mi odpisz, masz wzorek jak to się pisze na klawiaturze,dla ułatwienia dodam że na klawiszu w kształcie kwadratu.


Czekam z niecierpliowścią na wyjaśnienia.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Po pierwsze jest tu troche krzykaczy ktorzy nie orientuja sie dobrze w rynku wiec przypomne pewne fakty:
REALNY koszt X360 jest wyzszy niz PS3 (miesieczne oplaty za granie online i za niemal wszytko pobierane z XBL)
Xbox360 = na dzien dzisiejszy brak supportu filmow HD
Xbox360 = relatywnie wysoka awaryjnosc

Nie wiem czy ktoś pamieta ale na starcie PS2 nie bylo zbyt wiele dobrych tytułow - bylo jeszcze slabiej niz z PS3! PS3 wystartowalo z lepszymi grami niz startowalo PS2! fakt, ze wtedy nie bylo microsoftu na rynku ALE start Xboxa360 byl naprawde kiepski. Wciaz pamietam glosy oburzenia i hasla "middle-gen". PS3 kosztuje sporo ale daje ogromne mozliwosci. Cala ta krytyka PS3 irracjonalna krytyka PS3 napedzana jest przez microsoft. Nie wiem o caly ten wielki szum... Ludzie myslcie!


Masz całkowitą rację wstrętny...( qrde, skąd taka nazwa na nick(?!))...
Te wszystkie opłaty za grę online to napewno wyjdzie tyle forsy żeby kupić sobie PS3 i kilka gier...

Cheers:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak PS 3 ma być jedynym słusznym next-gen to ja wolę zostać przy starym dobrym wii albo nawet od biedy x360. PS3 to totalna porażka. 1 - brak gier 2 - dużo obietnic, a jest widać co (chociażby cell który miał być super hiper mega potężny a jest tylko dobry !!TYLKO!! - kosztuje 1000 zł więcej od konkurencji i to trzeba zaznaczyc) 3 - jak przeciętnego zjadacza chleba będzie stać na PS3 to będzie go stać też na kompa dającego podobne efekty (oczywiście mówię o przyszłości i to wcale nie odległej). I sobie krzyczcie do woli fanboye Sony. Liczby mówią same za siebie GBA sprzedaje się dzisiaj lepiej od PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować