Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Tak wszyscy czekamy na G4 a ja już zbieram euro, bo pewnie taką walutą przyjdzie mi za tą grę zapłacić :)
Czego bym sobie życzył w G4...hmmm....powrotu do dawnego klimatu i jak najmniej durnego zabijania kogo popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem G4 będzie skopany głównie z jednego powodu, że wyjdzie na konsole, a co to oznacza? Przede wszystkim krótkość gry. G4 nie jest mordobiciem, samochodówką, ani takim GTA żeby grać bezcelowo (po jakimś czasie), a jest grą fabularną. Szczerze mówiąc nie zam dobrej gry fabularnej na miarę Gothica a przynajmniej Obliviona, a która jest na konsole (oczywiście są gusta i guściki). Poza tym jeżeli G4 będzie produkować amerykańska firma to będzie łatwa jak... Bardzo łatwa. A co oznacza zmianę firmy produkującej grę?? Nie zdziwiłbym się gdyby Bezimienny byłby ogolony w czwartej części :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Beziemu przydałby się znowu jakiś wypadek, żeby nie był uber-maszyną do zabijania na 1lvl jak w G3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:00, Lord Riven napisał:

Moim zdaniem G4 będzie skopany głównie z jednego powodu, że wyjdzie na konsole, a co to oznacza?
Przede wszystkim krótkość gry. G4 nie jest mordobiciem, samochodówką, ani takim GTA żeby grać
bezcelowo (po jakimś czasie), a jest grą fabularną. Szczerze mówiąc nie zam dobrej gry fabularnej
na miarę Gothica a przynajmniej Obliviona, a która jest na konsole (oczywiście są gusta i guściki).
Poza tym jeżeli G4 będzie produkować amerykańska firma to będzie łatwa jak... Bardzo łatwa.
A co oznacza zmianę firmy produkującej grę?? Nie zdziwiłbym się gdyby Bezimienny byłby ogolony
w czwartej części :(

mądre słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:00, Lord Riven napisał:

Moim zdaniem G4 będzie skopany głównie z jednego powodu, że wyjdzie na konsole, a co to oznacza?
Przede wszystkim krótkość gry. G4 nie jest mordobiciem, samochodówką, ani takim GTA żeby grać
bezcelowo (po jakimś czasie), a jest grą fabularną. Szczerze mówiąc nie zam dobrej gry fabularnej
na miarę Gothica a przynajmniej Obliviona, a która jest na konsole (oczywiście są gusta i guściki).
Poza tym jeżeli G4 będzie produkować amerykańska firma to będzie łatwa jak... Bardzo łatwa.
A co oznacza zmianę firmy produkującej grę?? Nie zdziwiłbym się gdyby Bezimienny byłby ogolony
w czwartej części :(

Racja! Ja sam jestem wieeeelkim fanem gothica (po 4x przeszedlem wszystkie 3 czesci) ale kiedy sobie pomysle ze G4 to bedzie takie FF12 :P to mnie krew zalewa. Po za tym kazde z zakonczen G3 bylo satysfakcjonujace. Komercha straszna. Na dodatek piranie nie chca sie dogadac (paradox niestety ;/- G1 to ich wielki tytul...). Jezeli gre stworza amerykanie... Zgroza, panie, zgroza. Juz widze jak przemycaja (z calym szacunkiem) swoja flage i hymn. Oby nie okazalo sie ze najfajniejsza gra europejska w historii skonczy jak wiele podobnych tytulow i rozpadnie sie w smutku i ubostwie... Oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 17:48, extragracz napisał:

Mam całą kolekcję Gothic. Jeśli G4 ma wyglądać jak G3. To przeprasz drogie JoWood, ale żal.pl
mi kasy.


Co ty chcesz od Gothic 3 nie było aż tak źle. Poza tym Gothic 4 być może jest już w produkcji więc dajmy szansę nowemu studiu może nas jeszcze zaskoczyć i otrzymamy dobrą grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 17:48, extragracz napisał:

Mam całą kolekcję Gothic. Jeśli G4 ma wyglądać jak G3. To przeprasz drogie JoWood, ale żal.pl
mi kasy.

Co ty chcesz od trójki bardzo dobrze wypadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to dobrze że czwórkezrobi inna ekipa- bo PB chyba się już wypaliło... niech przywrócą świetność 1 i 2 - bo co z tego że 3 miała lepszągrafe i strone techniczną... dla mnie liczy sie fabuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 18:31, bajwol1 napisał:

Moim zdaniem to dobrze że czwórkezrobi inna ekipa- bo PB chyba się już wypaliło... niech przywrócą
świetność 1 i 2 - bo co z tego że 3 miała lepszągrafe i strone techniczną... dla mnie liczy
sie fabuła...

No jedynka to miała klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójka wdłg. mnie źle wypadła. Już dwa razy o tym pisałem gdzie indziej i nie chce mi sie teraz tego uzasadniać. Ja bym wolał by G4 zrobiła ekipa Piranha Bytes, ponieważ mają doświadczenie i mam nadzieję, że uczą się na błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:02, El Cascador napisał:

Trójka wdłg. mnie źle wypadła. Już dwa razy o tym pisałem gdzie indziej i nie chce mi sie teraz
tego uzasadniać. Ja bym wolał by G4 zrobiła ekipa Piranha Bytes, ponieważ mają doświadczenie
i mam nadzieję, że uczą się na błędach.

Trójka to w ogóle jest do niczego według mnie, właśnie jak będzie robiła inna ekipa to nie to samo będzie. Ale może dopracowany silnik będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:12, Ktomasz2 napisał:

Co wyście się tej trójki uczepili, pożądna robota.

No może dobra jak masz super kompa nie wiadomo skąd ;)
I podobno fabuła nudzi, ja nie mogę sprawdzić bo w komiks nie gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:12, Ktomasz2 napisał:

Co wyście się tej trójki uczepili, pożądna robota.



Koledzy chyba tematy pomylili??

Gothic 3 - oficjalny temat gry - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&u=18259
Gothic 3 duże wymagania sprzętowe - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&u=5437

Jednym z warunków by Gothic 4 miał chodź troszkę klimatu to głównym bohaterem musi być nasz Bezimienny oraz nie wyobrażam sobie nowego Gothic''a bez Xardasa jakoś ten nekromanta jest nierozłączna postacią jak sam bezimienny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal zeby swiat gry - to były wyspy (dosyć durze) pomiędzy ktorymi mozna by bylo latwo sie przemieszczac
No i oczywiście mniejsze wymaganie - albo raczej takie jak w G3 bo podczas premiery karzdy juz taki bedzie mial. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie się wszysty obrażają ale wydam swoją opinie Gothic 4 będzie do bani

1.SAMO TO ŻE BĘDZI NA KONSOLE TO JUŻ GRA TRACI KLIMAT
2.TO JUŻ SIĘ NUDZI JESZCZE W 3 DAŁO SIĘ WYCZYMAĆ A TERAZ TO BĘDZIE TAŚEMIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na G3 poswiecilem wiele czasu. Podobalo mi sie, przeszedlem parokrotnie odstawilem i... zapomnialem. O ile G1, G2 zasze zglebialem po ukonczenie o tyle G3 jest pusta jak wydmuszka. Moze i grafa w 1 i 2 byla wstretna ale miala klimat. Natomiast G3 jest fajne fajne i koniec ;/ Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:53, cd-wiedzimin napisał:

1.SAMO TO ŻE BĘDZI NA KONSOLE TO JUŻ GRA TRACI KLIMAT


Słuchaj, nie wiem, co oznacza w Twoim kraju "BĘDZI", ale przypuszczam, że to odpowiednik Naszego "będzie".

A, właśnie - czemu to, że gra będzie na konsole, to traci klimat? Jedyne, co może osiągnąc przez konwersje to co najwyżej gorsze sterowanie w wersji na X360 czy PS3. Oprócz tego - żadnej różnicy. Obliviona jakoś też wydano na konsole, no i popatrz, jakoś nie jest taki zły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować