Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2007 o 22:46, wdowiakm napisał:

Ale obawiam się wymagań ;/


Ja najbardziej się obawiam tego , czy to jeszcze w ogóle będzie Gothic , oczywiście nie licząc tytułu.Inny twórca gry i produkcja na różne platformy pozwalają przypuszczać , że Gothic 4 może być czymś zupełnie zmienionym w porównaniu do poprzednich części.I wcale nie jestem przekonany o słuszności tych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 13:41, KrzychW napisał:

Ja najbardziej się obawiam tego , czy to jeszcze w ogóle będzie Gothic , oczywiście nie licząc
tytułu.Inny twórca gry i produkcja na różne platformy pozwalają przypuszczać , że Gothic 4
może być czymś zupełnie zmienionym w porównaniu do poprzednich części.I wcale nie jestem przekonany
o słuszności tych zmian.


Również tak myślałem ale mam nadzieję, że to będzie coś podobnego do poprzedników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 15:24, Langier napisał:

Jakiej planszy?

Aby każdą ziemie dzielili na plansze(nie ładuje sie w tedy nie cała mapa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 14:33, wdowiakm napisał:

Również tak myślałem ale mam nadzieję, że to będzie coś podobnego do poprzedników ;)


Zapytam przewrotnie.Do poprzedników , czyli których części?
Graficznie najlepsze byłoby podobieństwo do Gothic 3 , ale jeżeli chodzi o zasady rozgrywki , to osobiście najbardziej odpowiadały mi G1 i G2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciał bym żeby Gothic 4 nie był grą wydaną "żeby najszybciej"
Ile to by nie trwało, chcę żeby gra Gothic 4 była dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 17:17, KrzychW napisał:

Zapytam przewrotnie.Do poprzedników , czyli których części?
Graficznie najlepsze byłoby podobieństwo do Gothic 3 , ale jeżeli chodzi o zasady rozgrywki
, to osobiście najbardziej odpowiadały mi G1 i G2.


Oczywiście najbardziej by pasowało podobieństwo do Gothic 1 oraz 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiadając na temat działu powiem tak...

będzie chodził tylko na maszynach z NASA...
to wersja optymistyczna...
a druga wersja to że w ogóle na żadnej maszynie nie zostanie odpalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 18:14, gabrielgoluszek napisał:

będzie chodził tylko na maszynach z NASA...
to wersja optymistyczna...
a druga wersja to że w ogóle na żadnej maszynie nie zostanie odpalony


Jeżeli z każdą kolejną częścią błędów będzie przybywać , czyli będzie się działo tak jak dotychczas , to bardzo możliwe , że sprawdzi się druga wersja.
Jestem bardzo ciekawy , na czym Piranie testowali Gothic 3 , skoro na GF8800GTX , Core 2 Duo i nawet z 4 GB Ramu , gra nie działa płynnie.Mają albo jakieś niesamowite komputery , albo też totalnie olali sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 18:14, gabrielgoluszek napisał:

będzie chodził tylko na maszynach z NASA...


Bez przesady, wymagania będą wysokie ale będzie dobrze ;]

Dnia 30.05.2007 o 18:14, gabrielgoluszek napisał:

to wersja optymistyczna...


Rozumiem to sie boje pesymistycznej wersji ;)

Dnia 30.05.2007 o 18:14, gabrielgoluszek napisał:

a druga wersja to że w ogóle na żadnej maszynie nie zostanie odpalony


A to już przesada, bo po co mają robić coś co nie ruszy na żadnym komputerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:46, juke napisał:

To musi być na pewno, jakieś postaci czyli starzy znajomi też muszą być.


No napewno dieg, lester i milten, bez nich nie ma gry. W końcu bezimienny musi mieć przyjaciół. A ich paczka chyba dobrze na niego wpływa. Co do świata. To chyba taka Myrtana po wojnie z orkami. Ale na przykład nekromanci zrobili wielki wybuch po którym wszystko ginie, wraz z tym chorują zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 20:19, lukasz11111 napisał:

> To musi być na pewno, jakieś postaci czyli starzy znajomi też muszą być.

No napewno dieg, lester i milten, bez nich nie ma gry. W końcu bezimienny musi mieć przyjaciół.
A ich paczka chyba dobrze na niego wpływa. Co do świata. To chyba taka Myrtana po wojnie z
orkami. Ale na przykład nekromanci zrobili wielki wybuch po którym wszystko ginie, wraz z tym
chorują zwierzęta.

I właściwie dzięki nim gra nabierala jeszcze wiekszego klimatu w innych częściach mam
nadzieje że w G4 tez. Jednak jak wymyslą Gothica4 jaka może być fabuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 20:22, Gorn7 napisał:

I właściwie dzięki nim gra nabierala jeszcze wiekszego klimatu w innych częściach mam
nadzieje że w G4 tez. Jednak jak wymyslą Gothica4 jaka może być fabuła?


Właśnie co do fabuły mam pewne obawy, że może to być totalna klapa chociaż nie musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas w, którym odbywała by się IV część Gothica to okres wojen z orkami. Na przykład jesteśmy sobie wieśniakiem z Silden i miasto zostaje napadnięte przez Orków. Nam jakimś cudem udaje się uciec ale ginie nam ktoś bliski (prawie jak w Fable ;PP ). Postanowimy się zemścić więc wstępujemy do armii króla Rhobara lub do jakiejś innej gildi (tradycja Gothica). Musimy zdobyć nowe umiejętności ( też tradycja gothica). Mogłyby sie też odbyć jakieś wielkie bitwy z Orkami.
Oczywiście pomysł pozostaje też kontynuacja III a więc bezimienny wybrał ścieżkę Adanosa. Nie jesteśmy już bezimiennym ( sami wiecie dlaczego) ale jakimś chłopem ( np. wrzodem ;P ). Teren byłby ten sam co z III powiększony o " Niezbadane krainy" i mnóstwo małych wysepek ( albo parę większych) gdzie byłby klimat równikowy. Przyłączamy się do jednej z gildi ( Assasyni [ zabicie Zubena nie znaczy, że Asasyni zginęli ] Nordmar, Żołnierze Myrtany i ten nowy lud, który zamieszkuje wyspy) i podbijamy kontynent.

Może to fajne pomysły sam nie wiem ale miło by było walczyć w wielkich bitwach, widzieć jak wirtualny świat "żyje" oraz jak ludzie chodzą polować, żenią się, starzeją i budują własne domy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 20:22, Gorn7 napisał:

I właściwie dzięki nim gra nabierala jeszcze wiekszego klimatu w innych częściach mam
nadzieje że w G4 tez. Jednak jak wymyslą Gothica4 jaka może być fabuła?


No i tu się zgadzamy. W końcu musi ktoś wciagnąć jego imie. Oby była fajna gra. W sumie nie ma już jak jej ciagnąć jesli nie zostanie wyjaśnione imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 20:54, lukasz11111 napisał:

> I właściwie dzięki nim gra nabierala jeszcze wiekszego klimatu w innych częściach mam

> nadzieje że w G4 tez. Jednak jak wymyslą Gothica4 jaka może być fabuła?

No i tu się zgadzamy. W końcu musi ktoś wciagnąć jego imie. Oby była fajna gra. W sumie nie
ma już jak jej ciagnąć jesli nie zostanie wyjaśnione imie.

Ale w serii Gothic najlepsze jest że nie znamy jego imienia, dzięki temu gra ma swój unikalny klimat. Myślę że nowi twórcy tego nie utrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować