Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

Jestem Rycerzem Strażnikiem na 12 poziomie (rasa sylwan) i mam problem w kazamatach nieewolnikow próbowałem walczyć z Aeszmą (to ten Deva w jaskini pełnej zwierzoczłeków) zabłem go chyba 8 razy a za kazdym razem wszysczy wrogowie robia sie czerwoni i znikaja a potem Aeszma wraca z fulem PW . CZY JEGO WOGÓLE MOŻNA POKONAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wydałem na nią 100 zł 2 dni po premierze. Rok później była już za 39 zł w Media markt. Od tamtej pory rzadko kupuje gry w roku ich wydania. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tez mam problem... Cortez podobno zaznacza mi na mapie świata obszar na którym znajduje się jaskinia z ukrytym skarbem... Niestety - jakoś nie mogę odnaleźć tego zaznaczenia na mapie... W której lokalizacji należy szukać skarbu Corteza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie jak pokonać w jaskini ogrów w Pirenejach dewe AKA MANACHA . Załatwiam go mieczem, a cały czas z niego powstaje trzech nowych. Jestem Templariuszem 18 poziom. Jaką broń najlepiej użyć na tego dewę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 17:13, GunioPL napisał:

Przeszłem wczoraj lionheart :) . Jeśli macie jakieś szczegółowe pytania to pytajcie :P


No własnie pytam - gdzie jest skarb Corteza?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 14:57, adekadek napisał:

Do Rafael Urbano

Można, wystarczy że w chwili w której go zabijesz nie będzie tam żadnego innego zwierzoczłeka


zapomniałem o drobnym szczególe ilekroć zabije któregokolwiek zwierzoczłeka to sie pojawia 2 nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 17:13, GunioPL napisał:

Przeszłem wczoraj lionheart :) . Jeśli macie jakieś szczegółowe pytania to pytajcie :P

HEJ mam pytanie do czego służy Amulet Proroka. Daje on cos w walce ze smokiem podczas próby ponownego otwarcia piekieł. I w jaki sposub zabic ta bestię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to bardzo chcę rozwiązać quest o skarbie Corteza... A powaznie nie wiem gdzie go szukać. Czy ktoś może mi podac lokalizację, gdzie jest ta nieszczęsna grota?? Podobno Cortez zaznacza to na mapie świata - u mnie się nic nie pojawiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 12:32, Voyteck napisał:

Aka Manach to ten w grocie ogrów?? Ja z nim gadałem :) I sam znikł.


Jak się ma wysoką retoryke to można go przekonać żeby chodził z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 15:30, GunioPL napisał:

> Aka Manach to ten w grocie ogrów?? Ja z nim gadałem :) I sam znikł.

Jak się ma wysoką retoryke to można go przekonać żeby chodził z tobą :)


Tak - on nawet chodzi ze mną :) Tylko wogóle nie wiem GDZIE mam go zaprowadzić żeby był zadowolony?? Serio - nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym - właśnie sie okazało ze mam jeszcze jeden problem... Przy przechodzeniu do innej lokalizacji wyrzuca mnie z gry!! I niestety przeinstalowanie gry na nowo nic nie pomogło :( Czy ktoś z Was miał coś takiego i umie coś na to poradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 16:42, Voyteck napisał:

A poza tym - właśnie sie okazało ze mam jeszcze jeden problem... Przy przechodzeniu do innej
lokalizacji wyrzuca mnie z gry!! I niestety przeinstalowanie gry na nowo nic nie pomogło :(
Czy ktoś z Was miał coś takiego i umie coś na to poradzić??


ja mialem ale nic nie robilem. samo przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez niewiem. slyszalem jak go ktos przekonal na jakiejs stronie :( Bo ja go nigdy nie przekonalem bo nie szkolilem dyplomacje. Co do tego Corteza... zrobilem tom misje kiedys. ostatnio nie patrzylem w tych okolicach gdzie to jest i zapomnialem. zaznaczyl ci na mapce ale pewnie byles ta kiedys i jest juz pokazane. pamietam ze to bylo w lewym dolnym rogu i byl tam taki krzyz jakie ma inkwizycja w lochach. Kiedy tam podejdziesz i Cortez zobaczy tan krzyz ( jest on za takim malym strumykiem) powie ze jakis chyba szaman go nauczyl zaklecia i rzuci czar i na strumyku bedzie piach i mozna bedzie przejzc do jaskini gdzie jest ten skarb i coś ekstra- szczatki smoka jakiegos. bedzie tam pare skrzyn i pare plapek jak dobrze pamietam. kiedy to wezmiesz podejc do jaszczura i wez z jego czaszki oko. oko przeteleportuje cie do innej czesci jakini gdzie beda cztery skrzynie, nie zapomnij o miksturze zldziejstwa i innych gadzetach do otwierania bo sa tam dobre zamki. Jesli nie znajdziesz tego krzyza to ci dam nazwe bo sam odszukam bo wiem gdzie to jest ale nie wiem jak sie nazywa. to by bylo tyle :)

P.S niedlugo podam nazwe lokalizacji na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zobaczylem jak sie nazywa to miejsce, to rio ebro. wiec pojdz tam i nie zapomnij o wskazuwkach wczesniejszego postu. ( da sie edytowac posta tutaj? jak tak to powiedzcie bo niemoge znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować