Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

Jeśli ktoś odwiedza to forum to proszę o pilną pomoc
1.Gdzie znajdę zaginioną ulicę
2.Gdzie znajde kurczaka w misji od burmistrza Montilanou(czy jakoś tak)
3.Jak można łatwo zabić tych gości w jaskini Nostradamusa(na końcu przy samym nostradamusie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie moze ktos czemu jak chce sie dolaczyc do servera to czasem nie moge i wyskakuje mi komunikat o tytule "YRKO" i tresci "N" co to znaczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 15:57, Roman1555 napisał:

Jeśli ktoś odwiedza to forum to proszę o pilną pomoc
1.Gdzie znajdę zaginioną ulicę
2.Gdzie znajde kurczaka w misji
od burmistrza Montilanou(czy jakoś tak)
3.Jak można łatwo zabić tych gości w jaskini Nostradamusa(na końcu przy samym nostradamusie)

1. pogadaj z da vinci skieruje cie do sklepikarza od napojow a on da costam ze ja otworzysz. jest na zachodzie dzielnicy bram badz swiatynnej , nie pamietam ale znajdziesz ja...
2. polnocny-wschod od miasta... znalazlem go zanim dostalem tego questa
3. duzo potionow , zabic wpierw pomocnikow a potem zmiekczyc pancerz glownemu i go ukatrupic... dalem tam rade a nostradamusa przeszedlem przed wchodzeniem do krypty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE RATUJCIE!!! JAK DOLACZAM SIE DO CZYJEGOS SERVERA TO MAM POZIOM I DOSWIADCZENIE W POSTACI ALE NIE MAM WOGOLE EKWIPUNKU A JAK SAM ZAKLADAM SRVER I SOBIE WCZYTUJE GRE TO MAM. EKSPORTOWALEM POSTAC I POTEM JA WYBIERAM I CALY CZAS NIE MAM W INNYCH SERVERACH SWOICH RZECZY CO ZRBIC????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 18:01, Donki napisał:

Mam pytanie. Wiecie może gdzie są ci łowcy niewolników z ostatniej misji od templariuszy??


tak w kazamatach niwwlonkow tam gdzie na początku gry byłes i gdzie mozę wykonałeś zadanie z okruchem snów dla rycerzy saladyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 23.11.2005 o 19:47, Łukasz.G napisał:

tak w kazamatach niwwlonkow
tam gdzie na początku gry byłes i gdzie mozę wykonałeś zadanie z okruchem snów dla rycerzy saladyna

Ale mi raczej chodziło o podanie lokacji, a jeżeli jest w Barcelonie to w którym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mi może powiedzieć co zrobić gdy w barce i w montillaou wykkonałem prawie wszystkie questy prócz z tymi książkami od weng choi ale chodzi mi o taki quest z którym można przejść do innej lokacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 21:06, zdzichu Pompka napisał:

czy ktoś mi może powiedzieć co zrobić gdy w barce i w montillaou wykkonałem prawie wszystkie questy prócz z tymi książkami
od weng choi ale chodzi mi o taki quest z którym można przejść do innej lokacji itp.


mam być szczery??? niestety skończyłeś grę !! pozostaje ci wykonać te kilk quetów a potem albo gre na półke albo gra w inetrnecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kłopoty z trybem multiplayer prosze o pomoc
1.Gdy ugadalem sie z kolegą że mam stworzyć serwer no to ja go stworzyłem wpisałem ustalonom nazwe ilość graczy:2 i sieć:internet(dodaj liste do gamespy)
gdy czekałem na serwie z 5 minut i mu na gg wpisuje czemu sie nie podłączył a on powiedział że tego serwera nie było oczywiście szukał w INTERNET czy coś źle zrobiłem?
2.Gdy sie podłanczam do kogoś to mam 1 poziom (tak jak bym stworzył postać) która miała 5.i oczywiście zadnych przedmiotow,koledzyt z serwera poradzili mi EXPORT no ja klikalem na EXPORT i na tą postać EXPORTUJ i nic czy coś pomieszałem
3.mam kilka postaci:łucznik ,inkwizytor,giernek,i templariusz jako ostatnią stworzyłem giernka i w trybie multiplayer chciałem pograć templariuszem (z jego umiejętnościami) ale jak klikałem zmień postaći klikałem na templariusza w ramce na dole nadal był ten giernek czy ktoś by mi mógł wyjaśnić?

za wszelkie odpowiedzi Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 11:24, Kensej napisał:

wie moze ktos czemu jak chce sie dolaczyc do servera to czasem nie moge i wyskakuje mi komunikat o tytule "YRKO" i tresci
"N" co to znaczy???


Tom znaczy że ma któś inną wersje np: bulid 1.0 a ty masz pewnie bulida 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować