Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2006 o 17:13, GunioPL napisał:

Przeszłem wczoraj lionheart :) . Jeśli macie jakieś szczegółowe pytania to pytajcie :P

POMUSZ mi zabić starca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 08:26, Matii147 napisał:

> Przeszłem wczoraj lionheart :) . Jeśli macie jakieś szczegółowe pytania to pytajcie :P

POMUSZ mi zabić starca

W jakim sensie? Na multiplayer? Tą co przechodziłem postać mi się usuneła i narazie mam 5 pozimowego boksera-nija :P . Chcesz to ci dam moją własnoręczną formułkę na postać która zabiję nawet 10 starców :P ( przesadziłem ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 16:06, GunioPL napisał:

Przed chwila zobaczylem jak sie nazywa to miejsce, to rio ebro. wiec pojdz tam i nie zapomnij
o wskazuwkach wczesniejszego postu. ( da sie edytowac posta tutaj? jak tak to powiedzcie bo
niemoge znalezc :)

Wielkie dzięki :) Właśnie w tym był problem, ze tę lokalizacje zwiedziłem zanim Cortezowi dałem rękę... Więc siłą rzeczy nie wiedziałem co on mi zaznaczył na mapie :) A jeszcze jeden problem... Gdzie jest Galileusz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 11:03, paweusz napisał:

O ile pamiętam to w więzieniu pod siedzibą Inkwizycji-trzeba go uwolnić.


W wiezieniu... Czy to tam gdzie można uwolnić maga i pomóc uwolnić duszę żonie jednego z więźniów?? W takim razie - w której "klatce" szukać Gallileusza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 00:34, Voyteck napisał:

> O ile pamiętam to w więzieniu pod siedzibą Inkwizycji-trzeba go uwolnić.

W wiezieniu... Czy to tam gdzie można uwolnić maga i pomóc uwolnić duszę żonie jednego z więźniów??
W takim razie - w której "klatce" szukać Gallileusza??

Nie pamiętam - zbyt dawno w to grałem-pamiętam tylko że Inkwizycja trzyma go w więzieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: w lochach inkwizycji uwolniłem dwóch więźniów, pomogłem uwolnić duszę żony, i pomogłem umżeć meżowi... I wogóle nie wiem jak przejść do następnych lochów?? Gdzie jest przejscie??!! Plis chelp!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2006 o 00:34, Voyteck napisał:

W takim razie - w której "klatce" szukać Gallileusza??


ehhh on sam nie che wyjśc z niej i go nie uwolnisz tak próbowałem wszytkich opcji i nic on pojawi sie dopiero jak powrócisz do barcelony....(walka z ostatnim smokiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam sie wlasnie czy nie zrobilem kardynalnego bledu, ktory uniemozliwi mi skonczenie gry. Jestem w tym miescie na M, za Pirenejami. Mam nadzieje, ze wiadomo o jakie miasto chodzi. Wykonalem tam szybko quest dla Leonarda - dajac mu kamien dusz(o ile pamietam), po ktorym on (Leonardo) odlecial lub ogolnie rzecz biorac zniknal.I tu zaczyna sie problem:

Nie pogadalem z nim o Nostradamusie - nie zlecil mi wiec questa odszukania go, tym samym wiedzma nie dostala opcji w rozmowie, w ktorej wskazuje mi jaskinie. Jedyna osoba w miescie, ktora cos wie - brat Michał - tez nie moze zlecic mi tego questa. Stoje w miejscu i nie moge sie ruszyc. Czy da sie to jakos roziwązac. Bardzo prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraz sobie, ze wpadlem na taka mozliwosc, ale rzeczywiscie malo mnie ona urzadza. Mianowicie, w lekkomyslnym zapale wierzylem, ze nie moge dokonac tak dalo idacego bledu, ze padnie przez to glowny quest. A poniewaz gre przechodze po raz pierwszy pomyslalem sobie, ze oleje zabezpieczanie sie na wszytskie strony i bazowalem tylko na quicksave''ie . Tym samym ostatni niezaleny save sprzed pechowego odeslania Leonarda zrobilem dobre 10 godzin gry temu. Prosze wiec o wskazanie innej mozliwosci albo ostateczne wykluczenia jakichkolwiek mozliwosci. :]

z powazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 15:16, Sillih napisał:

Wyobraz sobie, ze wpadlem na taka mozliwosc, ale rzeczywiscie malo mnie ona urzadza. Mianowicie,
w lekkomyslnym zapale wierzylem, ze nie moge dokonac tak dalo idacego bledu, ze padnie przez
to glowny quest. A poniewaz gre przechodze po raz pierwszy pomyslalem sobie, ze oleje zabezpieczanie
sie na wszytskie strony i bazowalem tylko na quicksave''ie . Tym samym ostatni niezaleny save
sprzed pechowego odeslania Leonarda zrobilem dobre 10 godzin gry temu. Prosze wiec o wskazanie
innej mozliwosci albo ostateczne wykluczenia jakichkolwiek mozliwosci. :]

z powazaniem.


Wiecie co - mi się zdaje, ze te gry są tak konstruowane, by nie dokonać takich błędów, które zawalają głównego questa... Dlatego - radziłbym kombinować... A jeśli faktycznie tak jest, ze w tej grze można "nierozważnie" zawalić głównego... to b. poważna wada!! W każdym razie dzięki za ostrzeżenie - będę uważał w przyszłości... Bo jeszcze do tego nie doszedłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 02:05, Ellocopl napisał:

Siemka mam problem nie moge znalesc handlazy niewolnikow jak macie panowie pojecie gdzie to
jest prosze o podpowiedz

A więc rozdroża, dalej prosto i przechodzisz do lasu z drawalem. Dalej - znowy prosto i przecodzisz do goblimów. Teraz - do dołu. Lokacja w dół to właśnie obóz niewolników. Powodzenia :) Mi się tam fajnie walczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 14:02, Ellocopl napisał:

dzieki bardzo ale czy wiesz gdzie jest ta cholerna ulica napisz prosze na forum lub gg 4870575
z gory dziekuje

Czy "cholerna ulica" to ulica czarodziei?? :) Najpierw musisz zapytać Leonarda o to co wie na temat tej tajnej frakcji. On Cię skieruje do zielarza - Dzielnica Bram w Barcelonie, mieszka w lewym górnym rogu, nad drzwiami ma listek. On zrobi Ci testy na prawdomuwność i mozliwości magiczne, i da Ci amulet... Wtedy - w dzielnicy bram już łatwo te ulicę odnajdziesz. Powodzenia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 12:33, Sillih napisał:

Witam. Zastanawiam sie wlasnie czy nie zrobilem kardynalnego bledu, ktory uniemozliwi mi skonczenie
gry. Jestem w tym miescie na M, za Pirenejami. Mam nadzieje, ze wiadomo o jakie miasto chodzi.
Wykonalem tam szybko quest dla Leonarda - dajac mu kamien dusz(o ile pamietam), po ktorym on
(Leonardo) odlecial lub ogolnie rzecz biorac zniknal.I tu zaczyna sie problem:

Nie pogadalem z nim o Nostradamusie - nie zlecil mi wiec questa odszukania go, tym samym wiedzma
nie dostala opcji w rozmowie, w ktorej wskazuje mi jaskinie. Jedyna osoba w miescie, ktora
cos wie - brat Michał - tez nie moze zlecic mi tego questa. Stoje w miejscu i nie moge sie
ruszyc. Czy da sie to jakos roziwązac. Bardzo prosze o pomoc!



ale macie problem. w domku brata michala jest ksiega i jak na tą ksiege nacisniesz to ona ci zaznaczy jaskinie na mapie, albo jak pojdziesz do tuluzy to jaskinie zaznaczy Ci tytan jepatos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować