Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Jak wiemy od pewnego czasu a dokładnie od wczoraj to JoWood wydawca takich gier jak Gothic, Gothic 2, Gothic 2 Noc Kruka, Gothic 3. Szuka nowego studia developerskiego, które zacznie prace nad częścią czwartą tej serii. Jeśli wiecie coś nowego o tej grze to proszę o wymienianie się informacjami i w ogóle piszcie co chcielibyście, żeby nowi twórcy Gothic’a wprowadzili do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 15:55, dawko1 napisał:

Jak wiemy od pewnego czasu a dokładnie od wczoraj to JoWood wydawca takich gier jak Gothic,
Gothic 2, Gothic 2 Noc Kruka, Gothic 3. Szuka nowego studia developerskiego, które zacznie
prace nad częścią czwartą tej serii. Jeśli wiecie coś nowego o tej grze to proszę o wymienianie
się informacjami i w ogóle piszcie co chcielibyście, żeby nowi twórcy Gothic’a wprowadzili
do gry.

Narazie dla mnie najważniejsze by było optymalizacja silnika gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 15:55, dawko1 napisał:

[ciach]


Jeśli mają już robić część czwartą to chociaż powinni zoptymalizować kod, zrobić dość ciekawą fabułę oraz podtrzymać klimat poprzednich części. Ale czy im to się uda tego nie wiem i mam małe obawy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co od grafiki, powinno się zachować ten ponury klimat. W G1 sytuacja była dla Bezimiennego nieciekawa, w G2 Khorinis i Myrtanie groziło ogromne niebezpieczeństwo. Bardzo rzadko świeciło tam słońce :)
A G3? Orkowie zniewolili prawie wszystkich ludzi, w królestwie panuje chaos a tu wszystko się błyszczy, skoczna muzyczka na skrzypeczkach... liczę w G4 na naprawdę mroczny nastrój (np. Niezbadane Krainy zupełnie wyniszczone przez nieznane siły).
I więcej interakcji z NPC. W G3 wszyscy doskonale wiedzą, że uwalniamy miasta, wybiliśmy smoki z Khorinis itp. , a każdy zawszony chłop każe nam sp...spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze akcja mogłaby się dziać w koloni górniczej z zachowaniem tego świetnego klimatu co w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:19, gitarka napisał:

Równie dobrze akcja mogłaby się dziać w koloni górniczej z zachowaniem tego świetnego klimatu
co w jedynce.

Tylko co by się tam robiło? Cała wyspa jest zajęta przez tych mniej rozgarniętych Orków...
Oczywiście, można by zrobić bezpieczną strefę wokół miasta, ale odkrywanie trzeci raz tego samego, tym razem w konwencji siekanki, byłoby naprawdę nie w stylu Gothica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli o ten mu chodziło to już go widziałem.Ale coś mi się tak zdaję że bezimienny zostanie Na Kontynencie.Nie wiem dlaczego ale tak sobie pomyślałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:25, dambialko napisał:

jeżeli o ten mu chodziło to już go widziałem.Ale coś mi się tak zdaję że bezimienny zostanie
Na Kontynencie.Nie wiem dlaczego ale tak sobie pomyślałem


Ale po tym komentarzu możemy sie spodziewać Gothic''a 4 więc nie widzę problemu w dyskutowaniu o tym co byśmy chcieli w nowym Gothic''u ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak.Ale i tak jestem ciekawy jaki on będzie.Tylko już się trochę przyzwyczaiłem do firmy którą robiła gothica czyli piranha bytes i teraz szkoda że ona nie tworzy gothica 4.Ale ja słyszałem że to miała być trylogia gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak twórcy wybrną z tych trzech zakończeń :)
Może cała gra dostosuje się do poprzednich czynów Bezimiennego np. podczas rozmowy z Xardasem na początku gry?
"Pamiętam, że pozbawiliśmy bogów władzy nad światem/wzmocnliliśmy moc Beliara/Innosa" Wtedy mielibyśmy 3 wersje gry - jedną bez żadnych kapliczek, i dwie z bóstwem dominującym i potajemnymi wyznawcami drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:31, dambialko napisał:

No tak.Ale i tak jestem ciekawy jaki on będzie.Tylko już się trochę przyzwyczaiłem do firmy
którą robiła gothica czyli piranha bytes i teraz szkoda że ona nie tworzy gothica 4.Ale ja
słyszałem że to miała być trylogia gothica


ja równiez jestem ciekawy ;) Zgadzam sie też się przyzwyczaiłem do Piranha Bytes no ale cóż my nic nie zmienimy w decyzji JoWooD''u. Zgadza się Gothic miała być trylogią no ale raczej nie będzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować