Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

Gram sobie w tą grę i uważam, że jest fajna nawet bardzo tylko mam mały problem z zadaniem polegającym na znalezieniu ksiąg dla Weng Choi. I tutaj mam pytanie gdzie znajdę te księgi?
Proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 23:50, wdowiakm napisał:

Gram sobie w tą grę i uważam, że jest fajna nawet bardzo tylko mam mały problem z zadaniem
polegającym na znalezieniu ksiąg dla Weng Choi. I tutaj mam pytanie gdzie znajdę te księgi?
Proszę o pomoc ;)

To zadanie wymaga trochę czasu by je w całości wykonać, a to ze względu na rozmieszczenie ksiąg. Na początek małe info - każda księga warta jest 250 sztuk złota i 250 punktów doświadczenia. By wykonać w całości zadanie należy oddać Weng''owi Choi 11 ksiąg. Gdy odda się jedną uzyskujemy możliwość zakupu "specjalnych" towarów, natomiast po wręczeniu osmiu ksiąg dostajemy perka: Sekret Shaolinu Weng Choia, dający nam +20 do uników i +20 do walki wręcz. Pozostają trzy księgi, które warto przeczytać ze względu na możliwość podniesienia naszej postaci odpowiednich cech. Spis ksiąg wraz z lokacjami:
- Sztuka Handlu (dodaje +15 do retoryki gdy się ją przeczyta) - Powiązana z zadaniem "Odzyskaj dług dla Shylocka". Shylocka znajdujemy w portowej knajpie. Dostajemy ją za zwrócenie długu.
- Sztuka Elokwencji (dodaje +15 do handlu gdy się ją przeczyta) - Powiązana z powyższym zadaniem. Dostajemy ją za zwrócenie Shylockowi muzy.
- Księga Śmierci (dodaje +15 do nekromancji gdy się ją przeczyta) - Jest powiązana z zadaniem polegającym na odnalezieniu ukrytego skarbu wraz z Cortezem, znajduje się w jednej ze skrzyń w grocie.
- Historia Krucjat - Kolejna księga powiązana z zadaniem dla Shylocka. Znajduje się w domu Shylocka w jednej ze skrzyń.
- Tom Geomancji - Księgę znajdziesz jak dostaniesz się do La Calle Perdida - tam gdzie jest baza wypadowa Dzierżycieli. Księga znajduje się w jednej ze skrzyń niedaleko wejścia do tej lokacji.
- Wieki - Księga znajduje się w ukrytej komnacie, w pokoju Wielkiego Inkwizytora Torquemada. Muszisz mieć min. 50 w wartości do wykrywania pułapek by znaleźć fałszywą ścianę i 90 w umiejętności otwieranie zamków.
- Zbiór Poezji - Księga znajduje się w Jaskiniach Goblinów (wejście przez Obóz Goblinów), w skrzyni, w ukrytej komnacie za Chanem Goblinów - Plumdżum''em
- Historia Upadłych Duchów - Znajduje się w Jaskini Szurołaka (wejście prze lokację - Na zewnątrz kazamatów niewolników), w skrzyni niedalego wyjścia z tej jaskini.
- Historia Inkwizycji - Znajduje się w Dzielnicy Świątynnej, w zbrojowni Templariuszy, w skrzyni. Najlepiej ukryć się w cieniu i ukraść księgę.
- Historia Nekromancji - Znajduje się w lokacji Jaskinia (wejście przez El Bosque). Do jaskini można wejść podczas wykonywania zadania inicjacyjnego dla Dzierżycieli. Księga jest w jednej ze skrzyń.
- Historia Smoków - Ta księga znajduje się w warsztacie Da Vinci. Wystarczy kliknąć na regał z książkami a sama wpadnie nam w ręce.
To by było na tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem z ostatnia misja dla gildii zlodziei w Barcelonie.
Mam odebrac pewien dlug dla Juanity jednak po dojsciu do domu gdzie mial byc gostek od ktorego trzeba wziac pieniadze okazalo sie, ze nie zyje - musialem stuknac go wczesniej, nie pamietam ;)
Czy jest jakas szansa na ukonczenie tego questa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 01:00, SirMike napisał:

Czy jest jakas szansa na ukonczenie tego questa?

Jak go ubiłeś to nie.
A do dobrego domu wszedłeś? Bo obok domu gdzie ten typek jest jest inna chata z trupem. Może pomyliłeś drzwi. :)

Radzę Ci dobrze poszukać bo jak ściągniesz dług to udajesz się z szefową złodziei do prywatnych komnat...No i perk "Zaufany towarzysz złodziei" i Karwasze Sekretnej Przebiegłości by Cię ominęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 01:17, Vormulac napisał:

> Czy jest jakas szansa na ukonczenie tego questa?
Jak go ubiłeś to nie.
A do dobrego domu wszedłeś? Bo obok domu gdzie ten typek jest jest inna chata z trupem. Może
pomyliłeś drzwi. :)


Hmmm, tu?

20070317142520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 14:25, SirMike napisał:

Hmmm, tu?

Dokładnie. Jak go zabiłeś to kiepsko - nie wykonasz zadania i nie będzie żadnych bonusów...pozostaje Ci chyba tylko eksterminacja wszystkich złodziei. Mają swój skarbiec w lochach, takie małe odszkodowanie dostaniesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 22:28, Vormulac napisał:

> Hmmm, tu?
Dokładnie. Jak go zabiłeś to kiepsko - nie wykonasz zadania i nie będzie żadnych bonusów...pozostaje
Ci chyba tylko eksterminacja wszystkich złodziei. Mają swój skarbiec w lochach, takie małe
odszkodowanie dostaniesz. :)


:( Kurcze, zalezalo mi na tym bo wiekszosc statsow pakowalem w zlodzieja. W takim razie zejde ze zlej sciezki i wstapie do Templariuszy :P Zalatwie tylko pewna sprawe w kanalach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja gry nigdy chyba nie przejde :(

przed chwilą rozwaliłem Adżi Dahaka (czy cos takiego) nie tracąc ani jednego hp:P ale nie o to chodzi. Kiedy wlazłem do pałacu Starca z Gór najpierw mnie rozwalił Dowódca Asasynów (chyba nie do pokonania:() a jak chcialem wsadzic save''a to wykopuje mnie z gry, mimo ze aktualizowalem do 1.1 . Teraz nawet opcja Wczytaj grę mi nie działa!!! nie to, ze wgrywam grę i mnie wykopuje, tylko wtedy, kiedy naciskam na Wczytaj grę w głównym menu:(
Muszę napisac tam do supportu bo to szlag mnie trafi poswiecilem rowno 22 godziny na to a tutaj nawet gra się zepsuła! Czy wam też się cos takiego wydarzyło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 19:58, krzywomordus napisał:

a ja gry nigdy chyba nie przejde :(

przed chwilą rozwaliłem Adżi Dahaka (czy cos takiego) nie tracąc ani jednego hp:P ale nie o
to chodzi. Kiedy wlazłem do pałacu Starca z Gór najpierw mnie rozwalił Dowódca Asasynów (chyba
nie do pokonania:() a jak chcialem wsadzic save''a to wykopuje mnie z gry, mimo ze aktualizowalem
do 1.1 . Teraz nawet opcja Wczytaj grę mi nie działa!!! nie to, ze wgrywam grę i mnie wykopuje,
tylko wtedy, kiedy naciskam na Wczytaj grę w głównym menu:(
Muszę napisac tam do supportu bo to szlag mnie trafi poswiecilem rowno 22 godziny na to a tutaj
nawet gra się zepsuła! Czy wam też się cos takiego wydarzyło????



UFFF konflikt zażegnany.
Coś wam powiem: NIGDY NIE SAVE''UJCIE PRZED PAŁACEM STARCA W WERSJI 1.1 BO SAVE BEDZIE ZLE ZROBIONY I WYKOPIE WAS ZA KAZDYM RAZEM KIEDY BEDZIECIE WCHODZIC W WCZYTAJ GRE!!!
A jeśli to zrobicie to wykasujcie tego save''a ręcznie (.../Lionheart/SavedGames/save.sav)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtam wszystkich!
Mam pytanko
Gdzie znajdę tego chłopca Thomasa, który zaginął w kanałach Barcelony?
Byłem we wszystkich lokacjach w kanałach (Sala Żebraków, Kryjówka Złodzieji oraz pojedyncze lochy)
i chłopaka ani widu, ani słychu:(
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz do kanałów w dzielnicy portowej to kieruj się do Sal Żebraków (północno-wschodnia cześć kanałów). W Salach Żebraków udaj się kawałek na północ, jest tam zejście do Dołu na Trolle (jak nie otworzyłeś drzwi co są przy schodach to musisz obejść całe kanały, by dostać się do tamtego wejścia). W Dole na Trolle będziesz walczył z wulkanicznymi trollami - wkurzający przeciwnicy i wytrzymali. W jednej komnacie będziesz walczył z Mistrzem Wulkanicznych Trolli - jak go ubijesz to zdobędziesz Czerwoną Rudę (potrzebna przy zadaniu z Cortezem), jest też tam ten gnojek Tomas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:42, Vormulac napisał:

Jak wejdziesz do kanałów w dzielnicy, jest tam ten gnojek Tomas.


Dziękuję za pomoc
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys gralem w ta gre nawet ja zalorzylem ten temat xD nie wazne...

jak gralem własnie w tedy to mialem problem z pokonaniem takiego smoka ktory ciagle przywoływał slugi blebleble. macie moze jakas rade jak zrobic maga ktory nie wazwiedzie w decydującej chwili? w co dawac i ile?
chyba ze zadam za wiele ;P pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:10, maciekinder napisał:

jak dołaczyc do dzierzycieli? :D


musisz pojsc do domu da vinci i na fortepianie zagraj taka nute CECCA w tym momencie przeniesie cie gdzies tam do jego pracowni i po chwili pojawi sie da vinci, zapytaj sie go gdzie jestes on ciebie wysle to tego zielaza w dzielnicy bram jak pogadasz z nim to da tobie amulet i idziesz z tym amuletem tam gdzie jest ten kupiec z lukami i kuszami a za nim bedzie mur przez ktory musisz przejsc a za tym murem beda dzwi. wejdz tam i juz jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem a minowicie nie wiem jak dodać sobie umiejętności takich jak nekromancja,walka 1 ręcznom broniom
BŁAGAM POMOCY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć kolesia z którym jest związanym z zadaniem na Lwią tarcze????
On nazywał sie Falsh....coś tam.
On jest w kanałach.
Czy możesz mi pomóc?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować