Zaloguj się, aby obserwować  
GaJdAtOr

Lista Zwycięzców w Konkursie Gwiazdkowym GRAM.PL

386 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2005 o 11:57, .Darnok napisał:

Z pewnością listonosz przyniesie Ci w wigilię pod choinke :P

Nie sądzę, bo bombkę trafiłem dopiero wczoraj. :] Znając życie najprędzej będzie po 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... No i znalazłem bombkę na głównej stronie forum. Aż zadrżałem kiedy ją ujrzałem. Mój entuzjazm nieco przygasł kiedy okazało się, że wygrałem 10wPLN. A już myślałem, że wygram jakąś gierkę. Niemniej jednak to moja pierwsza wygrana na stronie CDP. Bardzo dziękuję i życzę innym wygranych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem bombkę i wygrałem grę lub gadżet :D Nie szukajcie bombek jak najęci, bo wyskoczy wam w najmniej odpowiednim momencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 20:19, Soczewa27 napisał:

(...) wyskoczy wam w najmniej odpowiednim momencie :D

Dokładnie :P Mi wyskoczyła na forum kiedy już straciłem nadzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 15:58, Sarafan_Knight napisał:

Ech... No i znalazłem bombkę na głównej stronie forum. Aż zadrżałem kiedy ją ujrzałem. Mój
entuzjazm nieco przygasł kiedy okazało się, że wygrałem 10wPLN. A już myślałem, że wygram jakąś
gierkę. Niemniej jednak to moja pierwsza wygrana na stronie CDP. Bardzo dziękuję i życzę innym
wygranych. :)


A ja sobie nie dawałem szans na to że wygram gre lub gadzet tylko jakiś voucher czy wPLN i za takie skromnie myślenie dostałem prezent w postaci gry lub gadzet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dziś przypadkiem wszedłem na forum, patrze jakaś bombka (nie wiedziałem że jest taki konkurs).
klikam a tu pisze że wygrałem gre albo gadżet xD

czy trzeba było podać numer telefonu w danych do wysłania? bo tego akurat nie podałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 15:58, Sarafan_Knight napisał:

Ech... No i znalazłem bombkę na głównej stronie forum. Aż zadrżałem kiedy ją ujrzałem. Mój
entuzjazm nieco przygasł kiedy okazało się, że wygrałem 10wPLN. A już myślałem, że wygram jakąś
gierkę. Niemniej jednak to moja pierwsza wygrana na stronie CDP. Bardzo dziękuję i życzę innym
wygranych. :)

LEpsze to niż nic, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jha myslalem dwa razy ze wygralem o to poprostu mi dzwonil ktos na gg :P.ale na drugi dzien patrze a tu bombka bezpanska wisi na ekranie no i ją zebralem z tej choinki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi udalo sie wlasnie przed chwila trafic gre lub gadzet ;p , a forum odwiedzam rzadko hehe ;). Na poczatku sie nieco wkurzylam, gdy wielka fioletowa bombka zaslaniala mi post, potem dopiero wrocila jasnosc myslenia ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeeeeeeee właśnie udało mi sie trafić na bombke w kturej miałem znirzke na jedną z sześciu gier wybrałem Empire Earth za 39zł niestety obrazka nie zrobiłem bo zapomniałem

Dzięki CDprojekt i prosze o więcej takich konkursów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować