Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Jestem po prostu zaskoczony. Wymagana niskie, ale ciekawe czy to zalecane by pograć na przyzwoitych detalach czy typowo minimalne.

Jednakże grą odpalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 12:17, Slappy napisał:

Wymagana niskie, ale ciekawe czy to zalecane by pograć na przyzwoitych detalach czy typowo minimalne.


Firma JoWooD ujawniła minimalne wymagania sprzętowe najnowszej produkcji studia Spellbound – Arcania: A Gothic Tale.


Pamiętajcie, że G3 wymagał znacznie słabszego komputera do grania; praktyka wykazała, że mija się to z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Właśnie w praniu co innego wyszło. A ja do JooWooD już straciłem zaufanie. Tylko recenzje przeważą o tym czy grę kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 12:28, Slappy napisał:

No tak. Właśnie w praniu co innego wyszło. A ja do JooWooD już straciłem zaufanie. Tylko
recenzje przeważą o tym czy grę kupię.


Tu masz rację.JoWooD powierzył produkcje Gothica 3: Zmierzch Bogów Hindusom, którzy całkowicie spier****** ta grę.Niepotrzebnie się rozłączał z PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 18:16, Yaquza napisał:

Tu masz rację.JoWooD powierzył produkcje Gothica 3: Zmierzch Bogów Hindusom, którzy całkowicie
spier****** ta grę.Niepotrzebnie się rozłączał z PB.

Bo JoWooD wkurzyło się na PB za Gothica 3(za złą wersję podstawową) i przez to zakończyli współpracę (co było beznadziejne bo wydano pachty itd. i wszystko jest ok) a Hindusi(hahaha)... no pokazali na co ich stać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 10:25, Mordrag napisał:

> Tu masz rację.JoWooD powierzył produkcje Gothica 3: Zmierzch Bogów Hindusom, którzy
całkowicie
> spier****** ta grę.Niepotrzebnie się rozłączał z PB.
Bo JoWooD wkurzyło się na PB za Gothica 3(za złą wersję podstawową) i przez to zakończyli
współpracę (co było beznadziejne bo wydano pachty itd. i wszystko jest ok) a Hindusi(hahaha)...
no pokazali na co ich stać ;)


LOL. To PB wkurzyło się na JoWooD za to, że lecieli na kasę i chcieli by PB robiło G4. Gothic to trylogia, oni zakończyli serię, a JoWooD to było nie w smak i dlatego zerwali współrace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 22:02, Mertionh napisał:

LOL.


Tak, a faceci w krawatach z JoWood skakali z radości po premierze bardzo udanego G3...
Zerwanie współpracy nastąpiło z obu stron, przy czym obie strony podzieliły się grą - Piranie silnikiem, wydawca marką Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 22:02, Mertionh napisał:

LOL. To PB wkurzyło się na JoWooD za to, że lecieli na kasę i chcieli by PB robiło G4.
Gothic to trylogia, oni zakończyli serię, a JoWooD to było nie w smak i dlatego zerwali
współrace.


Mniej więcej dlatego seria Gothic kończy się u mnie na 3 części. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 22:10, Jedimax napisał:

> LOL. To PB wkurzyło się na JoWooD za to, że lecieli na kasę i chcieli by PB robiło
G4.
> Gothic to trylogia, oni zakończyli serię, a JoWooD to było nie w smak i dlatego
zerwali
> współrace.

Mniej więcej dlatego seria Gothic kończy się u mnie na 3 części. Amen.


a dla mnie nie :) zwłaszcza po tym jak zobaczyłem nowe screeny:

http://portalgothic.xx.pl/

jesli po polskiemu bedzie na xboxa to kto wie moze zagram na konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe screeny są naprawdę niezłe. Sądzę, że przynajmniej jeśli o stronę techniczną i graficzną produkcji chodzi, to tym razem nie mamy się czego obawiać. Jeśli tylko twórcom i scenarzystom dopisze kreatywność, to możemy otrzymać naprawdę godnego kontynuatora serii Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 11:46, BigM napisał:

Nowe screeny są naprawdę niezłe. Sądzę, że przynajmniej jeśli o stronę techniczną i graficzną
produkcji chodzi, to tym razem nie mamy się czego obawiać.


Za to znając szereg gier tylko dobrze wyglądających i nic ponadto , ładne screeny nie za bardzo nastawiają mnie optymistycznie.Gothic 3 graficznie bije Gothic 1 na głowę , ale czy jest lepszy? To samo z Oblivionem i Morrowind itd.itp. Dzisiejsze możliwości techniczne są na tyle zaawansowane , że zachwyty nad ładną grafiką , zmianami pór dnia i super wygladającą wodą , są właściwie nie na miejscu.To podstawowy standart.Za to o klimacie , systemie walki , ciekawej i skomplikowanej fabule itp , słychać przy okazji zapowiedzi , coraz mniej.Przeważnie sprawdza się zależność , że im lepsza grafika , tym mniejszy kładzie się nacisk na pozostałe elementy gry.I jak to się często kończy? Kolejny , ładny gniot , a przy odrobinie szczęścia , średniak.
Patrzmy więc na piękne screeny , bo faktycznie wyglądają okazale , ale moim zdaniem , nie wyciągajmy z ich wyglądu wniosków , co do jakości gry.Gamplay niech pokażą , a nie obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 21:05, Karol44 napisał:

przecież jest 1 gamplay nagrany ukrytą kamerą na GC JoWood potwierdziło że to prawdziwy
gamplay z G4


Chodzi o ten filmik z ludzikiem z okrągłą tarczą , który biega jak jakimś dziwnym kroczkiem i potem strzela z łuku do stojących w miejscu potworków? Nic innego nie widziałem , ale to było dość straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 11:46, BigM napisał:

Nowe screeny są naprawdę niezłe. Sądzę, że przynajmniej jeśli o stronę techniczną i graficzną
produkcji chodzi, to tym razem nie mamy się czego obawiać. Jeśli tylko twórcom i scenarzystom
dopisze kreatywność, to możemy otrzymać naprawdę godnego kontynuatora serii Gothic.


mnie mało obchodzi grafa, dla mnie mogą użyć nawet silnika z G1 byleby gra miała ten klimat, świetną fabułę i wogóle wszystko co było świetne w całej serii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 22:36, KrzychW napisał:

Chodzi o ten filmik z ludzikiem z okrągłą tarczą , który biega jak jakimś dziwnym kroczkiem i potem strzela z łuku do stojących w miejscu potworków? Nic innego nie widziałem , ale to było dość straszne.


Przeglądnij temat, jest jeszcze jeden filmik prezentujący Risena - mimo to nadal nie patrzę w przyszłość pozytywnie, bo gra prezentuje się na nim dosyć marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 16:26, Merovingian napisał:

Przeglądnij temat, jest jeszcze jeden filmik prezentujący Risena


A czy my przypadkiem nie piszemy o nowych screenach i trailerze do Arcanii? Do Risen widziałem więcej , co prawda niezbyt ciekawych filmów , ale do Gothic 4 , tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 16:29, KrzychW napisał:

A czy my przypadkiem nie piszemy o nowych screenach i trailerze do Arcanii?


Zabij, pomyliłem tematy. : )
Wybaczcie błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46583

Nie wiem czy są to te same screeny, do których podał link castlerock, ponieważ jego strona u mnie nie działa.

Co do samych screenów, to muszę napisać, że aż mi się zachciało zagrać. A i interfejs ciekawie wygląda. Może na E3 dowiemy się czegoś nowego o kontynuacji Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 19:48, Divii napisał:

Nie wiem czy są to te same screeny, do których podał link castlerock, ponieważ jego strona
u mnie nie działa.


No cóż , podany link u mnie również nie działa , a wypowiadałem się na podstawie tych screenów:
http://www.arcania-game.com/?lang=en&ID=1898

Ogólnie , o których obrazkach byśmy nie mówili , wygladają dobrze.Co z tego , skoro w obecnych czasach ładna grafika jest najłatwieszym do osiągnięcia celem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować