Zaloguj się, aby obserwować  
NuGGet

Co robicie gdy jesteście zdenerwowani?

241 postów w tym temacie

Właśnie zdenerwowała mnie jedna osoba...
Przyszedł mi pomysł na temat, nie widziałem takiego więc...
Co robicie gdy jesteście zdenerwowani? Ja np. słucham kawałka Grammatik - Każdy ma chwile, zawsze mnie uspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi swój adres zamieszkania to ci zademonstruję... :D

A tak na serio, to jestem generalnie spokojnym człowiekiem i trudno jest mnie zdenerwować ;) A jeśli już to odpalam jakąś nawalankę i rozwalam wszystko i wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja słucham The Offspring - The Kids Aren''t Alright lub Rammstein - Du Hast to mi zawsze pomaga w nerwowych sytuacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jestem bardzo zdenerwowany to zakładam słuchawki na uszy i słucham bardzo głośno muzyki! :) Ale zdenerwować mnie jest bardzo trudno!:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja włączam kawałek "Sergio Mendez feat. Black Eyed Peas - Mas Que Nada" to prawie zawsze poprawia humor... a jak nie poprawi to wyżywam się na młodszym bracie (wiecie... tarcie głów i takie tam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:39, goodplejer napisał:

Bajbardziej wyładowywująca jest kawałek Snoop Dogg, Lil Jon, Trina - Stop yo game up gdy Lil
jon nawija... :D


Mnie wlasnie zawsze uspokaja Hip Hop, albo walenie pięścią w biurko:P Z całej sily:P
Najczesciej slucham Grammatika albo WWO, ale jak jestem ostro wkurzony to biore rower i jade gdziesz na pare godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 16:33, NuGGet napisał:

Co robicie gdy jesteście zdenerwowani? Ja np. słucham kawałka Grammatik - Każdy ma chwile,
zawsze mnie uspokaja


Dokładnie ;) ten kawałek też mnie wycisza gdy zajdzie taka potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:46, muszczu napisał:


> Co robicie gdy jesteście zdenerwowani? Ja np. słucham kawałka Grammatik - Każdy ma chwile,

> zawsze mnie uspokaja

Dokładnie ;) ten kawałek też mnie wycisza gdy zajdzie taka potrzeba ;)


On akurat jest on wkurzeniu:) "Kazdy ma takie chwile ze w duszy deszcz pada..." Kozacki kawalek:D
Najlepszy na wkurzenie i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:49, Pablo09 napisał:

Leje się z kolegami:)

No tak sie wyladowuje jak jestem wkurzony w szkole:P A jak mnie jeszcze ta osoba wkurzy to...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 17:01, visss napisał:

Zapuszczam metal (nie jakiś tam czarny), odpalam shootera i naparzam do zombiaków :)

Ja też!:) Witaj w klubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować