Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2008 o 21:52, MTSMAFIOSO napisał:

Trójka właśnie zepsuła troszkę fabułę.
Np. ja, będąc po stronie Beliara zabiłem w 3-jce Xardasa, a w następnej on ożyje? :P

Oj nie wyszła im ta trójka, nie wyszła ;)

Owszem, ale miejmy nadzieje, że dodatek "Zapomniani bogowie" jakoś dobrze wprowadzi nas w świat G4. Będzie pewno nowość z dodatku tylko dla drogi Adanosa, tak ja to widzę. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 21:52, MTSMAFIOSO napisał:

Trójka właśnie zepsuła troszkę fabułę.
Np. ja, będąc po stronie Beliara zabiłem w 3-jce Xardasa, a w następnej on ożyje? :P

Oj nie wyszła im ta trójka, nie wyszła ;)


Xardas Xardasem, to mag, może wracać z martwych. Mnie bardziej interesuje czy będę musiał 3 raz zabijać Thorusa. Wiecie, koleś był w 1 części, w Nocy kruka i w 3 też. Najpierw spaliłem i posiekałem go Urizielem, potem wykończyłem Szponem Beliara...oczywiście tylko po to, aby w 3 części dostał Gniewem Innosa przy okazji odbijania miasta z łapsk orków. Ten człowiek jest najwyraźniej jednym z Nieśmiertelnych :) W 4 obetnę mu głowę, jeśli tylko taka możliwość będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 21:52, MTSMAFIOSO napisał:

> Hehe, nie, w G5 trzeci Bezie będzie musiał pokonać Xardasa, który dołączy do tyrana
"Bezio
> number 2" . xD

Trójka właśnie zepsuła troszkę fabułę.
Np. ja, będąc po stronie Beliara zabiłem w 3-jce Xardasa, a w następnej on ożyje? :P


To jest głupota, że Xardas mając moc Smoka Ożywieńca jest taki łatwy do zabicia jak dla mnie powinien być jako jedyny w G3 niezniszczalny, bez kodów.

Dnia 26.05.2008 o 21:52, MTSMAFIOSO napisał:


Oj nie wyszła im ta trójka, nie wyszła ;)


To wszyscy wiedzą, Xardas podczas tej teleportacji utył a twarz mu sie zmieniła na zupełnie inną. Jak dla mnie G3 zepsuło większość bohaterów(czemu pogrubili 3/4 hero, czemu zmienili im wygląd zamiast polepszyć tylko stary, z Magów Wody zrobili tułaczy - troche to do nich nie pasuje, z Vatrasa zwykłego magunia a nie wielkiego Mędrca znanego z G2, można by tutaj jeszcze długo wymieniać, nawet standardowe zbroje jakie nosili Gorn, Diego lester zmieniły się na kompetnie inne, a zbroja paladyna wygląda jak kawałek zardzewiałej beczki, bez ozdobników, szczegółów np. przyłbica zgineła w odmetach czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic IV będzie..., chyba gorszy niż jego prequele. Nie wiem dlaczego? Przeczucie? Po prostu mam wrażenie, że z każdą nową częścią Gothic traci swój klimat i założenia początkowe czym miał być. Trzymam kciui za wielką IV, ale... nie czekam na nią z taką niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza część to II. Najlepszy klimat, grafika lepsza niż w I... Co się stało z III?! Takie promocje, reklamy, miał być przełom, a wyszedł taki sobie rpg z bugami. więc czego można sie spodziewać po IV? Nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 11:22, marlen230 napisał:

Najlepsza część to II. Najlepszy klimat, grafika lepsza niż w I... Co się stało z III?!
Takie promocje, reklamy, miał być przełom, a wyszedł taki sobie rpg z bugami. więc czego
można sie spodziewać po IV? Nie mam pojęcia.

Zgadzam sie w 100% nie ma co czekac na nieznane G4, tym bardziej, że G3 zrobiło ze świetnego cRPG zwykłego Hack and Slasha, z niedopracowaną grafika postaci i zbroji oraz słabą optymalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom macie rację Gothic 1 i 2 były genialne ( przynajmniej dla mnie ) ,a 3 była przeciętna , więc myślę że po czwórce nie można spodziewać się cudów . Mam nadzieję , że czwórki nie zepsują tak jak to zrobili z trójką .

PS : Jak wyjdzie to na pewno kupię , ponieważ mam sentyment do całej serii , ale czy ktoś wie może czy G4 wyjdzie na ps3 ? Bo mój komp ledwo 3 trójkę uciągnął , więc czwórki nie pociągnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 17:11, lszos napisał:


PS : Jak wyjdzie to na pewno kupię , ponieważ mam sentyment do całej serii , ale czy
ktoś wie może czy G4 wyjdzie na ps3 ? Bo mój komp ledwo 3 trójkę uciągnął , więc czwórki
nie pociągnie ^^


G4 wyjdzie na PC i konsole (PS3 i X360).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 17:11, lszos napisał:

Nom macie rację Gothic 1 i 2 były genialne ( przynajmniej dla mnie ) ,a 3 była przeciętna
, więc myślę że po czwórce nie można spodziewać się cudów . Mam nadzieję , że czwórki
nie zepsują tak jak to zrobili z trójką .


Gdzie tu logika? Proszę, wskaż mi. Czyżbyś wierzył w zrządzenia losu? To, że trójka dla ciebie nie była najlepsza, nie oznacza, że 4-ka nie będzie ''cudem''. Zwłaszcza, że tworzy ją inne studio.

Ogólnie widzę, że w tym temacie ludzie są sceptycznie nastawieni.. Ale dlaczego? To, że 3-ka nie spełniła waszych oczekiwań, oznacza, że następna część będzie kiepska. Proszę Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 17:14, Ecko09 napisał:

>
> PS : Jak wyjdzie to na pewno kupię , ponieważ mam sentyment do całej serii , ale
czy
> ktoś wie może czy G4 wyjdzie na ps3 ? Bo mój komp ledwo 3 trójkę uciągnął , więc
czwórki
> nie pociągnie ^^

G4 wyjdzie na PC i konsole (PS3 i X360).


Dzięki za tak szybką odpowiedz . Ja myślałem , że g4 wyjdzie na PC i xbox''a 360 , a tu taka niespodzianka , wychodzi też na moje ps3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 17:15, Dincooo napisał:

Gdzie tu logika? Proszę, wskaż mi. Czyżbyś wierzył w zrządzenia losu? To, że trójka dla
ciebie nie była najlepsza, nie oznacza, że 4-ka nie będzie ''cudem''. Zwłaszcza, że tworzy
ją inne studio.

Ogólnie widzę, że w tym temacie ludzie są sceptycznie nastawieni.. Ale dlaczego? To,
że 3-ka nie spełniła waszych oczekiwań, oznacza, że następna część będzie kiepska. Proszę
Was...

Ja tam pozostaję dobrej myśli mimo kilku nie ciekawych informacji na temat gry. Mam nadzieję, że będzie to RPG godne noszenia nazwy Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2008 o 17:15, Dincooo napisał:


Gdzie tu logika? Proszę, wskaż mi. Czyżbyś wierzył w zrządzenia losu? To, że trójka dla
ciebie nie była najlepsza, nie oznacza, że 4-ka nie będzie ''cudem''. Zwłaszcza, że tworzy
ją inne studio.

Ogólnie widzę, że w tym temacie ludzie są sceptycznie nastawieni.. Ale dlaczego? To,
że 3-ka nie spełniła waszych oczekiwań, oznacza, że następna część będzie kiepska. Proszę
Was...


Nie mówie , że g4 będzie złe mówię , że wg. mnie nie nalezy spodziewać się cudów , nie jestem sceptycznie nastawiony , ale myślę że czwóreczka będzie bardzo dobra , ale nie spodziewam się cudów :)

PS : Trójka nie była zła , przyjemnie mi się w nią grało ale brakowało tego " czegoś " co by mnie przyciągnęło do monitora na cały dzień , brakowało mi tego "czegoś" co było w G1 i G2 czyli chęć poznawania świata , chęć wgłębiania się coraz bardziej w fabułę . Trójka była bardzo dobra , ale porównując ją do G1 i G2 była dla mnie po prost przeciętna . Acha i jeszcze coś to jest tylko moje zdanie każdy może mieć inne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 17:11, lszos napisał:

Nom macie rację Gothic 1 i 2 były genialne ( przynajmniej dla mnie ) ,a 3 była przeciętna
, więc myślę że po czwórce nie można spodziewać się cudów . Mam nadzieję , że czwórki
nie zepsują tak jak to zrobili z trójką .

Miejmy nadzieje ,że wzięli sobie do serca te narzekania graczy na G3 i teraz zrobią kawał solidnego produktu. Chciałbym dowiedzieć się czegoś na temat fabuły ... Ale .. Pewnie będziemy muslieli pokonać potwora i znowu żyć wspaniale ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 17:15, Dincooo napisał:

Ogólnie widzę, że w tym temacie ludzie są sceptycznie nastawieni.. Ale dlaczego? To,
że 3-ka nie spełniła waszych oczekiwań, oznacza, że następna część będzie kiepska. Proszę
Was...


Nie ma co się dziwić ,że obaw jest więcej aniżeli nadziei.Po dwóch udanych częściach nastąpiła kolejna , mocno zmieniona i sporo odbiegająca od konwencji Gothic , która ma wśród fanów wielu przeciwników.Zapowiadana czwarta odsłona , wcale nie ma wracać do korzeni , ale powędruje jeszcze gdzieś dalej.Może będzie udana , ale nie koniecznie gothicowa.Bohater się zmieni , stary i rozpoznawalny system walki nie wróci , klimat jaki będzie nie wiadomo.Wcale mnie nie dziwi , że nawet tytuł , to już nie Gothic , ale Arkania jakaś nieszczęsna. I jak tu się nie niepokoić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie także niepokoi dużo faktów :
- Nowy Bezimienny - to decyduje, że 4 na pewno nie kupię, wolę starego Bezimiennego.
- Stary Bezimienny będzie jakimś strasznym Tyranem... a przecież w poprzednich częściach dowiedzieliśmy się, jakim to on jest dobrym człowiekiem.
Jest jeszcze kilka faktów, ale ich już nie pamiętam (są w tawernie Gothic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 16:51, Jacek-1000 napisał:

- Nowy Bezimienny


Wszystkich nowości jest całkiem sporo i obawiam się , iż tylko drugorzędni bohaterowie(takim chyba ma być Bezimienny) , oraz nazwy krain w których toczą się kolejne prrzygody , przypominać nam będą dawne Gothicki.Pozostaje tylko bać się i czekać na wyniki prac nad grą.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 16:51, Jacek-1000 napisał:

Mnie także niepokoi dużo faktów :
- Nowy Bezimienny - to decyduje, że 4 na pewno nie kupię, wolę starego Bezimiennego.

To nie jest najwaznieszy powód do tego by nie kupić gry. Jeżeli jesteś fanem to kupisz ;]

Dnia 12.06.2008 o 16:51, Jacek-1000 napisał:

- Stary Bezimienny będzie jakimś strasznym Tyranem... a przecież w poprzednich częściach
dowiedzieliśmy się, jakim to on jest dobrym człowiekiem.

To troche dziwne jest. najpierw Bezio zabijał i walczył ze złem a teraz nagle sam się nim stał? Troche to naciągane. Ale zobaczymy jak całość będzie wyglądać. należy tylko poczekać.

Dnia 12.06.2008 o 16:51, Jacek-1000 napisał:

Jest jeszcze kilka faktów, ale ich już nie pamiętam (są w tawernie Gothic).

Zobaczymy co nam przyniesie jutro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika niby ma byc super a niewiem co z fabułą mają byc 4 wyspy bohterowie z gry tacy jak DIego Milten Gorn i Lester nie brdzie za to naszego bochatera znanego z wrzystkich 3 częsci i ma się chyba nazywac nienazwany
Nie wiem na razie co sądzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 17:08, Damcio95Ziomek napisał:

Grafika niby ma byc super a niewiem co z fabułą mają byc 4 wyspy bohterowie z gry tacy
jak DIego Milten Gorn i Lester nie brdzie za to naszego bochatera znanego z wrzystkich
3 częsci i ma się chyba nazywac nienazwany
Nie wiem na razie co sądzic



Ja w sumie nie wiem też co sądzić... Z jednej strony grafa ma być wspaniała, obszar ma być wielki, a z drugiej pozbycie się głównego bohatera poprzednich 3 części to spory minus. Poczekamy zobaczymy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 17:21, polskavaenk napisał:

> Grafika niby ma byc super a niewiem co z fabułą mają byc 4 wyspy bohterowie z gry
tacy
> jak DIego Milten Gorn i Lester nie brdzie za to naszego bochatera znanego z wrzystkich

> 3 częsci i ma się chyba nazywac nienazwany
> Nie wiem na razie co sądzic


Ja w sumie nie wiem też co sądzić... Z jednej strony grafa ma być wspaniała, obszar ma
być wielki, a z drugiej pozbycie się głównego bohatera poprzednich 3 części to spory
minus. Poczekamy zobaczymy :P.

Jeszcze ciekawe co z fabułą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować