Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

Oj Zdzichu, Zdzichu, źle żeś czynisz.. Jak nikt Ci nie odpowiedział to znaczy najprawdopodobniej, że po prostu nikt nie wie.. A odwalanie tego typu spamerskich akcji, na tym forum do rzeczy publicznie akceptowanych nie należy, oznacza to, że nie zyskasz w ten sposób sympatii ani moderatorów ani innych użytkowników forum, którym (tak jak mi) bedziesz działał na nerwy.. To tak gwoli subtelnej sugestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam problem dostać się do tajnej pracowni Leonarda da Vinci. Czy ktoś wie jak to zrobić, a przynajmniej jak odnaleźć bodajże Kościaną Różdżkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 12:33, Eilene napisał:

Cześć! Mam problem dostać się do tajnej pracowni Leonarda da Vinci. Czy ktoś wie jak to zrobić,
a przynajmniej jak odnaleźć bodajże Kościaną Różdżkę??


W mieszkaniu Leo jest figurka z napisem przepisz ten zapisz go i podejdz do piania czy fortepianu, wkażdym bądż razieczegos grającego w mieszkaniu Leo i zagraj ten wyraz wtedy dostaniesz sie do ukrytego pomiszczenia.


Zdzichu jaki masz problem bo nie moge go znaleźć na poprzedniej stronie????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ostatnim smokiem (starcem) :/ mam 2 miksturki :O wiec neiwiem czy wogóle mam szanse go pokonać a wogóle skąd miałem wziąśc wiecej jak sprzedawcy sprzedawali max 2 mikstury ;( jest jeszcze sprzedawaca na pustyni ale on jak bedzie miał 2 miksturki to bedzie dobrze ... co ja mam zrobić tyle godzin na to poświęciłem i teraz nie przejde ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim... zaczalem grac w LH dwa dni temu... ale to nie jest wazne... chce zostac dzierzycielem i mam zadanie z zabiciem Relikana czy jak mu tam... tego wyrzutka... i pisze ze jest on gdzies na zachodzie w lesie... przeszukalem wszelkie lokacje (chyba:P) nie moge znalezc zadnych nowych przejsc ani jaskin... a Relikana nigdzie nie ma :| czy ktos wie gdzie on sie ukrywa?:P za odpowiedz z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idź do kazmat nie wolników czyli lokacji gdzie zaczynałęś gre poszukaj tam (ale nie wchodź to lochó tylko na zaenątrz)i zobaczysz koleś chyba będzie w fioletowej szacie albo w jakiejś tam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 13:37, zdzichu Pompka napisał:


CZY NIKT MI NIE POMOŻE??????????????????????????????????????????????

też mam ten problem czy ktoś może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 10:58, tomusi napisał:

>
> CZY NIKT MI NIE POMOŻE??????????????????????????????????????????????
też mam ten problem czy ktoś może pomóc chodzi mi o jaskinie nostradamusa nie moge ich nigdzie znaleść bardzo prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie. Czy jest możliwa zmiana nazwy postaci, którą się gra, bo troche głupio jest mieć przed imieniem coś w stylu Sir Sir Inkwizyto Sir i dobiero imię...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 18:49, Ad_aM21 napisał:

Z tego co wiem to nie. Wspomniane było coś o uważnym wyborze imienia w instrukcji (ale nie
jestem pewien) :)


Cóż...Mówi się trudno.Jakoś wykombinuje żeby to imie wyglądało.Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu nikt nie jest w stanie napisać gdzie są te jaskinie nostradamusa bo nie wiem jak tam trafić bardzo mi zależy na tym bo gra mi staneła prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 18:57, tomusi napisał:

czemu nikt nie jest w stanie napisać gdzie są te jaskinie nostradamusa bo nie wiem jak tam
trafić bardzo mi zależy na tym bo gra mi staneła prosze


Na mapie Mountaulionu w południowo-wschodzniej części mieszka pewna wiedźma - Na RoQa(czy jakoś tak).
Zapytaj ją o te jaskinie a ona Ci zaznaczy je na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy umiejetnosc walki jedno-/dwu- reczna bronia dodaje cos do obrazen (w luku/kuszy im wyzszy poziom walki dystansowej tym o iles procent sa zadawane wieksze obrazenia), czy tylko zwieksza nasze szanse na trafienie w przeciwnika...? Sie zastanawiam czy jest sens dalszego rozwoju tych dwuch umiejetnosci... :] za odpowiedz z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga do reliekana jest dość trudna dla początkujących ale OK (też gram od 2 dni tyle ze templariuszem) Od rozdrozy najpierw na poludnie (wybrzeze) pozniej na zachod (rio elbro) i znowu na zachod ( nie pamietam calej nazwy ale tez cos z rio elbro (czy tam ebro) jest tam grumdzum zleci ci zabicie driady zgodz sie idz do niej powiedz ze masz watpliwosci potem wroc i wcisnij grudzumowi kit ze ja zabiles potem pozabijaj wszystkie gobliny idac ciagle na poludnie (jest tam tez jakis gosc ktorego mozesz wziasc na towarzysza) na poludnie do Kazamatów niewolnikow
tam jest reliekan , a i jeszcze lowcy niewolnikow ktorzy cie porwali na poczatku gry i rowniedz dewa aeszma (nie idz do niego jest w jaskini na polnocnym wschodzie ale nie mam bladego pojecia jak go pokonac (zabilem go 8 razy a on zaraz wraca)od reliekana wez tez miksture i zanies ja bramblesowi (tez u dzierzycieli(za troche zlota i nowy (fajny )profit)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować