Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Powiedziałbym ci coś teraz, ale dostałbym bana.
PS. Coś ci to przeszkadza?
PS2. Nie denerwuj się.
PS3.No już, spokojnie.
PS4. Bez nerwów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 14:51, Ezio napisał:

Powiedziałbym ci coś teraz, ale dostałbym bana.


To przymknij się z łaski swojej i ogarnij się trochę. Albo popatrz na swoje posty z dystansem i spróbuj zaprzeczyć, że nudzi Ci się w domu i robisz burdel na forum.

->Kraju
Żywą gębą? :D
Pogramy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go przynajmniej nie wyzywałem i nie przeklinałem, jak ty..
Mi się nudzi? To co, nie moge podyskutować na forum? Normalnie się zachowuję, ale nie moja wina, że ktoś czepia się ciągle moich wypowiedzi w tematach Arcanii i Risena. Owszem, raz sobie zrobiłem jaja, a wy już nie odpuszczacie. To wam się nudzi, nie mi..
PS. Odpowiadam głupio tym, którzy głupio pytają, jak ty. Chociaż teraz odpowiedziałem szczerze, drugi raz może tak nie być. Więc uszanuj trochę moją wolę, jeśli łaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 16:24, Ezio napisał:

Ja go przynajmniej nie wyzywałem i nie przeklinałem, jak ty..


Polecam denka od słoików jako podstawę do czytania, a w następstwie czytania ze zrozumieniem. Ew. możesz mi zacytować, gdzie Cię wyzwałem/przekląłem. Powodzenia. :D

Dnia 27.09.2009 o 16:24, Ezio napisał:

To wam się nudzi, nie mi..


To już Twój piąty totalnie bezsensowny post w tym temacie napisany DZISIAJ. Nie mam więcej pytań.

Dnia 27.09.2009 o 16:24, Ezio napisał:

PS. Odpowiadam głupio tym, którzy głupio pytają, jak ty.


Nie pytałem, stwierdziłem stan faktyczny i użyłem funkcji impresywnej. Zadanie domowe nr 2: wypisz, co w tym było głupie i znajdź pytanie skierowane do Ciebie.

Dnia 27.09.2009 o 16:24, Ezio napisał:

Więc uszanuj trochę moją wolę, jeśli łaska.


Ok, ale też mam prośbę - zrób to, co zasugerowałem dwa posty wyżej i wyciągnij z tego wnioski. To powinno skończyć dyskusję bez dalszej zbędnej paplaniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 16:32, Merovingian napisał:

Polecam denka od słoików jako podstawę do czytania, a w następstwie czytania ze zrozumieniem.
Ew. możesz mi zacytować, gdzie Cię wyzwałem/przekląłem. Powodzenia. :D

Jak widać, masz duże doświadczenie w tych słoikach. Dzięki, ale raczej nie skorzystam, mam słownik.
Co do przeklnięcia to może to "przymknij się"?

Dnia 27.09.2009 o 16:32, Merovingian napisał:

> To wam się nudzi, nie mi..

To już Twój piąty totalnie bezsensowny post w tym temacie napisany DZISIAJ. Nie mam więcej
pytań.

A co, śledzisz mnie? Że jeszcze tacy się uchowali.

Dnia 27.09.2009 o 16:32, Merovingian napisał:


> PS. Odpowiadam głupio tym, którzy głupio pytają, jak ty.

Nie pytałem, stwierdziłem stan faktyczny i użyłem funkcji impresywnej. Zadanie domowe
nr 2: wypisz, co w tym było głupie i znajdź pytanie skierowane do Ciebie.

Zadanie domowe nr dla ciebie: Naucz się szanować ludzi, bo jak na razie to niezbyt to potrafisz.

Dnia 27.09.2009 o 16:32, Merovingian napisał:

> Więc uszanuj trochę moją wolę, jeśli łaska.

Ok, ale też mam prośbę - zrób to, co zasugerowałem dwa posty wyżej i wyciągnij z tego
wnioski. To powinno skończyć dyskusję bez dalszej zbędnej paplaniny.

Wyciągnąłem wnioski, jak chciałeś, i doszedłem do wniosku, że nie zamierzam dyskutować z kimś pokroju inteligencji, bo nie dość że a) sam zacząłeś tą bezsensowną dyskusję, b) to jest temat o grze, nie o mnie.

PS. Nic do ciebie nie miałem, sam zacząłęś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 14:50, Ezio napisał:

A co wam moje PS. przeszkadza?


Z tego co pamiętam PS piszę się bez .

PRZESTANIESZ ty w końcu spamować ? Gadu gadu sobie znalazłeś ?

PS J@P@
PS 2 PRZESTAŃ SPAMOWAĆ
PS 3 OK3J ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem żle zrozumiany. Kiedyś, raz, zrobiłem sobie jaja. Ok. raz, nic wielkiego. Potem już wypowiadałem się w Arcanii swoim zdaniem, a wy mówiliście, że to jest albo spam, albo bezsensowna odpowiedz, albo że was krytykuję. Ja mam po prostu swoje zdanie. Piotrek mysza, ty moją wypowiedż potraktowałeś jak akt złości w waszą stronę. A potem ci odpowiedziałem. Jak ktoś mnie krytykuję, że moje zdanie jest złe, bo jest moje, to muszę wam odopwiedzieć. Jestem fanem gothica, i czekam na Risena i Arcanię.. Ale jeśli ktoś, mnie obraża.. Z tym PS - co ci to przeszkadza?:D PS> To jedna z częśći mowy, i jest ona przeze mnie często używana. Odpowiedziałem ci, bo się trochę wnerwiłem.. Także... A jeden gość, bez powodu się mnie uczepił. Z tobą gadam? Z tobą, więc po co?
PS. Jeszcze raz powtarzam: To jest moje zdanie. Ono może się dla was nie liczyć. To moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 17:07, Ezio napisał:

Także... A jeden gość, bez powodu się mnie uczepił. Z tobą gadam? Z tobą, więc po co? PS. Jeszcze raz powtarzam: To jest moje zdanie. Ono może się dla was nie liczyć. To moje zdanie.


Idź i dokształć się, co to jest forum dyskusyjne, co to są argumenty i dlaczego prowadząc rozmowę trzeba myśleć.
Eot, przepraszam bardzo za moje posty, ale to po prostu nieprawdopodobne, co pan Ezio tutaj wygaduje i jeszcze trzyma się tego jak menda skóry. Tylko krowa poglądów nie zmienia i do pomyłki się nie przyzna.
Nie odpisuj, straszny śmietnik się zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz odpiszę, i nie będzie to już ani obelga, ani nic, co mogłoby cię urazić.
Zaczęło się od tego, że powiedziałem, że mam betę arcanii. Żartowałem, ale niektórzy uznali, że nie był trafiony. Ok , może nie był, ale - od tego czasu już nie krytykuję bez powodu, tylko wtedy, kiedy go mam. Mam też swoje zdanie, i będę się go trzymał , bo jest moje. Nie mam zamiaru już sobie żartować, no chyba, że jest stosowna sytuacja. Nie będę z tobą dyskutował, bo ja przynajmniej trzymam się zasad forum i nikogo nie obrażam. Nie tak jak ty. To ty zacząłęś - ja mówię że do ciebie nic nie miałęm. To ty się wtrąciłęś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 18:10, Ezio napisał:

A tak poza postami, czy autorzy mówili coś o demie? Wiem, że do premiery trochę czasu
zostało, ale..


Demo???
Jeśli dobrze pamiętam to gdzieś kiedyś czytałem że premiera pełnej wersji się opóźni.
O Demie można sobie pewnie pomarzyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że premiera się opóżni, dlatego napisałem, że wiem ile czasu do premiery zostało. Ale nic nie mówili o demie? Nawet ociupinki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 20:54, Gumisiek2 napisał:

Oczywiście, że G3. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie non stop leci ten sam obrazek, więc
film to zwykły efekt nudy.

nooo u mnie tez :/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować