Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

Ogarnąłem ostatnio, że można w Lionhearta grać w sieci za pomoca programu GameRanger, nawet jeśli ktoś ma IP zmienne. Kilka razy już kończyłem tą grę i chciałem sobie z kimś pograć, więc jakby ktoś miał pytania lub chciał pograć w sieci to piszcie: ExcomunicatedScum@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 23:23, kokopl napisał:

Witam graczy.Pewnikiem mieliście problemy z graniem w tą grę ale w wersji multiplayer.

Reklamy z posta usunięte - przypominam, że zgodnie z regulaminem są zabronione. Konta stworzone do reklamowania również.Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, zainstalowałem grę, pierwsze włączanie i zaczęła wariować grafika, wyłączyłem i teraz się w ogóle nie włącza, Windows 7 może coś z tym związane jako że gra jest sędziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam problem, kupiłem grę w wydaniu Legendy Rpg, mam win7, gra się włącza lecą początkowe filmiki i nagle jak ma być menu to jest taki rozjechany mega obraz, tj jakieś fraktale. Macie na to jakąś radę? jak wyłączam to wyskakuje w prawym dolnym rogu jakaś notka z info. że nie jest to prawidłowa rozdzielczość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy postaci npc wrogich do mnie sie regenrują? bo mecze sie z tym porywaczem w pierwszych chwilach gry i nie moge go pokonac:/ probuje atakowac i wracac ale to i tak nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować