Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2007 o 18:20, lukasz.rodzinka napisał:

dobra. spróbuje. dzięki za podpowiedz.

Ja ci niczego nie sugeruję - możesz zupełnie odmienną wizję swojej postaci od mojej. Chciałem ci tylko pokazać kim ja gram. Za pierwszym razem, to grałem bodajże Sylvanem-inkwizytorem, broń dwuręczna, ogień... to było dawno i nie pamiętam - ale grało mi się trudniej niż teraz, chyba jakieś wnioski wyciągnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie wiedzialem ze kogos wogole obchodzi ta gra :/. Lionhearta wygralem w konkursie w Clicku, i jak najszybciej zainstalowalem. Niestety straszliwie sie zawiodlem. Dawno nie gralem w tak nudnego rpg, z tak monotonną grafiką, muzyka, fabula, walką i animacją. Szczegolnie animacja glownego bohatera wryla mi sie w pamiec - szura stopami po ziemi :D. Kupa smiechu. Oddalem ta gre koledze za darmo, a on na nastepny dzien oddal mi ja z powrotem. Nie wiem co tworcy Baldura i Fallouta sobie mysleli jak tworzyli ta gre.

NUDA i nieudolnosc do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Lionherta i utknołem w krypcie, koło mrocznych templariuszy. Ale niestety reset kompa i straciłem sejwy ;/ A szkoda - mialem 25 lvl, pelna zbroje plytowa i inne dobre zeczy. Dodatkowo 250 do magii ognia. Szkoda ze nie mam tego sejva :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już prawie przesedłem lionhearta ale hyba w ostatnim poziomie (w jakimś budynku na pustyni po pokonaniu smoka) gra mi się zepsuła i nie mogę wczytać bo się wyłącza ale teraz i tak skasowałem. A szkoda że sie zepsuło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanie... otóż zacząłem grać od nowa, wcześniej grałem Templariuszem, teraz gram Inkwizytorem i o co dokładnie chodzi w 1 zadaniu od Rafaela??? I jeszcze jedno... jak zdobyć zwój wiatru dla kpt. Isabeli ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 16:30, Skarmory napisał:

Inkwizytorem i o co dokładnie chodzi w 1 zadaniu od Rafaela???

Nie pamiętam jakie było pierwsze zadanie - więc może bym pomógł jakbyś opisał co kazał zrobić Rafael.

Dnia 18.11.2007 o 16:30, Skarmory napisał:

jak zdobyć zwój wiatru dla kpt. Isabeli ????

Takie zwoje posiada ten Chińczyk-kolekcjoner książek z Barcelony. Ale udostępni ci towary jak dasz mu wyjątkową książkę-sugeruję dać mu książke od Shakespeare''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tego zadani od Inkwizycji to mam zabić w kanałach jakiś ilanktropów ( czy jakoś tak :P )
a William da mi książkę jak zabiję tego gościa co kłócił się z Cortezem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 17:44, Skarmory napisał:

co do tego zadani od Inkwizycji to mam zabić w kanałach jakiś ilanktropów ( czy jakoś tak :P

Masz wybić dla Rafaela wszystkie likantropy w kanałach (szczurołaki) wraz z ich przywódcą. Jak to zrobisz, to wróć do inkwizytora Rafaela.

Dnia 18.11.2007 o 17:44, Skarmory napisał:

a William da mi książkę jak zabiję tego gościa co kłócił się z Cortezem ???

Nie musisz zabijać lichwiarza - można sprawę załatwić bardziej pokojowo. Czasem wystarczy dobrze porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:29, Skarmory napisał:

a gdzie znajdę chana goblinów i tego inkwizytora Darsha ???

Musisz się udać do Obozu Goblinów. Aby się tam udać, wyrusz do Lago del rio Ebro, tam na północnym-zachodzie jest wejście do przejścia pod wodospadem. Tutaj również udajesz się na północny-zachód i jesteś już przy wejściu do Obozu Goblinów. Zaraz jak wejdziesz do Obozu, przywita cię spora grupa goblinów - twoja sprawa jak to rozegrasz. Na południowym zachodzie Obozu, jest przejście do Obozu Najemników, ich szef ma Młot na Gobliny, dzięki którego goblina zabija się na dwa uderzenia (bardzo na nie skuteczny, ale kosztuje około 15000 złota).
Inkwizytor jest na terenie Obozu, "na powietrzu" - nie sposób go nie znaleźć. A wejście do jaskini Chana znajduje się w północnej części obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no więc wybiłem już wszystkie gobliny z obozu i jaskini tylko został mi ten chan i jego "podopieczni", oczywiście mam ten młot ale zapłaciłem ze niego 9600 ( dyplomacja się przydaje ) ale nie wiem jak go zabić. Moja taktyka jest taka że go odciągam żebym lał się z nim 1 vs 1 ale zawsze mnie zabija ;/ brakuje mi jedynie mikstur. Gdzie mogę ich znaleść najwięcej lub kupić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 15:20, Skarmory napisał:

jestem teraz przy tym zagajniku z wężowcami. Nie mogę ich zabić. Jaka jest na nich najlepsza
broń ???

Chodzi o Yuan-ti ? Najlepszy sposób na nie, to wyciągać je pojedynczo - dla gracza z nie za wysokim poziomem walka z kilkoma Yuan-ti może być szalenie trudna. Najlepiej je wyciągać pojedynczo (szczególnie te duże, te mniejsze można po 2-3). Nie miałem na nie szczególnej broni, będąc w cieniu rzucałem na jednego wężowca kulę ognia i czekałem aż przyjdzie i wtedy walka w zwarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u kogo można kupować eliksiry czy tylko da się je znaleźć ?? ale też bardzo trudno mi będzie wyciągać pojedynczo ponieważ zawsze chodzą w 2 lub 3 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:28, Skarmory napisał:

a u kogo można kupować eliksiry czy tylko da się je znaleźć ?? ale też bardzo trudno mi będzie
wyciągać pojedynczo ponieważ zawsze chodzą w 2 lub 3 ;/

Ciężko w tej grze zdobyć mikstury - niezależnie czy je znaleźć czy też kupić. Niewielu kupców handluje miksturami leczniczymi, a jak już mają to średnio 1-4 butelki. Jak już znajdziesz kogoś z miksturami leczniczymi, to bierz wszystkie bez względu na to, na ile ci są potrzebne. Ja w zasadzie chodziłem bez "lekarstw", biłem się do upadłego a potem czekałem aż się życie odnowi. A co do Yuan-ti to wiem, że chodzą grupami - ale u mnie było tak samo, trzeba trochę sprytu i taktyki, z każdym poziomem będziesz mógł walczyć z większą grupą rywali (jeżeli dobrze rozkładasz punkty nauki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:42, Skarmory napisał:

jak gram Inkwizytorem ( wcześniej grałem Templariuszem ) do do czego najlepiej rozkładać punkty
nauki ??? obecnie mogę rozdać max 20

Przede wszystkim w broń, ale jedną (w zależności czy walczysz jedno- czy dwuręczną bronią), potem magia ofensywna (ja zawsze dawałem w ogień), warto dać trochę w uniki. Od czasu do czasu dawałem jeszcze w umiejętności złodziejskie (otwieranie zamków i przeszukiwania) - bo się przydają, no i w leczenie dawałem (ale nie sprawdza się podczas walki). Ale podstawa to 3 pierwsze umiejętności jakie dałem (broń, uniki, magia ofensywna). Jeżeli będziesz dawał punkty po trochu do wszystkiego, to każda następna walka będzie jak męczarnia - postać ma być dobra w konkretnych umiejętnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja walczę bronią jednoręczną ;] w ogień pakuje i czas żeby też przypakować w uniki. Powinno być zdecydowanie łatwiej ;] a Ty kim grasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:49, Skarmory napisał:

ja walczę bronią jednoręczną ;] w ogień pakuje i czas żeby też przypakować w uniki. Powinno
być zdecydowanie łatwiej ;] a Ty kim grasz ???

Templariusz, bestia, broń jednoręczna, magia ognia. Używałem książek więc zwiększyłem umiejętności w nekromancji, złodziejstwie i ... w czymś jeszcze. Niektóre przedmioty dają niezłe premie do umiejętności, które bywają przydatne, a szkoda nam na nie punktów.
Im więcej punktów w unikach, tych trudniej cię trafić rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować