Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2005 o 18:57, Indrid Cold napisał:

mam pytanie do grajacych i tych co juz przeszli ta gre. Czy oplaca sie uwalniac dewe w lochach inkwizycji gdy gramy "dobrym"
templariuszem? wiem ze dostajemy trait cos z siarka w nazwie ktory dodaje punkty do trafienia krytycznego ale jestesmy tez
naznaczeni. czy to naznaczenie wplywa gdzies na nasze losy w pozniejszej grze. jestem teraz po spotkaniu z nostradamusem
,,ide do tuluzy a potem do krypty...


zdaje się że nie ja byłem dzierżycielem i nic mi nie wiadomo o konsekwencjach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 11:03, maciekinder napisał:

jam moge pomoc kazdemu zdaje mi sie pisac do mnie na gg to sie na gre umowimy
a lukaszjezeli chodzi o postacie to ja gram
jedna zwiezoczlekiem ale moze
spruboje czym innym ;)


ja chyba człowiekem który będzie zabójczym magiem i będzie sprawnie gadał i otwierał zamki.. radzi też sobie z bronią jednoręczną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam problemik.....chodzi o to że mam zabić chana goblinów. Wyrżnąłem całą wioskę, w jaskini też zrobiłem pożądek i lokację na lewo od wioski tez odwiedziłem oraz w miejsce gdzie jest wejście do kryjówki niewolników (tam gdzie zaczynamy) też wybiłm wszystkich... a quest z chanem istnieje nadal mimo ze zwiedziłem wszystkie dostępne na mapie miejsca i goblinów już nigdzie ne ma.. GDZIE JEST CHAN??? z góry dzieqje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 11:23, DeieS napisał:

Witam Mam problemik.....chodzi o to że mam zabić chana goblinów. Wyrżnąłem całą wioskę, w jaskini też zrobiłem pożądek
i lokację na lewo od wioski tez odwiedziłem oraz w miejsce gdzie jest wejście do kryjówki niewolników (tam gdzie zaczynamy)
też wybiłm wszystkich... a quest z chanem istnieje nadal mimo ze zwiedziłem wszystkie dostępne na mapie miejsca i goblinów
już nigdzie ne ma.. GDZIE JEST CHAN??? z góry dzieqje

przechodzisz jaskinie na polnoc od planszy z driada, wychodzisz w obozie goblinow idziesz na polnoc do nastepnej jaskini i tam jest chan. powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Indrid Cold !!W jaskini (prawy górny róg mapy)do której wchodzi sie z lokacji wioski goblinskiej?? jesli o ta chodzi to wybilem tam wszystko i nadal mam ten quest odkrylem tajne drzwi za tronem i tam tez nie ma chana chyba ze nie odkrylem jakiegos innego tajnego miejsca gdzie to male cholerstwo sie ukrylo ale tak czy inaczej goblinow brak a quest istnieje nadal i nie wiem czy to bug czy co ale dzieki!!jakos moze dam rade zreszta to tylko quest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 14:01, DeieS napisał:

Indrid Cold !!W jaskini (prawy górny róg mapy)do której wchodzi sie z lokacji wioski goblinskiej?? jesli o ta chodzi
to wybilem tam wszystko i nadal mam ten quest odkrylem tajne drzwi za tronem i tam tez nie ma chana chyba ze nie odkrylem
jakiegos innego tajnego miejsca gdzie to male cholerstwo sie ukrylo ale tak czy inaczej goblinow brak a quest istnieje nadal
i nie wiem czy to bug czy co ale dzieki!!jakos moze dam rade zreszta to tylko quest


zaliczy się wtedy gdy powiesz o tym wielkiemu inkwizytorowi w lochach inkwizycji tam gdzie dostałeś te zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! Jak ktoś jest zainteresowany grą a jej nie ma to kosztuje 12.90 zł w piśmie "play" + 2 czy 3 inne pełne gry. Ja już sobie qpiłem. Bo gra wydaje się fajna (jeszcze w nią nie grałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 15:27, Lumbago napisał:

Jeżeli któś gra w Lionheart na sieci niech napisze ja dziś załynam iszukam graczy do towarzystwa


ja mogę pograć moje gg9330722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dostac sie do srodka lochow inkwizycji??????????????? jak tam wchodze to te niebieskie pole mocy nie pozwala mi wejsc do srodka a musze uwolnic z lochow galileusza bo jestem dzierzycielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 09:20, Kensej napisał:

jak dostac sie do srodka lochow inkwizycji??????????????? jak tam wchodze to te niebieskie pole mocy nie pozwala mi wejsc
do srodka a musze uwolnic z lochow galileusza bo jestem dzierzycielem

musisz mieć berło inkwizycji (można je zdobyć w skrzyni schodami w prawo) potem postaw rozbity krzyż i bariera powinna zniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 09:51, bigmiki1 napisał:

musisz mieć berło inkwizycji (można je
zdobyć w skrzyni schodami w prawo) potem postaw rozbity krzyż i bariera powinna zniknąć



dzieki udalo mi sie:D a czemu jak wlanczam multiplayer to nie wyszukuje mi zadnego servera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 18:45, Kensej napisał:

> musisz mieć berło inkwizycji (można je
> zdobyć w skrzyni schodami w prawo) potem postaw rozbity krzyż i bariera
powinna zniknąć


dzieki udalo mi sie:D a czemu jak wlanczam multiplayer to nie wyszukuje mi zadnego servera???


Musisz ustawić rodzaj wyszukiwania z LAN na Internet i po problemie, jeżeli nie pomoże to pisz coś poradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 18:45, Kensej napisał:

> musisz mieć berło inkwizycji (można je
> zdobyć w skrzyni schodami w prawo) potem postaw rozbity krzyż i bariera
powinna zniknąć


dzieki udalo mi sie:D a czemu jak wlanczam multiplayer to nie wyszukuje mi zadnego servera???


możesz także grać na gamespyarcade na ustalonym przez kogoś serwerzerze lub moesz stworzyć własny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze trzeba zmienic na internet:D juz widzialem jeden srver i dolaczylem sie bez problemu. wczesniej gralem w diablo przez neta i tam bylo zawsze duzo serverow a tu berdzo czesto nic nie ma i dlatego myslalem ze mi multiplayer nie dziala. a czy moge jakos grac przez neta moja postacia z singielplayer?? jak sie gra na gamespyarcade bo nie wiem o co w tym chodzi;) a wy macie jakies swoje nazwy serverow, kiedy gracie to sie do was podlacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować