Zaloguj się, aby obserwować  
GaJdAtOr

Lista Zwycięzców w Konkursie Gwiazdkowym GRAM.PL

386 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 12:57, Yasiu89 napisał:

> Jaki mail potwierdzający? czymu ja takiego niedostąłem ---__----
Dostałem go dzisaj o 10:30 i był tam link do strony gdzie musiałem potwierdzić swoje miejsce
zamieszkania.

LOL dostałem mail potwierdzający i co się okazało? Że genialny wikweb źle wypełnił forumlarz i przesyłka by doszła ale mogłbyby być problemy (niepodałem nr mieszkania) Wiec całe szczescie ze wprowadzili coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 15:48, wikweb napisał:

> > Jaki mail potwierdzający? czymu ja takiego niedostąłem ---__----
> Dostałem go dzisaj o 10:30 i był tam link do strony gdzie musiałem potwierdzić swoje miejsce

> zamieszkania.
LOL dostałem mail potwierdzający i co się okazało? Że genialny wikweb źle wypełnił forumlarz
i przesyłka by doszła ale mogłbyby być problemy (niepodałem nr mieszkania) Wiec całe szczescie
ze wprowadzili coś takiego


nie wiem czy nie szczyscili numerow domu i mieszkania, bo ja i kilka innych osob tez nie mialo (a pamietam ze wpisywalem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wygrałem nagrode niespodzianke...tylko szkoda ze dopiero 6 stycznia wysyłają... :D
''''Nagrody bedziemy wysylac do 6 stycznia 2006.
(nagrody wysylane zostana za posrednictwem Poczty Polskiej, czas dostarczenia to 2-3 dni robocze od daty wyslania)''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG cóż za pleonazm ... "tylko szkoda ze dopiero 6 stycznia wysyłają... :D" i ''''Nagrody bedziemy wysylac do 6 stycznia 2006." i co teraz? Of koz wysyłaja DO 6 stycznia , ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 00:15, Sand Wraith napisał:

OMG cóż za pleonazm ... "tylko szkoda ze dopiero 6 stycznia wysyłają... :D" i ''''Nagrody bedziemy
wysylac do 6 stycznia 2006." i co teraz? Of koz wysyłaja DO 6 stycznia , ech ...

hmm szkoda że nie ma edycji ... chodziło mi o oksymoron ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować