Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

a co do pc i konsol . Ostatnio PC są lepsze od konsoli (next gen) . Czytałem recenzje gry Bioshock i pisało że jest na pc jest lepsza do wersji konsolowej . Oby było podobnie z gothiciem 4 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 18:01, Adin92 napisał:

Oceniasz grę po tytule ? bo ja nie...


Ja nie oceniam czegoś czego jeszcze nie ma! Po prostu wyrażam swoje zdanie. Oceniać będę jak gra wyjdzie lub otrzymamy dożo więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 18:09, mace windu napisał:

może i za dużo mi się wydaje, ale wybór wyglądu to chyba nie jest wielka przesada?


JEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2007 o 18:00, Adham napisał:

No, rzeczywiście Gothic to gra psująca poziom gier na PC...

Chyba według ciebie.
>Ale co złego w konsolach?
W konsolach nic, chodzi raczej o samą konwersję gry PC na konsole. W większości przypadków gra została "spłycana" i była jedną z gorszych części danej serii gier.
Wyjątkiem jest GTA :) Chyba jedyna udana gra, niezależnie od platformy na jakieś się w nią gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2007 o 18:01, Adin92 napisał:


Oceniasz grę po tytule ? bo ja nie...

Ja oceniam grę jak dopiero wyjdzie.np.Jak miał wyjść G3 myślałem że ta gra będzie super jak G1 i G2+NK a tu G3 niewypał widzisz po 2 częsćiach najnowsza część niczym nie zaskoczyła.I właśnie popełniłem błąd oceniłem G3 zanim wyszła a tu po recenzji się rozczarowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 18:26, Darkstar181 napisał:

Chyba według ciebie.

Oj, miało być ":P" po tym zdaniu, tak okazyjnie po literówce popcorn''a. Ale fakt, za grą nie przepadam, bo jeśli to jest rpg to ja tego nie rozumiem... Chociaż to już pod offtop podchodzi.

Dnia 29.05.2007 o 18:26, Darkstar181 napisał:

Wyjątkiem jest GTA :) Chyba jedyna udana gra, niezależnie od platformy na jakieś się w nią
gra.


Jeśli gra jest dobra (jak właśnie gta) to będzie dobra na każdej platformie. :P Ale dużo zależy też od grupy, która będzie konwertować grę na konsole lub na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że na konsolach Gothic stanie się przypuszczalnie bezmyślną "rąbanką" bez odpowiedniej fabuły, a to już będzie ogromny minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 19:02, popcorn napisał:

Tylko, że na konsolach Gothic stanie się przypuszczalnie bezmyślną "rąbanką" bez odpowiedniej
fabuły, a to już będzie ogromny minus.


Niestety, ale już G3 poszło w tym kierunku. Możemy liczyć tylko na poprawę... aczkolwiek mam zamiar wrócić do G3, jak skończę Stalkera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 19:05, Qbli napisał:

> Tylko, że na konsolach Gothic stanie się przypuszczalnie bezmyślną "rąbanką" bez odpowiedniej

> fabuły, a to już będzie ogromny minus.

Niestety, ale już G3 poszło w tym kierunku. Możemy liczyć tylko na poprawę... aczkolwiek mam
zamiar wrócić do G3, jak skończę Stalkera :)

Prawidłowo, choć G3 to już nie to co poprzednie części, ale warto do niego wrócić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 19:02, popcorn napisał:

Tylko, że na konsolach Gothic stanie się przypuszczalnie bezmyślną "rąbanką" bez odpowiedniej
fabuły, a to już będzie ogromny minus.


Niekoniecznie. Dwie ostatnie części Elder Scrolls wyszły na konsolę, a przecież nie są "rąbankami" tylko poważnymi RPeGami!

Wszystko zależy od tego, jak do sprawy podejdą twórcy ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:31, Ranthar napisał:

> Tylko, że na konsolach Gothic stanie się przypuszczalnie bezmyślną "rąbanką" bez odpowiedniej

> fabuły, a to już będzie ogromny minus.
>

Niekoniecznie. Dwie ostatnie części Elder Scrolls wyszły na konsolę, a przecież nie są "rąbankami"
tylko poważnymi RPeGami!

Wszystko zależy od tego, jak do sprawy podejdą twórcy ^_^

Oblivion chyba na konsole bardziej się nadaje. Mnie "stary, dobry Gothic" kojarzy się z PC i myślę, że to nic dobrego z tą konsolą tymbardziej, że wymagania znów będą pewnie kosmiczne tak jak w G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na ps2 G4 nie będzie, ciekaw jestem co będzie zachowane z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie jak będzie.Będzie fajnie, chyba. Moim zdaniem, nie bardzo jest już o czym robić gry, ale może jakieś natchnienie będzie. Tak jak z CoD 4- Gothic 2021 ( to rok oczywiście, w którym toczy sie akcja gry. ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:36, juke napisał:

Szkoda że na ps2 G4 nie będzie, ciekaw jestem co będzie zachowane z poprzednich części.


Ja wiem co będzie. Napewno Bohater ;) Nie ma jak on musi być. Jak by go nie było gra straciłaby sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:36, juke napisał:

Szkoda że na ps2 G4 nie będzie, ciekaw jestem co będzie zachowane z poprzednich części.


Ja wiem co będzie. Napewno Bohater ;) Nie ma jak on musi być. Jak by go nie było gra straciłaby sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:43, lukasz11111 napisał:

> Szkoda że na ps2 G4 nie będzie, ciekaw jestem co będzie zachowane z poprzednich części.


Ja wiem co będzie. Napewno Bohater ;) Nie ma jak on musi być. Jak by go nie było gra straciłaby
sens.

To musi być na pewno, jakieś postaci czyli starzy znajomi też muszą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 22:43, Ecko09 napisał:

Mi się wydaje, że zrobią zupełnie nowy świat, nową fabułe i nowe postacie.


A moim zdaniem to zrobią kontynuację przygód Bezimiennego ;)
Ale obawiam się wymagań ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 22:46, wdowiakm napisał:

> Mi się wydaje, że zrobią zupełnie nowy świat, nową fabułe i nowe postacie.

A moim zdaniem to zrobią kontynuację przygód Bezimiennego ;)
Ale obawiam się wymagań ;/

moim zdaniem powinien być powrót do przeszłości
Beliar nakazuje Xardasowi zabić Bezimiennego ale jako iż nasz bohater jest wybrańcem i posiada bardzo starą
moc Xardasowi nie dokońca się to udaje i wysyła go w przeszłość, a dokładniej w początek 2 części
a zadaniem Bezimiennego jest zabicie Xardasa i naprawienie innych błedów .
Mapa całego swiata powinna być większa a jednocześnie miasto dużo większe mieszczące ok 30 000
mieszkańców przydały by się takie wątki jak atak orków na miasto . No
i jeszcze jedno Stary Obóz powinien mieć dawny wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować