Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

Witam . zacząłem grać w LionHeart''a dosyć niedawno ponieważ nie mam w co innego grać więc postanowiłem zagrać w LionHeart i teraz mam taki problem ... jestem już u starca z gór (Smok Chaosu) jest niezbyt silny ale jedyny problem to potwory wyskakujące co chwilę i o ile się nie mylę należy zniszczyć tą kulę która znajduje się po lewej stronie lecz nie wiem jak to zrobić (tzn stawiam na zniszczenie tej kuli) tak podejrzanie się zaświeca co jakiś czas... może ktoś pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 12:32, Kombin1910 napisał:

Kto wie jak dostac sie do Miasta na M bo tam jest jakas brama w pirenejach i nie wiem jak ja przejsc ani otworzyć

Chodzi ci o Montserrat? Nie kojarzę, by były tam jakieś przeszkody by dostać się w to miejsce.
Będąc w Zagajniku skieruj się do miejsca oznaczonego na mapie jako "6", to jest wejście do lochów Montserrat.
Punkt "5" na mapie jest niby wejściem do klasztoru, ale tamtędy nie wejdziesz. Może to cię zmyliło.

20101023132316

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staram się o przyłączenie do klanu Dierżycieli. Jednak w misji, w której muszę związać ducha ze swoją różdżką nie mogę otworzyć drzwi ( zaznaczone kółkiem ) znajdują się one w Niższych Lochach Inkwizycji może ktoś podać mi próg od którego będę w stanie otworzyć te drzwi?? Albo sposób by je obejść?? to jest moment w którym utknąłem. Poziom umiejętności otwierania zamków mam 58. wspomagając miksturą mam 83 pkt. to chyba wystarczająco by otworzyć te drzwi co? :P Prosze o pomoc :)

20101128104251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działają jeszcze serwery w Lionheart?

A jak działają to jak założyć własny?

Założyłem serwer w trybie "internet" i jest on niewidoczny dla innych a chciałem sobie ograć z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam problem z grą przez internet , chodzi oto że gdy chce zagrać z kolegą nie widze jego serwera ani on mojego próbowaliśmy przez hamachi ale to też nie pomogło !. Proszę o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 13:59, Rieprro napisał:

Witam. mam problem z grą przez internet , chodzi oto że gdy chce zagrać z kolegą nie
widze jego serwera ani on mojego próbowaliśmy przez hamachi ale to też nie pomogło !.
Proszę o szybką odpowiedz


Upewnijcie sie ze macie te sama wersje gry.

Potem powylaczajcie zapory, firewalle itp. na czas gry.

A jak i to nie pomoze to pytajcie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Oczywiście sprawa dotyczy LionHeart. Jestem już u ostatniego Smoka czyli starca z gór po drodzę zrobiłem praktycznie wszystkie zadania i zabiłem każdego potwora tak mnie wciągnęła ta gra...
Otóż mój problem jest natury takiej, że w momencie kiedy zaczyna się walka jest ok, ale po chwili wyskakują potwory i biłem je z pół godziny, ale zawsze padam bo kończy się wszystko. Jest tam też kula co się święci, ale nie moge z nią nic cholera jasna zrobić, a chyba ona jest kluczem...
Już nawet z 10 potowrami na plecach zabijam połowe życia smokowi, ale kończą się butelki i nie daje rady...
Jest jeszcze jeden fakt, że nie mogę się cofnąć gdyż nadpisałem szybki zapis po automatycznym i czy coś jest potrzebne, aby ja zniszczyć wtedy potworki przestną wyskakiwać?

HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
jest ktos chety do grania w Lionheart przez internet lub zna ktos jakies servery ??
mam orginalna gre wiec obojetnie mi czy bd to na piraty czy nie !
jeski zna ktos server prosze pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 15:01, raven91 napisał:

Gdzie w Montaillou znajdę Beatrycze?


Chyba na północy mapy, w okolicach 9ki. Grałem ostatnio ze dwa lata temu to mogę się mylić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować