Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

jest dobrze, choć bez rewelacji, za to cieszy mnie, że Xardas

Dnia 06.08.2010 o 15:30, Ecko09 napisał:

i Rhobar III bez zmiany głosów, jak zwykle są świetni.


Właśnie o to mi chodzi. Rhobar i Xardas brzmią bardzo dobrze, a Hero tylko dobrze. Tak więc nie jest źle, ale i bez rewelacji, chociaż być może po wysłuchaniu większej ilości dialogów, odczucia ulegną zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię aktora który podkłada głos Jaskierowi (w tym wypadki naszemu nowemu Bezimiennemu), ale mimo wszystko to Arcania ma chyba ciężki klimat a głos takiego.. pokraki nie za dobrze brzmi w mrocznym rp''egu. Ale co tam, niech zrobią wszystko byle bym się dobrze bawił nie tylko podczas gry, ale i słuchania dialogów (Wiedźmin:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 17:53, Bithda napisał:

ale mimo wszystko to Arcania ma chyba ciężki klimat a głos takiego.. pokraki nie za dobrze
brzmi w mrocznym rp''egu.


To samo pomyślałem. Gra jest dość mroczna, a głos zdecydowanie wesoły. Ciekawe jeste , jak to się sprawdzi. Oby było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbki głosowe gdzie możemy usłyszeć nowego bohatera, który uważam że brzmi naprawdę świetnie poprawia mi tylko apetyt na ten nowy styl można rzec w Gothicu. Może i będzie to całkiem coś innego ale dam szanse nowej części. Wracając do głosów, stary Bezi(RhobarIII) oraz Xardas jak zawsze świetnie brzmią ; ) Właśnie, nowy bezimienny nie będzie mieć imienia tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 20:13, Infes napisał:

Właśnie, nowy bezimienny nie będzie mieć imienia tak?


Tak nowy bohater będzie nowym Bezimiennym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 14:02, KrzychW napisał:

Świeże fotki z Arcanii, czy też z Gothic 4 jeżeli komuś nowy tytuł nie pasuje. Trzeba
przyznać, iż oceniając grę na podstawie aktualnych fotek, nie ma do czego się przyczepić.
Ładnie toto wygląda.
http://gamecorner.pl/gamecorner/51,86580,8248064.html?i=12

Jak myślicie, ile graficy nad tym siedzieli (chodzi mi o obrazki)? Myślę, że baaardzo długo. Na 100% ta gra tak nie wygląda. I Ty w to uwierzyłeś?^^ Podniecić się można, ale po co się łudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 14:02, KrzychW napisał:

Świeże fotki z Arcanii, czy też z Gothic 4 jeżeli komuś nowy tytuł nie pasuje. Trzeba
przyznać, iż oceniając grę na podstawie aktualnych fotek, nie ma do czego się przyczepić.
Ładnie toto wygląda.
http://gamecorner.pl/gamecorner/51,86580,8248064.html?i=12

Czy tak czy tak to słaba grafika, liczyłem na lepszą:/ Taka sama jak w Risenie prawie... No, ale ważne aby moja karta to pociągnęła;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% ta gra tak nie wygląda. I Ty w to uwierzyłeś?^^ Podniecić się można, ale

Dnia 13.08.2010 o 14:19, Renzov napisał:

po co się łudzić?


Oczywiście, że nie uwierzyłem i dlatego napisałem o ocenianiu gry tylko na podstawie zaprezentowanych fotek. Od lat wiadomo, że prawie każdy tytuł na oficjalnych "screenach" przed premierą wygląda lepiej, niż po premierze na jakimkolwiek, nawet najwypaśniejszym sprzęcie.

Zresztą w przypadku Gothic 4, GOL prezentował pewien filmik, w trakcie którego określono grafikę w grze jako szkaradną, więc o wiarę w cudowności raczej trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące głosów postaci, Jak już wiemy główny bohater będzie miał głos Jacka Kopczyńskiego (znany np z AC 1 czy DA) który dawał głos Lee. Wiem że Gothic lubił dawać te same głosy kilku postacią, jednak i Lee i nowy bohater są ważnymi postaciami. Więc interesuje mnie czy nadal Jacek będzie dawał głos Lee czy ktoś inny przemówi tą postacią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 15:32, Noma napisał:

Mam pytanie dotyczące głosów postaci, Jak już wiemy główny bohater będzie miał głos Jacka
Kopczyńskiego (znany np z AC 1 czy DA) który dawał głos Lee. Wiem że Gothic lubił dawać
te same głosy kilku postacią, jednak i Lee i nowy bohater są ważnymi postaciami. Więc
interesuje mnie czy nadal Jacek będzie dawał głos Lee czy ktoś inny przemówi tą postacią

Miałby podkładać dwa głosy w jednej grze? I rozmawiać sam ze sobą? Nieeeee. Na pewno ktoś inny podłoży głos Lee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też stawiam na pogrubienie głosu. Poza tym Jacek jako główny bohater mówi dość takim ''''przyjaznym głosem'''' jak w nie których recenzjach na ''''Hyper''''. A wiemy że może mówić niskim głosem czasem nie do rozpoznania dla nie których. No ale zobaczymy ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 14:22, Bithda napisał:

Czy tak czy tak to słaba grafika, liczyłem na lepszą:/


To czego Ty się spodziewałeś? o_O Na marginesie, Risen IMO ma słabą grafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 20:18, Gumisiek2 napisał:

To czego Ty się spodziewałeś? o_O Na marginesie, Risen IMO ma słabą grafę.


Grafika w Risen wcale nie jest zła. Może nie powala, ale wygląda zupełnie fajnie, a na dodatek gra działa rewelacyjnie wręcz płynnie, co ostatnio bynajmniej nie jest standardem. Za to Arcania to jedna wielka niewiadoma. Wypaśne, przynajmniej niektóre fotki, a do tego filmik z GOLa ze "szkaradną" grafiką. Zupełnie nie wiadomo czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować