Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

kiedys mailem ja kupic gdy miala premiere w polsce ale sobie dalem spokoj po przeczytaniu opinii o niej na oficjalnej stronie cdp, teraz gdy jest w najnowszym playu za 12zeta chyba sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ziomki dzieki ze piszecie odzywac sie do mnie to pogramy razemm 8249145 potrzba mi team
made ej jezli chodzi o rozwijanie postaci
to ja jestem zwolenikem ognia rowijam zodziejstwo ale
tylko odszukiwanie pulapek przejsc ii otwieranie zamkowii
i oczywisie trzeb dawac w wale bronia dwo recna albo jedno reczna
a do jakiej frakc chcecie do laczyc to uwazam ze templarusze sa najlepsi
pozdro dla siwini i wyszystkich zapalencow tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Lionheart jest jedną z gorszych gier RPG, jakie ujrzały światło dzienne. Gra, która miała być godnym następcą takich tytułów jak "Icewind Dale" według mnie była porażką. Gra ta szybko się znudziła, co było powodem dość płytkiej i niezbyt interesującej fabuły. Do tego dochodzi, nie odpowiadający mi ,system walki oraz nieładna grafika.W podstawowej wersji gry znalazłem wiele błędów, często związanych z tłumaczeniem. Osobiście nie polecam tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 14:48, JJ napisał:

Według mnie Lionheart jest jedną z gorszych gier RPG, jakie ujrzały światło dzienne. Gra, która miała być godnym następcą
takich tytułów jak "Icewind Dale" według mnie była porażką. Gra ta szybko się znudziła, co było powodem dość płytkiej i
niezbyt interesującej fabuły. Do tego dochodzi, nie odpowiadający mi ,system walki oraz nieładna grafika.W podstawowej wersji
gry znalazłem wiele błędów, często związanych z tłumaczeniem. Osobiście nie polecam tej gry.


z tym,że fabuła nie jest zbyt dobra i z tym,że gra szybko się nudzi.Napisałeś,że miała być godnym następcą Icewind Dale.Przeszedłem wystkie części Icewind Dale i myśle,że lionheart wypada przy tej grze całkiem nieźle,chociaż fabuła za dobra nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 14:53, mathewmw napisał:

> Według mnie Lionheart jest jedną z gorszych gier RPG, jakie ujrzały światło dzienne. Gra, która miała być godnym następcą

> takich tytułów jak "Icewind Dale" według mnie była porażką. Gra ta szybko się znudziła, co było powodem dość płytkiej
i
> niezbyt interesującej fabuły. Do tego dochodzi, nie odpowiadający mi ,system walki oraz nieładna grafika.W podstawowej
wersji
> gry znalazłem wiele błędów, często związanych z tłumaczeniem. Osobiście nie polecam tej gry.

z tym,że fabuła
nie jest zbyt dobra i z tym,że gra szybko się nudzi.Napisałeś,że miała być godnym następcą Icewind Dale.Przeszedłem wystkie
części Icewind Dale i myśle,że lionheart wypada przy tej grze całkiem nieźle,chociaż fabuła za dobra nie jest.


Każdy ma swoje (często odmienne) zdanie, więc ja nie zmienię swojego stanowiska i według mnie, Icewind Dale ma wiele rzeczy, które stawiają go wyżej od Lionheart''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 12:10, Indrid Cold napisał:

ja sie skusilem i nie zaluje , wciaga jka cholera i icewind daleowi daleko do lh.


Może dla Ciebie,ale zauważ,że Icewind Dale to klasyka a Lionheart nią nie jest,przynajmniej narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:35, mathewmw napisał:

> ja sie skusilem i nie zaluje , wciaga jka cholera i icewind daleowi daleko do lh.

Może dla Ciebie,ale zauważ,że Icewind
Dale to klasyka a Lionheart nią nie jest,przynajmniej narazie.

bardzo ciekawy i konkretny argument, nic dodac nic ujac. fakt ze ID jest starszy nie czyni w zadnym stopniu jej uprzywilejowanej w stosunku do lionhearta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ID2i wogle nie uwazam co by to gra przystawala do do LH chociaz w ID2 przegralem niespelna 30 minut poraza tempota ta gra a pozaty RPG rozgywane kilkoma postciami nigdy dla mnie nie dorownaj
gram w ktorych prowadzi sie jedna postac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 14:24, maciekinder napisał:

mozesz pograc ze mna moje gg8249145 jestem do dyspozycii


będę maił czas po świętach zgłoszę się do ciebie na gg przedstawię się tak jak na forum ok??

a jakie będziemy mieli postacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 22:55, koticzet napisał:

Potrzebuje pomocy;/ Nie moge znalesc lowcow niewolnikow!(ostatnie zadanie zeby zostac templariuszem) Szukam szukam a ich
nie ma;/ Pomoze ktos?

sa na mapie do ktorej idzie sie schodzac na poludnie w lokacji z driadą. beda tam dwa wejscia:jedno prowadzi do nory szczurow a drugie do poczatkowej lokacji gdzie sa niewolnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do grajacych i tych co juz przeszli ta gre. Czy oplaca sie uwalniac dewe w lochach inkwizycji gdy gramy "dobrym" templariuszem? wiem ze dostajemy trait cos z siarka w nazwie ktory dodaje punkty do trafienia krytycznego ale jestesmy tez naznaczeni. czy to naznaczenie wplywa gdzies na nasze losy w pozniejszej grze. jestem teraz po spotkaniu z nostradamusem ,,ide do tuluzy a potem do krypty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować