Zaloguj się, aby obserwować  
GaJdAtOr

Lista Zwycięzców w Konkursie Gwiazdkowym GRAM.PL

386 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2005 o 14:49, Grizzly. napisał:

1.Grizzly - 10wPLN
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

Z kopiujcie i dopiszcie się...


Czy pozycji nie będzie czasem 750?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 14:57, lampak napisał:

> 1.Grizzly - 10wPLN
> 2.Budyn- nie wiem ;]
> 3.
> 4.
> 5.
> 6.
> 7.
> 8.
>
> Z kopiujcie i dopiszcie się...

Czy pozycji nie będzie czasem 750?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 15:47, upiordliwy napisał:

A nie było jużczasem więcej tych osób? Np. Quan?

Było.

Ale system jak widać ma mankament, bo jego Twórcy nie zrobili jakiejś automatycznej listy zwycięzców. A takie manualne sam-nie-wiem-co to mało kto ma zamiar rozbudowywać swoim wpisem ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 14:44, lampak napisał:

A ten voucher, czy jakoś tak, to on jest zniżką na dowolną grę czy na jedną określoną?

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2287&pid=681
Tu jest moja reakcja po "wygraniu" vouchera wraz z całym cennikiem na screenie. To w sumie najsłabsza nagroda. Na decyzję, którą chcesz masz 5 minut (a potem 30 dni na decyzję, czy mają ja przysłać, czy jednak nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu i mi się pojawiła bombka... ale to tylko 10 wPLN :(
Chętnie bym się zamienił z Vel Groznym za tego vouchera :(
No ale nie ma co się załamywać, zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 16:40, Albatross napisał:

W końcu i mi się pojawiła bombka... ale to tylko 10 wPLN :(
Chętnie bym się zamienił z Vel Groznym za tego vouchera :(
No ale nie ma co się załamywać, zawsze coś.

Wiesz, że ja bym z chęcia zamienił go na 10 wPLN? :P Ale pewnie został na nowo rozlosowany, bo pisało, że jest ważny przez 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2005 o 16:49, Vel Grozny napisał:

Wiesz, że ja bym z chęcia zamienił go na 10 wPLN? :P Ale pewnie został na nowo rozlosowany,
bo pisało, że jest ważny przez 5 minut.

A ja bym chciał dostać tego vouchera, bym kupił sobie jakąś dobrą grę za dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 16:58, lurynowicz napisał:

A ja bym chciał dostać tego vouchera, bym kupił sobie jakąś dobrą grę za dobrą cenę.

Dobrą cenę? 10 złotych taniej to jest okazja? Nagroda w konkursie? AOEIII wychodzi nawet drożej, niż zamówienie przed premierą. Swat4 był wcześniej za złotówkę np, zresztą wszystko już napisałem w tamtym poście, co zalinkowałem. Co to za nagroda, którą trzeba sobie kupić? Inni, co wygrali dostaną grę za darmo, a ja muszę ją kupować? Już wolałbym nic nie wygrać i się nie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:00, Vel Grozny napisał:

> A ja bym chciał dostać tego vouchera, bym kupił sobie jakąś dobrą grę za dobrą cenę.
Dobrą cenę? 10 złotych taniej to jest okazja? Nagroda w konkursie? AOEIII wychodzi nawet drożej,
niż zamówienie przed premierą. Swat4 był wcześniej za złotówkę np, zresztą wszystko już napisałem
w tamtym poście, co zalinkowałem. Co to za nagroda, którą trzeba sobie kupić? Inni, co wygrali
dostaną grę za darmo, a ja muszę ją kupować? Już wolałbym nic nie wygrać i się nie denerwować.

Hmm... no wiesz, to np. zależy od tego ile gra kosztuje, jakie to w ogóle są gry. No bo też dla CD-P sie nie opłaca rzucać nagrodami na lewo i prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:02, lurynowicz napisał:

Hmm... no wiesz, to np. zależy od tego ile gra kosztuje, jakie to w ogóle są gry. No bo też
dla CD-P sie nie opłaca rzucać nagrodami na lewo i prawo...

Ja to doskonale rozumiem i nie oczekuję rozdawania za darmo 100 Fearów i 200 AOEIII, ale jeśli już robią zniżki, to nie po 10 złotych.
Nie mogliby wysłać za darmo jakiejś NXK?
Dobra nagroda by była, gdyby było np. kilka gier do wyboru, które możnaby kupić za 1PLN, a reszta w wirtualnych. Albo, żeby ten voucher się kumulował jakoś z wirtualnymi. Nie wiem co, ale dla mnie to nie jest nawet nagroda to co zaoferowali. Jeszcze nie widziałem nagrody za którą się płaci i to wcale niemało, jak doliczyć przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować