Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2010 o 19:34, GringoG3 napisał:

GORN - on nie zmienił się aż tak jak Diego a Milten to już w ogóle.

Tu trzeba przyznać. Stary dobry Gorn. Całe szczęście, że nie jest biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 19:47, Damianuss1 napisał:

> GORN - on nie zmienił się aż tak jak Diego a Milten to już w ogóle.
Tu trzeba przyznać. Stary dobry Gorn. Całe szczęście, że nie jest biały.

Na szczęście. Kwiczałem ze śmiechu, gdy w G3 z Vatrasa zrobili białego. XD
I ofc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 22:12, adi993 napisał:

Kurde szykuje się kolejna mega gra a na moim sprzęcie to na za wysokich detalach to nie
pośmigam ;x

Prrr szalonaa! Jeszcze za wcześnie aby stwierdzić czy gra będzie "mega". Trzeba uzbroić się w cierpliwość, demko niedługo, ładnie się sprawdzi czy śmiga odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 22:51, Damianuss1 napisał:

Prrr szalonaa!


Święte słowa. Na razie trudno mówić o mega, a nawet o dobrej grze, bo gameplay jest jednak tajemnicą, którą poznamy dopiero po zagraniu. Oczywiście zjechać gry także w tej chwili jeszcze nie można, chociaż moim zdaniem, rewelacji nie będzie. No, chyba że materiały do tej pory dostępne, były wyjątkowo źle dobrane i gra okaże się lepsza niż wszystko opublikowane do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 09:46, Bosper napisał:

Czy wie ktoś może jakie i ile będzie frakcji? I czy gra będzie pod tym względem przypominała
G2 czy G3?

Jakoś nikt tego oficjalnie nie ogłaszał, ale z dotychczasowych informacji można wynieść jedno.
Risen - powstał na podstawie pomysłów z G3, ale stworzyli w ten sposób klona G2. Aby ukończyć fabułę musieliśmy dołączyć przyłączyć się do jednej frakcji - inkwizycja (straż miejska), magowie (magowie ognia) lub bandyci (najemnicy). Cała fabuła toczyła się na jeden z 3 sposobów, ale zawsze dążyliśmy do 1 celu.
Arcania - powstała jako zupełnie nowa gra oparta na pomysłach z G3. Z wszelkich publikacji wynika, że będziemy mogli nieoficjalnie poprzeć dowolną z frakcji. W G3 było 6 frakcji i mogliśmy wykonywać zadania dla każdej z nich, ale ostatecznie musieliśmy zdecydować kogo całkowicie wybijemy. Myślę, że twórcy Arcani pójdą właśnie w tym kierunku, żeby ich produkcja różniła się od Risen. W dodatku wiemy, że identycznie jak w G3 mamy na początku 1 cel, a ostatecznie będziemy mieli do wyboru kilka dróg, którymi będziemy zmierzać do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać my polscy gracze jesteśmy gorsi od pozostałych skoro gdzie nie patrzeć po zagranicznych sklepach oferuje się już Edycje Kolekcjonerskie Arcanii, a jak by ktoś miał wątpliwości czy aby tak nie jest to na dodatek dobija nas nasz CD Projekt (jest on oczywiście polskim dystrybutorem i czeskim...), który już Czechom zaoferował EK a nam nie. Jesteśmy robieni w d...e przez swoich.

P.S. A czeska EK nie pozostawia nic do życzenia, bo mają w niej oto taki amulet (chciałem napisać "mamy" zamiast "mają", a jak na razie to nic nie mamy)

20100907195739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Project robi w konia nie tylko graczy ale i fanów filmów Disneya,ograbiając wydania Blu-Ray i DVD z dodatkowych płyt - zamiast wydań 2xBD+1DVD mamy tylko 1BD,a zamiast 2DVD mamy 1DVD ...

A wracając do tematu - również czekam na edycję kolekcjonerską bo chcę sobie zaplanować wydatki na październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 20:43, Damianuss1 napisał:

Ten amulet, ehh trudno mi sobie to przypomnieć bo dawno grałem, ale to śniący tak? Fajna
rzecz.


Tak Śniący, a dokładnie to jego czaszka (identyczna jak na okładce pudełka pierwszego Gothic).
A że fajna to rzecz to mało powiedziane, bo ja sobie tego nie odpuszczę, a znając moje &#%#^@ szczęście to pre-order EK wystartuje któregoś dnia rano a zanim wrócę z roboty (m/w 19.00) to te nieliczne sztuki (słowo limitowana mówi samo za siebie że nie ma tego za dużo) będą już zarezerwowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 20:51, lis_23 napisał:

CD Project robi w konia nie tylko graczy ale i fanów filmów Disneya,ograbiając wydania
Blu-Ray i DVD z dodatkowych płyt - zamiast wydań 2xBD+1DVD mamy tylko 1BD,a zamiast 2DVD
mamy 1DVD ...


Kiedyś się doproszą a wtedy to klienci się wypną.

Dnia 07.09.2010 o 20:51, lis_23 napisał:

A wracając do tematu - również czekam na edycję kolekcjonerską bo chcę sobie zaplanować
wydatki na październik.


To przygotuj 199.99zł (chyba że gram.pl coś da taniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka ...
kolekcjonerki Arkanii ani widu,ani słychu," Two Worlds II " ponoć przełożony na październik ( a tym samym wyjdą dwie gry RPG w podobnym czasie ) - nic,tylko się cieszyć ... :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewniali że będzie to specjalna EK przedstawiciel Cd projekt na fan day pytany o tytuł którym najwięcej się zajmują teraz to Arcania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 16:03, Karol44 napisał:


Aż westchnąłem przed rozpoczęciem pisania, bo chociaż jestem wielkim fanem serii Gothic, w Arcanii za cholerkę nie mogę dopatrzeć się zbyt wielu pozytywów. Na początek coś dobrego: otóż Diego brzmi bardzo dobrze. Zawsze to jakaś zaleta. Główny bohater sporo gorzej, ale znośnie, chociaż barwa głosu, bardzo dźwięczna i radosna, jakoś nie bardzo mi do Gothiców pasuje. Walka wygląda brzydko, nienaturalnie, Diego tylko daje się okładać, bohater wykonuje jakieś niepotrzebne fikołki. Niefajne toto jest.
Na koniec coś wręcz nieprawdopodobnego.
W grze z 2010 roku, postacie nie mogą sie pochwalić jakąkolwiek mimikią twarzy. Ujęcia w dialogach, to pokazywanie nieruchomych masek. Skok o 5 lat wstecz. Oczywiście często sobie gram w stare gry, z grafiką nie spełniającą jakichkolwiek współczesnych standardów, ale Arcania to przecież coś nowego, a tu taki śmierdzący kwiatek.
Aha. Doczytałem właśnie, że coś ma być z mimiką zrobione i będzie lepiej, więc jest jakaś nadzieja. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować