Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2006 o 16:25, kiki master napisał:

Jak już zdobyłem tą włócznie prawdziwą i nie chcą jej odemnie wziąć to co ja mam teraz zrobić?
Gdzie jest jakiś smok? porosze o odpowiedź



smok bedzie na koncu. wloczni nie wezma od ciebie tylko amsz ja miec i jej pilnoac czyli :) jest twoaj i amsz jej bonusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 12:09, Adik1 napisał:

szajka porywajaca ludzi w Barcelonie. Ich tajna kryjówka znajduje sie gdzieś na zachód od barcelony.
Tak pisze. to misja zlecona przez lorda yawiera czy jakos tak. jak nie wiesz o ktora chodzi
to napisz wszystkie 3 po koleji je porozwalam. z Góry dzięki.



chodiz zapewne o kazamty niewolnikow, wiec tu masz cala mape na schemacie wiec juz sie odnajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 07:24, Rafael Urbano napisał:

Gdzie mogę znależć szczurołaka nosiciela (tego który zaraził żebraków)



w poscie owyzej masz zdjecie. "na zewnatrz kazamtow niewolnikow" tak sie anzywa ta lokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 17:50, winthrop napisał:

> szajka porywajaca ludzi w Barcelonie. Ich tajna kryjówka znajduje sie gdzieś na zachód
od barcelony.
> Tak pisze. to misja zlecona przez lorda yawiera czy jakos tak. jak nie wiesz o ktora chodzi

> to napisz wszystkie 3 po koleji je porozwalam. z Góry dzięki.


chodiz zapewne o kazamty niewolnikow, wiec tu masz cala mape na schemacie wiec juz sie odnajdziesz



mam pytanie odnośnie mapki kilka postów wyżej jest tam nad Wąwozem Krwawej Blizny jest Stary Wrak Statku a z wąwozu krwawej blizny nie moge znalezc zadnego inne go wyjscia niz do manetyzowanego stycznia i rozdrozy.
wiec pytam ktoredy sie tam dostac w jaskniniach części wschodniej i zachodniej nic nie znalazlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy w lionheart da sie walczyc dwoma bronmi jednorecznymi nie wiem moze jest jakis profit jak ktos zna odpowiedz to prosze zeby jak najszybciej odpisal (jesli to profit to jak ktos zna to niech poda jego wymagania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak gram templariuszem jest oki zapisuje ale jak gram dzierżycielem to ja próbuje zapisac normalnie to mi wychodzi do windowsa (nie chce i sie zaczynac calej gry od nowa! Ma Ktoś Jakiiś Pomysł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie. jak dojść do montserreat?? (drugi raz bo pierwszy raz przeszedłem tam za pomocą magicznego kryształu a teraz nie moge bo za każdym razem pisz ze zostałem ściągnienty ze szlaku.) Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 17:36, Adik1 napisał:

Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie. jak dojść do montserreat?? (drugi raz bo pierwszy raz
przeszedłem tam za pomocą magicznego kryształu a teraz nie moge bo za każdym razem pisz ze
zostałem ściągnienty ze szlaku.) Z góry dzięki za odpowiedź


jeśli cię ściąga ze szlaku, to po prostu przejdź przez szlak, ale jeśli nie dasz sobie rady, to wejdź do jakiegoś budynku, wyjdź z niego i idź do kryształu, jeśli ciągle ściąga ze szlaku to idź do innej lokalizacji (np. do barcelony) jeśli jesteś w miejscu, gdzie można wyjść tylko kryształem to masz przerąbane i musisz przejsć szlak:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 09:17, Rafael Urbano napisał:

mam pytanie czy w lionheart da sie walczyc dwoma bronmi jednorecznymi nie wiem moze jest jakis
profit jak ktos zna odpowiedz to prosze zeby jak najszybciej odpisal (jesli to profit to jak
ktos zna to niech poda jego wymagania)


Nie jestem na 100% pewien, ale raczej tak nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 13:01, Rafael Urbano napisał:

> > szajka porywajaca ludzi w Barcelonie. Ich tajna kryjówka znajduje sie gdzieś na zachód

> od barcelony.
> > Tak pisze. to misja zlecona przez lorda yawiera czy jakos tak. jak nie wiesz o ktora
chodzi
>
> > to napisz wszystkie 3 po koleji je porozwalam. z Góry dzięki.
>
>
> chodiz zapewne o kazamty niewolnikow, wiec tu masz cala mape na schemacie wiec juz sie
odnajdziesz


mam pytanie odnośnie mapki kilka postów wyżej jest tam nad Wąwozem Krwawej Blizny jest Stary
Wrak Statku a z wąwozu krwawej blizny nie moge znalezc zadnego inne go wyjscia niz do manetyzowanego
stycznia i rozdrozy.
wiec pytam ktoredy sie tam dostac w jaskniniach części wschodniej i zachodniej nic nie znalazlem



no wiec statke jest lokacja dodtakowa i pojaiwa sie tylko wtedy gdy twoje SZCZESCIE WYNOSI 10 LUB WIECEJ
!!!

a tak to nie bedzie tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 09:17, Rafael Urbano napisał:

mam pytanie czy w lionheart da sie walczyc dwoma bronmi jednorecznymi nie wiem moze jest jakis
profit jak ktos zna odpowiedz to prosze zeby jak najszybciej odpisal (jesli to profit to jak
ktos zna to niech poda jego wymagania)



nie da sie wlaczyc dwoam bronmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 14:52, Rafael Urbano napisał:

jak gram templariuszem jest oki zapisuje ale jak gram dzierżycielem to ja próbuje zapisac normalnie
to mi wychodzi do windowsa (nie chce i sie zaczynac calej gry od nowa! Ma Ktoś Jakiiś Pomysł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



zainsatluj patcha najnowjszego ze strony oficjalenj CDP albo sproubuj zapisac szybkim zaisem bo czasmi tez mi sie tak zdawalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 17:36, Adik1 napisał:

Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie. jak dojść do montserreat?? (drugi raz bo pierwszy raz
przeszedłem tam za pomocą magicznego kryształu a teraz nie moge bo za każdym razem pisz ze
zostałem ściągnienty ze szlaku.) Z góry dzięki za odpowiedź


to wczytaj autozapis i przenos ise daje. od twojego szczescia zalezy czy cie ze szlaku strąci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej prosze o pomoc mam problem z dewa nanghaithya ta co sie wiaze z tajemiczymi morderstem cały czas ja atakuje a ta i tak odnawai energie retoryki mam za mało zeby jej zagrozic :(:(:( co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 00:14, mlodyfilip napisał:

hej prosze o pomoc mam problem z dewa nanghaithya ta co sie wiaze z tajemiczymi morderstem
cały czas ja atakuje a ta i tak odnawai energie retoryki mam za mało zeby jej zagrozic :(:(:(
co mam robic



napisalem juz wczesniej ale napisze raz jeszcze . idz do widzmy na Roque prawy dolny rog i pogadaj z nia to wysle cie ona do pomieszcenia z amuletem , ktorego jak bedziesz mial to mozesz ja zabic. inna opcja to wykoanc po prostu wszytkie zadania dal rycerzy saladyna i dotsaniesz w nagrode swietlny amulet. druga opcja lepsza bo dostaniesz duzo doswiadzcenia i fajnego perka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki u czarownicy byłem tylko juz po tym jak zaczołem walke i uciekłem widoczne wtedy jzu nei moge ale pzreniopse sie do barcelony i zrboe te zadania saladyna ale ja chyba dostałem amulet proroka czy to o to chodzi i co i mam go załozyc i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 12:40, mlodyfilip napisał:

przeszedłem proby salladyna i dostałem tylko jakis miecz a zadnego amuletu nie swiety sejminat



tak. aumlet proroka...ona uderza mocne ciosy i nic poza tym troche zaklec. wycofaj sie jak stracisz duzo zycia i wroc ją dobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować