Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

Grałem w tą gierkę. Muszę powiedzieć, że była bardzo fajna. Ale jedno mnie w niej denerwowało... :/, że grałem w nią dwa razy i zawsze utykałem w jednym miejscu :/ W takiej czerwonej jaskini z Nostradamusem (chyba tak się nazywał) i zawsze mnie tam zabijali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 17:27, jakoktochce napisał:

Grałem w tą gierkę. Muszę powiedzieć, że była bardzo fajna. Ale jedno mnie w niej denerwowało...
:/, że grałem w nią dwa razy i zawsze utykałem w jednym miejscu :/ W takiej czerwonej jaskini
z Nostradamusem (chyba tak się nazywał) i zawsze mnie tam zabijali :/


Mnie tez. Juz przy wejściu atakowało cię pełno hudżaków i wężowców i walka była praktycznie niemożliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 17:43, Mystix napisał:

> Grałem w tą gierkę. Muszę powiedzieć, że była bardzo fajna. Ale jedno mnie w niej denerwowało...

> :/, że grałem w nią dwa razy i zawsze utykałem w jednym miejscu :/ W takiej czerwonej
jaskini
> z Nostradamusem (chyba tak się nazywał) i zawsze mnie tam zabijali :/

Mnie tez. Juz przy wejściu atakowało cię pełno hudżaków i wężowców i walka była praktycznie
niemożliwa..


Ja tam wygrałem. wprawdzie trochę się męczyłem ale potem już było gładko. Prawie przeszedłem tą grę bo byłem w jakimmś zamku na pustyni. Później... gra mi się zwaliła. Nie chciały się włączać zapisy... szkoda. Mimo to polecam. Gra jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem przyjemnosc przejsc ta gre. jakos nie odczulem tej jaskini nostradamusa. mnie wkurzalo bardziej barcelona po powrocie...i jej obreza...sami zolnierze i zero kulek many

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 16:11, nuraghe jr napisał:

ok...sorki
waszym zdaniem jaka jest najlepsza postac do gry???


Probowalem grac czystym magiem. Punkty na poczatek tylko w cechy zwiazane z mana, oznaczalo to miedzy innymi sile 2. Wbrew pozorom wcale to nie przeszkadzalo. Szybko mozna dorobic sie butow dajacych +50 do udzwigu itd. Nie powiem, na poczatku bylo nieco trudno... ale pozniej... ;-)
Niestety bylo to pierwsze podejscie do gry i troche bez sesnu inwestowalem umiejetnosci itd. :-)
Czyli sam sobie utrudnialem zabawe.
W razie czego polecam inwestowanie w magie ognia. Mozna przy pomocy dodatkowych rzeczy podniesc sporo zadawane obrazenia (rekawice +25%, naszyjnik + 10%, pierscien +10%...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja se walnalem polbiesa....punkty dalem walce wrecz jedna bronia i troche na magie,zostalem templariuszem a magie wzialem elektryczna. co wy na to?moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 15:54, nuraghe jr napisał:

ja se walnalem polbiesa....punkty dalem walce wrecz jedna bronia i troche na magie,zostalem
templariuszem a magie wzialem elektryczna. co wy na to?moze byc?

Wspomnę tylko o magii, że nawet nastawiając się na typowego wojownika czasem atak magiczny jest niezastąpiony. Magia ofensywna bardzo pomaga w walce z różnorakimi rywalami. Z trzech jej typów: ogień, lód, elektryczność - zdecydowanie ogień jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byc moze tak jest ale moim zdaniem najlepsza magia to jest blyskawica (3 jej typ) moim zdaniem najlepsza...a po zdobyciu miecza saladyna i tarczy templariusza magia nie jest niezastapniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zabiciem Hana Goblinów. Zadanie dostałem od mistrza inkwizycji bo ja inkwizytator. Dopiero zacząłem i jestem w jego jaskini. Macie jakieś porady? On jest za silny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:49, Gothic 12 napisał:

Mam problem z zabiciem Hana Goblinów. Zadanie dostałem od mistrza inkwizycji bo ja inkwizytator.
Dopiero zacząłem i jestem w jego jaskini. Macie jakieś porady? On jest za silny.


Nie jest taki silny. Też się z nim długo męczyłem ale opracowałem pewną ciekawą technikę :) Doszedłem do niego i jak mnie zauważyli to zacząłem uciekać. Niektórzy mnie gonili i ich zabijałem. Trudno też było zabić tego szamana co był przy tym hanie, a potem to już mi tylko sam przywódca został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:49, Gothic 12 napisał:

Mam problem z zabiciem Hana Goblinów. Zadanie dostałem od mistrza inkwizycji bo ja inkwizytator.
Dopiero zacząłem i jestem w jego jaskini. Macie jakieś porady? On jest za silny.



a ja sie nie meczylem z nim. kupuj u tego chinczyka beczki z prochem :) jak zapakujesz temu z 5 beeczek z prochem to juz po nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:49, Gothic 12 napisał:

Mam problem z zabiciem Hana Goblinów. Zadanie dostałem od mistrza inkwizycji bo ja inkwizytator.
Dopiero zacząłem i jestem w jego jaskini. Macie jakieś porady? On jest za silny.


Wydaje mi się że nie trzeba go zabijać. Też byłem w inkwizycji i przeszedł... właściwie to nie przeszedłem bo mi się w jakimś zamku w pustyni gra zepsuła): Pewnie to była końcówka gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować