Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

A dla mnie każdy nowy gothic był coraz lepszy i spodziewam się świetnej gry, ale ta fabuła może schrzanić sprawę, ale może panowie z Spellbound zachwycą nas czymś innym i będzie się grać świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 23:27, Kalejdoskop86 napisał:

Ciekawe, czy dodadzą do gry samopowtarzalną kuszę. Hehe, byłoby ciekawie. :)

dobra myśl, od siebie dodam ze fajnie było by gdyby umieścili miecze świetlne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:19, MaTTi_94 napisał:

A dla mnie każdy nowy gothic był coraz lepszy i spodziewam się świetnej gry


No to zazdroszczę dobrego samopoczucia (ponieważ ja mam akurat odwrotne wrażenie) , oraz optymizmu.Jak czytam o zamieszaniu wokół kolejnych Gothicków , o tym że jedna firma robi dodatek , inna kolejną część , czy też grę ze świata Gothic (bo właściwie nie bardzo wiadomo , czy Arkania to kolejna odsłona cyklu) , to mam wrażenie , iż te całe biznesowo-licencyjne przepychanki , mogą grze tylko zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje zeby czwarta czesc gothica nie stala sie zadnym hack&slash-em. Z jednej strony szkoda ze Piranha Bites juz Gothica nie bedzie robic bo to juz to samo nigdy nie bedzie :(, ale nowa firma moze nas czyms zaskoczy? Oby tylko tym razem dobrze zoptymalizowali kod, zeby gra nie byla taka niepewna ja bylo w G3.
Coz, pozostaje tylko czekac ... (tak sobie mysle, ze z gothica moga zrobic jakiegos fajnego kolona GTA, np. wszedzie jakies konie, ludzie biegaja z szablami, mieczami, powozy to ejdyne srodki transportu ... a tu nagle nasza posatc w kracza do takiego miasteczka w chevrolecie corvette Z06, wysiada z AK-47 rozwala wszystkich wokol...) ach ale mam wyobraznie. xD Pozdor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 09:40, Qbasmok007 napisał:

Coz, pozostaje tylko czekac ... (tak sobie mysle, ze z gothica moga zrobic jakiegos fajnego
kolona GTA, np. wszedzie jakies konie, ludzie biegaja z szablami, mieczami, powozy to
ejdyne srodki transportu ... a tu nagle nasza posatc w kracza do takiego miasteczka w
chevrolecie corvette Z06, wysiada z AK-47 rozwala wszystkich wokol...) ach ale mam wyobraznie.
xD Pozdor


To by zepsuło Gothica na amen :P

Ja mam nadzieję, że autorzy zaczerpną więcej z G1 czy G2 a niżeli z G3, które można juz prawie uznać za Hack & Slash, chce jedynie powrotu gildii, fajnych zbroji, broni, tarcz. Skasowania patentu ze skrzyniami(musisz otworzuć ich 48 żeby mieć najlepszą broń to jakiś absurd) oraz unikalnej fabuły, która nas zainspiruje byśmy grali co raż dłużej i powtarzali grę przynajmniej tyle razy ile jest gildii, czy rodzajów zakończeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(musisz otworzuć ich 48 żeby mieć najlepszą broń to jakiś

Dnia 16.06.2008 o 10:06, Bosper napisał:

absurd)


Właściwie to tylko jedna strona absurdu.Druga , to popsuta broń , którą zdobywamy.Można było wzmocnić dobrze uzbrojonych przeciwników , na dodatek zmniejszyć ich ilość i dobre mieczyki stałyby się o wiele trudniejsze do zdobycia.Zamiast tego mamy pełno wrogów świetnie uzbrojonych , za to łatwych do pokonania i niszczących swoje wyposażenie po kilku ciosach tak , że Bezi niczego nie może odzyskać.To po co w ogóle dawać dobrą broń , skoro można tylko na nią popatrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 23:44, Dark SMG napisał:

dobra myśl, od siebie dodam ze fajnie było by gdyby umieścili miecze świetlne.

Nieee, to nie klimatyczne za bardzo. :)
Byłaby taka awantura jak przy mieście "Niebiańska Kuźnia" jako nowe w dodatku "Ostrze Armageddonu" w HoMM3. Musieli zmienić kosmetycznie kampanię i miasto z futurystycznego na Żywiołów. Ogólnie to dużo można pisać, a mnie się nie chce za bardzo.

Poza tym samopowtarzalne kusze były już w średniowieczu, ale zostały zakazane przez papiestwo. (4 ofiary na sekundę? moorrrrdercze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w przypadku G1 i G2 malo sie dyskutowalo o tych grach przed ich premiera w porowaninu do rozmow po ich wydaniu, natomiast w przypadku G3 bardzo duzo sie rozmawialo przed jej premiera, a po wydaniu gry aktywnosc wszystkich watkow na roznych forach dosc szybko zmalala... tak wiec nie dyskutujcie tak duzo w tym watku o tej grze bo zapeszycie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 14:30, castlerock napisał:


Są nowe wieści , czyli tylko się cieszyć , niestety ich treść mocno niepokoi.Sporo w tym wywiadzie niedomówień , więc dalej niewiele wiadomo , za to fragmenty , gdzie powiedziano coś konkretnie , nie są za fajne.Chodzi mi głównie o system walki , który nie ma być zbyt wymagający , żeby graczy nie zniechęcić.Oj , czyżby szykowało się kolejne klik , klik , klik? Powrotu do korzeni najwyrażniej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh te wymagania... Już za niedługo trzeba będzie żeby pograć na najniższych detalach Core Quad, 4GB Ram, GeForce8800GTX/Ultra(SLI) itd... szkoda,że mi ta gierka nie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, tylko najbardziej wymaganiami i fabułą się zamartwiam. Nie wiem, co oni wykombinują, aby Gothic 4 był lepszy od swoich poprzednich, bo jeżeli tego nie zrobią, to Gothic utraci "swój dawny blask".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta część:
Czy w Gothic 4 będzie taki sam system walki jak G1 i G2? W pierwszych dwóch częściach na początku trudno było cokolwiek pokonać. Nie można niestety tego powiedzieć o G3, w którym z małymi umiejętnościami można było zwyciężyć każdego.
System walki jest oczywiście bardzo ważny. Nie chcemy, by wymagał on od graczy wiele wysiłku i energii. Powinien opierać się na ich umiejętnościach i możliwościach.

Podoba mi się najbardziej :) Piękna marketingowa gadka, która sprawia, że człowiek przez chwilę jest usatysfakcjonowany, a po 10 minutach stwierdza "they''ve raped my brain!" :D


"Czy w G4 znów będą losowe przedmioty?

Naszym celem jest, by ciężkie wyzwania przynosiły korzyści. Gracz musi wiedzieć, że za wybitne osiągnięcie będzie odpowiednio wynagrodzony. Wszelakim losowym systemom mówimy nie. Prowadzi to tylko do frustracji."

Cieszy mnie ten brak losowości. Nie po to masakruję hordy nieumarłych, by w skrzyni na końcu dłuuugiej i obszernej kawerny znaleźc parę brudnych skarpetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wazne jest to zeby co jakis czas wychodzily nowe wiesci o czwartej odslonie Gothic''a.A czy bedzie taki czy siaki system walki to my juz niestety nie zadecydujemy a sami tworcy,niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować