Zaloguj się, aby obserwować  
DambialkoX

Jakie gry ci się zacinają ?

118 postów w tym temacie

A ja jestem taki fajny że nic mi się nie zacina. Nawet Company of Heroes chodzi płynnie i to wcale nie na najgorszych detalach !
Więc jest miodnie, mój komp nawet minimalne wymagania Crysisa spełnia ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie tnie nic- wybieram takie tytuły, w które mogę pograć nawet na najnizszych detalach, bo nie grafika w grze jest dla mnie ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie ? haha dobry żart.

u mnie sie tylko jak na razie Gothic 3 to zacina na srednich i minimalnych.
to nawet u mnie juz Colin DIRT (demo) działa na maxymalncyh ! SZOK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Gothic III zacinał mi się tak straszliwie, iż myślałem, że mam najgorszego pc na świecie. Poszedłem zainstalować go qmplowi (256 ram procek 1.7). Wtedy uwieżyłem w cuda... poszedł mu... ścinał się na 5 minut, ale szedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystko mi chodzi dobrze... z jednym wyjątkiem... Pieprzone G3. Nigdy nie widziałem, żeby to płynnie komuś chodziło. Nawet na 2 rdzeniowych prockach, 1gb ramu i najnowszym geeforsie.... to normalnie chore jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi też jedynie się tnie gohic 3 nawet z najnowszymi łatkami i przerobieniem pliku g3.ini , gram na najwyższych detalach i co jakiś czas sie przycina :(((( a mam 2 giga ramu !!!! Gothic 3 to jest najbardziej niedopracowana gra w historiiii !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem ekspertem w dziedzinie sprzętu, ale duzo gram i bardzo to lubie. Chciałbym zapytac się co będę musiał w najbliższym czasie zmienić w moim komputerze (póki co wszytskie nowe gry mi działają)

mój sprzęt :
AMD Sempron 3000+ 1 .81 GHZ
1, 50 GB RAMU
GF 6600 GT
płyta główna ASUS K8n4-e
CHĘTNIE TEŻ DOWIEM SIĘ JAK PODKRĘCIC TEN KOMPUTER

PS niemoglem znaleść dobrego tematu (aktywnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Gothic III. Ale nie u mnie tylko u mojego kolegi- kupił sobie ziom nowego full wypas kompa spec. dla G3 i tnie się niemiłosiernie... u mnie to by wogle nie odpalił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie Gothic III. Powód ? Nie miałem odpowiednich sterów do mojej karty graf. ( ASUS GF 8800 GTX )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować