Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Gothic 1 był najlepszy, zwykle tak jest
ale pomysł z wyspami jest niezły
tak żeby już nie kontynuować losółw bezimiennego, które i tak się zakończyły
może możliwość wybrania sobie bohatera
świat ten sam tyle że akcja będzie się dziac w dużym mieście stołecznym, muszą też być elfy
i krasnoludy
A co najważniejsze świat w którym robimy co chcemy (coś jak gothic 3 ale akcja kończy się wtedy kiedy znudzi nam się gra i kierujemy własnym losem czyli nie musimy pokonywać zła lecz tylko żyć ) rośliny mają odrastać a
zwierzęta rozmnażać no i jakieś BITWY z orkami by się przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że w trujke grałem tylko chwile u kolegi ale mimo zawalistej techniki coś mi w nim nie pasiło... wolałem starsze części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:14, Ecko09 napisał:

Fajnie by było, gdyby G4 robiło Bioware. W końcu są oni mistrzami w robieniu cRPG.

Taaa.... I ten izometryczny widok oraz super powazna fabula, zero zartu... Gothic to nie NW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jaki będzie świat w tej grze i by wydali jakiś pierwsze csreeny bo mi się zdaję że pracę już są rozpoczęte ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 14:44, Gracz 23 napisał:

Ja jestem ciekaw jaki będzie świat w tej grze i by wydali jakiś pierwsze csreeny bo mi się
zdaję że pracę już są rozpoczęte ale mogę się mylić


Jeśli Gothic 4 jest już w produkcji to jest ona raczej w początkowej fazie więc nie sądzę by dysponowali już jakimiś screenami lub JoWooD nie chce jeszcze nic zdradzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:53, cd-wiedzimin napisał:

1.SAMO TO ŻE BĘDZI NA KONSOLE TO JUŻ GRA TRACI KLIMAT

Traci? Traci? Wow, to tam jest klimat jakiś w ogóle, że gra może go stracić? Pierwsze słyszę...

Dnia 25.05.2007 o 19:53, cd-wiedzimin napisał:

2.TO JUŻ SIĘ NUDZI JESZCZE W 3 DAŁO SIĘ WYCZYMAĆ A TERAZ TO BĘDZIE TAŚEMIEC

Tacy Heroesi mają już pięć części, a o dziwo da się "wyczymać". Jak gra jest dobra to może mieć dużo części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 15:03, mroczny mrok napisał:

teraz zapewne produkcje są wstępne. Raczej producenci biorąsię teraz za dodatek do G3, który
podobno ma wyjść.


Właśnie produkcje wstępne więc wątpię by dali nam jakieś screeny ;) A co do dodatku to nie wiem czy on powstanie choć jestem dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj się zorientowałem, że będzie. Dotąd myślałem, ze będzie dodatek. Ale nastraja mnie pesymistycznie to, że czwórką zajmie się inne studio... To może zepsuć Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 15:11, tomoliop napisał:

Dopiero dzisiaj się zorientowałem, że będzie. Dotąd myślałem, ze będzie dodatek. Ale nastraja
mnie pesymistycznie to, że czwórką zajmie się inne studio... To może zepsuć Gothica.

Na pewno nie zepsuje to głównie zleży od tego pierwszego piranha bytes małego składy informatyków
, którrzy wpdli na pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby można stworzyć własnego bohatera i dać mu imię(albo i nie). Żeby tak móc wybrać jescze np kobietę to już w ogóle wypas tylko, że w gothickim świecie nikt się z nimi nie liczy wiec to raczej nie wypali. Ale dac np,. orka do wyboru to jest to...ktos mówil o elfach i krasnoludach.skąd one? przecież ich nigdy w gothic nie było. Myślę że nadzór ze strony piranha starczy żeby gry nie spartaczyć, a poza tym ktoś kiedyś mówił, że jak Gothic dobrze się sprzeda to będzie go 7 albo 9 części więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w G4 bedzie mozna wprowadzic nowe rasy toz to nowy world i moze to byc wiecej fantasy elfy krasnale itp. ale bedzie troszq kiepsko bo bedzie trza poznawac nowych qmpli od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 22:00, mace windu napisał:

Fajnie by było gdyby można stworzyć własnego bohatera i dać mu imię(albo i nie). Żeby tak
móc wybrać jescze np kobietę to już w ogóle wypas tylko, że w gothickim świecie nikt się z
nimi nie liczy wiec to raczej nie wypali. Ale dac np,. orka do wyboru to jest to...ktos mówil
o elfach i krasnoludach.skąd one? przecież ich nigdy w gothic nie było. Myślę że nadzór ze
strony piranha starczy żeby gry nie spartaczyć, a poza tym ktoś kiedyś mówił, że jak Gothic
dobrze się sprzeda to będzie go 7 albo 9 części więc...


Chyba za dużo grałeś w Obliviona lub Nwn . Możliwość wyboru postaci i nadania mu imienia !! gra orkiem !!?? to było by bez sensu...! I gra by straciła miliony fanów . A twórcy by tego nie chcieli . Bez sensu....ta twoja wypowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wd mnie seria straci fanów. Bardzo mnie się nie podoba, że wyjdzie na konsole Gothic bo mysle, że jest gra najlepiej psująca do PC. Do tego wszystkiego jeszcze inny developer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musi być na pewno bardziej rozbudowany i nie mieć takich kolosalnych wymagań sprzętowych jak 3, powinna także mieć wielki obszar gry i dobrą fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 17:54, popcorn napisał:

Wd mnie seria straci fanów. Bardzo mnie się nie podoba, że wyjdzie na konsole Gothic bo mysle,
że jest gra najlepiej psująca do PC. Do tego wszystkiego jeszcze inny developer.

Moim zdaniem nie straci gdyż dalej będzie nosiła tytuł Gothic i fani poprzednich części na pewno kupią. Poczekaj z osądem do wydania gry nie osądzajmy zbyt pochopnie. Spójrz Heroes V wyprodukował inny developer i co? Gra osiągnęła sukces więc tutaj również może być dobrze. Co do konsol to nie będę sie wypowiadał gdyż sam już nie wiem czy to dobrze czy źle okaże się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 17:54, popcorn napisał:

Bardzo mnie się nie podoba, że wyjdzie na konsole Gothic bo mysle, że jest gra najlepiej psująca do PC.

No, rzeczywiście Gothic to gra psująca poziom gier na PC... Ale co złego w konsolach? Sporo gier wychodzi na konsole i PC... Po za tym gdybym był fanem tej gry to cieszyłbym się - na konsolach nie ma rozbudowanych rpgów, więc "rpg" pozostanie na tym samym poziomie.

Dnia 29.05.2007 o 17:54, popcorn napisał:

Do tego wszystkiego jeszcze inny developer.

Akurat developer może być inny, a gra nie musi nic tracić. Przykład: Heroes - 3DO, teraz Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2007 o 17:58, wdowiakm napisał:

Moim zdaniem nie straci gdyż dalej będzie nosiła tytuł Gothic i fani poprzednich części na
pewno kupią. Poczekaj z osądem do wydania gry nie osądzajmy zbyt pochopnie. Spójrz Heroes V
wyprodukował inny developer i co? Gra osiągnęła sukces więc tutaj również może być dobrze.
Co do konsol to nie będę sie wypowiadał gdyż sam już nie wiem czy to dobrze czy źle okaże się.
Pozdrawiam.


Oceniasz grę po tytule ? bo ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować