Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Heh, a ja biedny nieświadomy, że taki produkt już powstaje ostatnio myślałem sobie, że Gothic 4 mógłby powstać, tyle że akcja musiałaby się toczyć przed 1 części gry. Może wcielimy się w rolę któregoś z dotychczasowych NPC-ów? Może przyjdzie nam grać samym Xardasem? Albo Rhobarem? Nie obraziłbym się również za historię generała Lee, o trójce przyjaciół Bezimiennego nie wspominając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 11:10, Steel Dogg napisał:

zgadzam sie z tobą szczególnie że naleze do grupy ludzi którzy nie posiadaja super wypasionego
kompa ale cóż takie sa wymogi rynku ale może programiści przejża na oczy i zrobia gre z mniejszymi
wymaganiami sprzetowymi ale za to lepszą fabuła i wogóle ale juz było zapowiedziane że grafika
w G4 bedzie super wypasiona także nie liczył bym że wymagania beda nie duże ale mam nadzieje
że powróci niepowtarzalny klimat gothica szczególnie jedynki ale jak zwykle poczekamy zobaczymy...


Ale to wszystko polityka i interesy. Przecież ten komu nie pójdzie dana ulubiona gra od razu poleci do sklepu ,żeby nowy sprzęt kupić. Ja np. tak zrobiłem bo byłem mały i głupi ,ale to było bardzo dawno i w sumie cieszę się z tego. G2 jeszcze nie poszedł na moim kompie to po 3 lub 4 latach użytkowania zmieniłem i teraz śmigam na full detalach. Lecz już znowu minęły 3 albo 4 lata i powoli kupuje sam nowe sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym wszystkim chodzi tylko o kase żeby zarobic wszelkimi sposobami ale cóż teraz bede inwestował w konsole bo na kompa mnie nie stać mam nadzieje że g4 wyjdzie na konsole oj gdzie te czasy kiedy mój komp był wypasiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 16:28, Steel Dogg napisał:

właśnie w tym wszystkim chodzi tylko o kase żeby zarobic wszelkimi sposobami ale cóż teraz
bede inwestował w konsole bo na kompa mnie nie stać mam nadzieje że g4 wyjdzie na konsole
oj gdzie te czasy kiedy mój komp był wypasiony...


hmmm też o tym myślałem ,ale gry na konsole są strasznie drogie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



nie koniecznie :P ceny gier na konsole to problem teraz sobie dopiero przypomniałem ile kosztuja w sumie na dłuzsza mete nie opłaca sie kupować konsoli na przykład 2 gry 500zł za tyle mam dobra karte graficzna albo pożądny procesor może wstrzymam sie z kupnem konsoli kilka miesiecy do tego brat coś dorzuci i może uzbiera sie na coś dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 17:05, Steel Dogg napisał:



nie koniecznie :P ceny gier na konsole to problem teraz sobie dopiero przypomniałem ile kosztuja
w sumie na dłuzsza mete nie opłaca sie kupować konsoli na przykład 2 gry 500zł za tyle mam
dobra karte graficzna albo pożądny procesor może wstrzymam sie z kupnem konsoli kilka miesiecy
do tego brat coś dorzuci i może uzbiera sie na coś dobrego


O właśnie właśnie dlatego zostaję przy starym dobrym pudle (komp) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak muwie mam karte graficzną NVidia GForce 7600 512MB pixel shader 3.0 2giga ramu narazi mi dobrze słuzy gothic3 mi działa to juz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ostatnio śmieszny artykuł o tym, że niby G4 ma mieć zamknięty świat jak np. Witcher.
"Bajkowa" grafika, i atrybuty tj. siła, zręczność zdobywać będziemy w walce(nie głupi pomysł z atrybutami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:32, Mitriandir15 napisał:

Czytałem ostatnio śmieszny artykuł o tym, że niby G4 ma mieć zamknięty świat jak np. Witcher.

"Bajkowa" grafika, i atrybuty tj. siła, zręczność zdobywać będziemy w walce(nie głupi pomysł
z atrybutami)


No nie głupi, ale żeby też można było się ich uczyć jak zawsze. Siła zwiększała się w walce w Mrocznych tajemnicach G1 czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:36, Langier napisał:

No nie głupi, ale żeby też można było się ich uczyć jak zawsze. Siła zwiększała się w walce
w Mrocznych tajemnicach G1 czyż nie?

Nie zwiększała się, ale w G3 np. idąc na polowanie z jakimś NPC zwiększały sie zdolności myśliwskie po odbytym polowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:32, Mitriandir15 napisał:

Czytałem ostatnio śmieszny artykuł o tym, że niby G4 ma mieć zamknięty świat jak np. Witcher.

"Bajkowa" grafika, i atrybuty tj. siła, zręczność zdobywać będziemy w walce(nie głupi pomysł
z atrybutami)


daj linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie i\wiem czy to potwierdzone wiadomości ale z bliżej określonych źródeł moge powiedzieć że wiem kto będzie główną postacią gry. Tą postacią ma być podobno Xardas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 21:15, ziomal1234 napisał:

Nie i\wiem czy to potwierdzone wiadomości ale z bliżej określonych źródeł moge powiedzieć że
wiem kto będzie główną postacią gry. Tą postacią ma być podobno Xardas!



znaczy że będziemy chodzić xardasem a o z bezimiennym bohaterem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 21:22, hagen321 napisał:

> Nie i\wiem czy to potwierdzone wiadomości ale z bliżej określonych źródeł moge powiedzieć
że
> wiem kto będzie główną postacią gry. Tą postacią ma być podobno Xardas!


znaczy że będziemy chodzić xardasem a o z bezimiennym bohaterem????

Tzn że rolę Bezimiennego przejmie Xardas a i chyba każdy wie że akcja będzie przed akcją Gothic 1 czyli możemy sie spodziewać że będziemy mieli dokładną historie Xardasa tzn. co robił przed barierą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 21:15, ziomal1234 napisał:

Nie i\wiem czy to potwierdzone wiadomości ale z bliżej określonych źródeł moge powiedzieć że
wiem kto będzie główną postacią gry. Tą postacią ma być podobno Xardas!


Gdzie to wyczytałeś jestem ciekaw?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xardas? Fabuła może być niezła. Ale nie będzie wyboru profesji :( - wszyscy wiedzą, że przed akcją G1 Xardas był magiem ognia. Oznacza to zwiększenie liniowości gry. Chyba, że to tylko plotki, że to będzie główny bohater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 23:50, Ranveld napisał:

Xardas? Fabuła może być niezła. Ale nie będzie wyboru profesji :( - wszyscy wiedzą, że przed
akcją G1 Xardas był magiem ognia. Oznacza to zwiększenie liniowości gry. Chyba, że to tylko
plotki, że to będzie główny bohater.


Raczej to plotki ziomal1234 to chyba sobie wymyślił. Bo ja regularnie wchodzę na stronki o Gothicu i czytam czy coś nowego jest. I nie spotkałem się z takim wpisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno są to plotki. Twórcy powiedzieli że będzie zupełnie nowa fabuła, chociaż ja bym wolał historię Bezimiennego.
A tak w ogóle wydaje mi się że historia Xardasa w czwórce byłaby bezsensu, jak już to Bezimiennego przed wydarzeniami z Gothica jedynki. Np. Dlaczego wpadł do kolonii karnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować