Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2007 o 21:39, juke napisał:

Ale w serii Gothic najlepsze jest że nie znamy jego imienia, dzięki temu gra ma swój unikalny
klimat. Myślę że nowi twórcy tego nie utrzymają.


Ale dlaczego nie utrzymają? Ja myślę, że bohater będzie dalej bezimienny no chyba, że wprowadzą już kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem nie w temacie to powiem tylko tak:mam nadzieje że gothic 4(jak powstanie) nie będzie tak słaby jak gothic 3, i bardziej skupi się na fabule, mechanice rozgrywki i klimacie a nie na fabule jak to maiło miejsce w przypadku gothic 1 i gothic 2....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2007 o 21:46, wdowiakm napisał:


Ale dlaczego nie utrzymają? Ja myślę, że bohater będzie dalej bezimienny no chyba, że wprowadzą
już kogoś innego.

Cieakwe czy może w gothicu 4 wprowadzono by bohatera który zastałpi by beziego a on nie pojawiłby się już wcale w serii gothic albo byłby jedną z posatci niezaleznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 21:39, juke napisał:

Ale w serii Gothic najlepsze jest że nie znamy jego imienia, dzięki temu gra ma swój unikalny
klimat. Myślę że nowi twórcy tego nie utrzymają.


W sumie masz racje, miliony ludzi czeka na kolejną część z nyślami typu "WOW, ciekawe czy się w końcu wujasni jak ma na imie bezimienny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 21:46, wdowiakm napisał:

Ale dlaczego nie utrzymają? Ja myślę, że bohater będzie dalej bezimienny no chyba, że wprowadzą
już kogoś innego.

To nie ci sami twórcy, co stworzyli genialną jedynkę, najfajniej jakby robili grę na wzór G1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 21:47, Altair05 napisał:

Cieakwe czy może w gothicu 4 wprowadzono by bohatera który zastałpi by beziego a on nie pojawiłby
się już wcale w serii gothic albo byłby jedną z posatci niezaleznych?


raczej tak jak Ty mówisz tego nie zrobią gdyż nasz Bezimienny nie ma imienia to jak by był postacią nie zależną to pisałoby Bezimienny? Troszkę głupio prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może będzie jak w II i I Gothica. Tradycyjnie nic nie potrafimy, niczego nie pamiętamy i nie znamy swojego imienia ;PP .

Sądzę, że nie można kontynuować czasów po Gothicu II; jeżeli już to okres wojen z orkami albo podbój Myrtany (sprzed wojen z orkami) lubgra toczy się na Myrtanie lub Khorinnis i nasz bohater ( może będzie się nazywał "człowiekktóryniemaimienia" ;P )... No własnie co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 10:04, Space marine napisał:

Temat się po prostu wyczerpał jeżeli chodzi o CRPG. Można by też zrobić strategię.

Gothic jako strategia ??? Wątpię by twórcy posuneli się na taki odważny krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2007 o 21:49, wdowiakm napisał:


raczej tak jak Ty mówisz tego nie zrobią gdyż nasz Bezimienny nie ma imienia to jak by był
postacią nie zależną to pisałoby Bezimienny? Troszkę głupio prawda?

no coz moze troche...ale z drugiej strony moze w 4 nadali by mu jakas nazwe...choc oczywiscie i tak wolallbym zeby bohaterem byl bezi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 10:04, Space marine napisał:

Temat się po prostu wyczerpał jeżeli chodzi o CRPG. Można by też zrobić strategię.

startegie?jakos sobie tego nie moge wyobrazic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 10:09, Altair05 napisał:

no coz moze troche...ale z drugiej strony moze w 4 nadali by mu jakas nazwe...choc oczywiscie
i tak wolallbym zeby bohaterem byl bezi...


Najlepszym rozwiązaniem jest pozostawienie tak jak jest czyli nasz bohater musi być dalej bezimienny ;)
jeśli tak nie będzie to gra straci i to bardzo dużo straci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 10:09, Ecko09 napisał:

O kurde. Mam nadzieję, że G4 nie będzie MMORPG. Bo wtedy to będzie tragedia.


Raczej Gothic 4 to nie będzie MMORPG byłoby to samobójstwo dla tej gry jeszcze nie czas na MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 15:13, Space marine napisał:

Chyba cokolwiek zrobią programiści, Gothic 4 i tak będzie "nie do strawienia".

Dlaczego tak uważasz?
Ja myślę, że im sie uda i gra będzie warta uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a może zrobią tak, że w momencie gdy Bezi dowie się wreszcie jak się nazywa będzie można samemu wpisać se imie, np ja bym swojego Bezia nazwał Garrick ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mysle ze gothic 4 moze zapoczatkowac dalsze zainteresowanie tą grą od czasów 1 i 2 a co do tego czy bedzie dalej bezimienny to mysle ze chyba juz tak nie zrobią bo wczesniej ogólem PB pracowala nad ta gierka wiec na przeciw im Jwood postara sie wprowadzic imie i rozwiklac tajemnice bezimiennego a bardzo chcialbym zeby poczatkowy filmik 4 opowiadal o tym kim byl bezimienny zanim trafil do koloni karnej z 1 to bardzo by bylo ciekawe :D chociarz nie gralem w 3 ale domyslam sie ze filmik tam zaczyna sie jak doplywaja do wyspy i zaczynaja na tej wyspie w osadzie orców troche od kumpli wiem ale moge sie tego domyslac a w 4 zeby wlasnie wyjasnili polozenie i isotote misji Bezimiennego to by bylo cos wedlug mnie oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować