Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

TA GRA TO DNO!!!

Optymalizacja :może jest dobra ale na swoim Gforce 8600 2giga ram 2,4 ghz procesor tego nie uświadczyłem(te wymagania z redame czyli zalecane 2giga ram itd. są nie do tej gry chyba)
Sountrack:cały czas pogrywa 1 muzyczka w tle nie usłyszałem jeszcze innego utworu
Grafika :czasami jest naprawdę ładna a czasami naprawdę szkaradna
Walka:: na początku mamy do każdej broni po 3/4 ciosy fajne jest to że np. sierpem walimi troche inaczej niż mieczem,co z tego skoro animacja jest skopana
Dialogi:czasami gra sie gubi i pokazuje nam kamerę jakoś z pod ziemi

Ta gra to nie jest gothic to nawet nie jest lepsze od gothic 2 (w tym samym czasie zamawiam risena)


Obrazki:
1.ekran wczytywania
2.wersja amerykańska
3.wersja europejska
4.patrzcie na kółko narysowane ołówkiem na mniejszych ustawieniach gra pokazuje właśnie taką szachownice

Edit:mam powyłączane wszystkie minimapy pomoce itd.

20100923162819

20100923162902

20100923162923

20100923162938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 16:30, Karol44 napisał:

TA GRA TO DNO!!!

Optymalizacja :może jest dobra ale na swoim Gforce 8600 2giga ram 2,4 ghz procesor
tego nie uświadczyłem(te wymagania z redame czyli zalecane 2giga ram itd. są nie do tej
gry chyba)
Sountrack:cały czas pogrywa 1 muzyczka w tle nie usłyszałem jeszcze innego utworu
Grafika :czasami jest naprawdę ładna a czasami naprawdę szkaradna
Walka:: na początku mamy do każdej broni po 3/4 ciosy fajne jest to że np. sierpem
walimi troche inaczej niż mieczem,co z tego skoro animacja jest skopana
Dialogi:czasami gra sie gubi i pokazuje nam kamerę jakoś z pod ziemi

Ta gra to nie jest gothic to nawet nie jest lepsze od gothic 2 (w tym samym czasie zamawiam
risena)


chłopie przecież ty nie sełniasz do ońca minimalnych wymagań tam pisze grafika: Geforce 8800 a ty masz 8600 a to jest różnica. na tej karcie to mi się wiedźmin ciął xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej karcie pykałem w wiedźmina(najwyższe) i crysisa ( średnio/wysokie) bez 1 ścinki.

I gdyby optymalizacja była dobra to gra by wyciągała na moim sprzęcie więcej niż 20fps a tego nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2010 o 16:37, Karol44 napisał:

I gdyby optymalizacja była dobra to gra by wyciągała na moim sprzęcie więcej niż 20fps
a tego nie zrobiła.


wątpliwe, to bardzo stara karta , ta którą ty masz. zobacze jak sobie poradzi na moim radeonie 4890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jakieś 5 minut, więcej nie mogę, bo jestem nieco zajęty, wieczorem dam recenzję, ale jedno mogę już napisać :

- Nie jest dobrze. To,że nie jest to żaden Gothic było wiadomo od dawna. Tyle, że nie wygląda nawet by gra była wystarczająco dobra nawet dla ludzi którzy nie mieli styczności z serią. To po prostu bardzo przeciętny RPG. No, ale zobaczę co się okaże jak pogram nieco dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 17:00, Marcin08 napisał:

czyżby była możliwa zmiana języka? Na youtube pojawiają sie filmiki z demem po angielsku.
Ktoś mógłby potwierdzic?


Mam demo ściągnięte z GamersHell i przy instalacji, do wyboru były wersje: angielska, niemiecka, francuska, włoska, hiszpańska i chyba jeszcze jakaś jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj linka do angielskiej wrsji, ok?
Bo jestem teraz w pracy a w domu ściąga mi się z tego niemieckiego serwisu i boję się, że okaże się niemieckim demem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 17:20, Abi_Dalzim napisał:

Daj linka do angielskiej wrsji, ok?
Bo jestem teraz w pracy a w domu ściąga mi się z tego niemieckiego serwisu i boję się,
że okaże się niemieckim demem.



Też angielskie będzie, ja ściągałem właśnie z niemieckiej strony.


A demo i gra? Ciężko ocenić po tak krótkim czasie, ale naprawdę mam złe przeczucia. Gra to może będzie i fajna, ale gothic raczej kiepski.

A gra działa ładnie na max detalach, dużo lepiej niż Gothic 3, na tym samym sprzęcie.

GF9800GT + 4GB + Athlon II X4 3Ghz , rozdzielczość max dla monitora 1280X1240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie angielską wersję mam linka w blogu.
Przeszedłem demo i powiem tak...
Taki mógłbyć Gothic 3, dialogi jak to dialogi mogłyby być bardziej żywe, ale bez przesady.
Grałem na normalu poziom trudności przeciwników hmm był widoczny później nawet musiałem unikać ciosów żeby nie oberwać - więc normal to taki normal, przynajmniej tak mi się wydaje po grze w demo.
Wrażenie pozytywne szczególnie końcowa scena "good old times" erm...
Na pewno gra zbierze lepsze oceny od Gothica 3 i fani chyba nie powinni się zawieść, mimo, że mamy nową historię.
Mi się podoba rewolucji nie ma, ale jest bardzo fajny rpg :)

(grałem na ultra high gra lekko przycinała, wywaliłem cienie na OFF i jakość na High - nie zauważyłem różnicy między high, a ultra high - różnica w klatkach za to była kolosalna) Core2Duo 3ghz, 4gb ram, HD4850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować