Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

A ja mam takie pytanko, jak mam się dostać to tej jaskini ? (niebieski krzyżyk) muszę najpierw opuścić Stewark czy już wcześniej mogę dostać jakiegoś questa z tym związanego.
Z góry dzięki za odp

20101018202853

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 20:31, Szymon666 napisał:

A ja mam takie pytanko, jak mam się dostać to tej jaskini ? (niebieski krzyżyk) muszę
najpierw opuścić Stewark czy już wcześniej mogę dostać jakiegoś questa z tym związanego.
Z góry dzięki za odp


Z Ciekawości: Mapa jest po angielsku, masz" pirata" (co jest karane jak sam pewnie wiesz) czy kupionego zza granicy Gothica 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna recka, masz rację propo naszego problemu. Dla mnie Arcania(wnioskując) po demie jest grą, ot średnią. Da się grać, tyle. Pełnej wersji narazie nie kupuję(nie ten sprzęt), ale w przyszłości, kto wie? Musimy się z tym pogodzić- Gothic jakiego znaliśmy wcześniej umarł. Zmarł król, niech żyje król. Ja nie jestem zwolenniekiem takiego rozw. i irytuje mnie to że w nazwie jest właśnie ''Gothic''. Gdyby tego nie było, gra byłaby w ogóle inaczej oceniana.

Co do ''amerykanizacji'' - pamiętam misję z dema, gdzie trzeba było od ojczulka Irvy(tak?) pójść do tego kowala. Myślę sobie:''Przecież On zaraz za rogiem mieszka, spoko''. Ledwo wychodzę z mieszkania ojca, a tutaj przed drzwiami stoi... kowal. Szkoda że nie widzieliście mojej reakcji :D Szkoda, że gry podażają w takim kierunku, ale cóż - od czego jest klasyka? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 20:35, DambialkoX napisał:

> A ja mam takie pytanko, jak mam się dostać to tej jaskini ? (niebieski krzyżyk)
muszę
> najpierw opuścić Stewark czy już wcześniej mogę dostać jakiegoś questa z tym związanego.

> Z góry dzięki za odp

Z Ciekawości: Mapa jest po angielsku, masz" pirata" (co jest karane jak sam pewnie wiesz)
czy kupionego zza granicy Gothica 4 ?


Zaspokajając Twoją ciekawość odpowiem, że nie mieszkam obecnie w Polsce. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytanie to proszę, jeżeli nie to może mógłbyś mi pomóc i odpowiedzieć na moje pytanie.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2010 o 20:52, Szymon666 napisał:


Zaspokajając Twoją ciekawość odpowiem, że nie mieszkam obecnie w Polsce. Jeżeli masz
jeszcze jakieś pytanie to proszę, jeżeli nie to może mógłbyś mi pomóc i odpowiedzieć
na moje pytanie.
Z góry dzięki.


Taa wiem ciekawość to grzech, ale co mi tam :D. I tak nie wierzyłem żebyś miał pirata :D.
A nie odpowiem ci bo nie znam odpowiedzi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2010 o 20:57, DambialkoX napisał:

Taa wiem ciekawość to grzech, ale co mi tam :D. I tak nie wierzyłem żebyś miał pirata
:D.


a Co Cie to obchodzi czy ma pirata czy srata ? nie musi Ci sie wcale tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam następujący problem:

Spoiler

Będąc już na zamku króla Robhara III w tym największym mieście w Arganii, dostaje zadanie od Zyry żeby odnaleźć lorda Hagena który został pojmany przez najemników przy wschodniej bramie miasta. W dzienniku postaci pisze jako cel misji żeby dowiedzieć się gdzie przebywa lord Hagen. Zadanie jest proste bo wystarczy przedrzeć się przez grupy najemników aż w końcu dochodzimy do (chyba ale nie wiem do końca) lochów przy wschodniej bramie a w nich (z kilkoma innymi paladynami) siedzi Hagen. Żeby się do niego dostać trzeba znaleźć klucz, który nie wiem gdzie jest. Dodatkowo przecież poznałem już miejsce pobytu Hagena a w dzienniku misji dalej pisze bym odnalazł jego położenie. I teraz pytanie : Czy to jakiś błąd w grze, czy muszę odnaleźć klucz ? A jak klucz to gdzie on jest ? (jak stoi się przy kracie to Hagen mówi o jakimś kufrze w którym on się znajduje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę w nową odsłonę Gothic''a pograć. Cóż... To nie jest już ten klimat, niby występuje stare postacie(niby), soundracki są na poziomie ale...no widać nawet na pierwszy rzut oka że inne studio, że to coś nowego a tylko nazwe ma podobną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 22:37, WeedSmoker napisał:

a Co Cie to obchodzi czy ma pirata czy srata ? nie musi Ci sie wcale tlumaczyc


A mnie interesuje to czy w końcu zaczniecie pisać zgodnie z tematem, bo jak na razie widzę jedynie offtop w waszym wykonaniu...

Aha pomóżcie użytkownikowi Wolf800 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 22:42, Isildur napisał:

A mnie interesuje to czy w końcu zaczniecie pisać zgodnie z tematem, bo jak na razie
widzę jedynie offtop w waszym wykonaniu...

Aha pomóżcie użytkownikowi Wolf800 ;)



Isildur co do dialogów. Po wzieciu zadan, trzeba ponownie porozmawiac z npc wtedy nie raz pojawiaja sie 3 nowe opcje dialogowe. Nawet w instrukcji o tym pisze, nie masz pelnej gry to nie wiesz o tym. Wiec nie oceniaj pochopnie.

A teraz zapalmy fajke pokoju, bo nasza rozmowa przypominala walke Innosa z Bleiarem :P peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Spoiler

gdzie jest ta cholerna drewniana noga Murdry?

Szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Mógłby ktoś zaznaczyć na mapce? Gram od nowa, bo wpędziłem się w sytuację, z której nie znalazłem wyjścia -
Spoiler

wykorzystałem teleport u Rhobara i wrócić nie mogłem, bo tam, gdzie wylądowałem stał mag i nie chciał się ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z uruchomieniem gry Arcania :Gothic 4 ,pojawia mi sie taki komunikat : Nie można uruchomic aplikacji,ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niewłaściwa

Grę mam orginalną kupioną w sklepie gram.pl.Na takim sprzęcie próbuje ją uruchomic:

System: Vista Home Premium 64bit z service pack 2
Procesor: Intel Core2 Quad 6700 lekko podkręcony z 2,67 ghz na 3ghz
Pamięc : Kingston 2x2GB DDR2-800 Dual Chanel Kit CL5 Non-ECC
Karta graficzna : Asus HD 4870 512 MB x 2 ( polączone w trybie crossfire)
Płyta Główna: Gigabyte EP45-DS3P

prosze o pomoc bo gralem w wszystkie czesci gothica a tej nie moge uruchomic i nie wiem co jest nie tak z moim komputerem nie tak ze ta gra sie nie odpala a wszystkie gry co mam chodza bez problemu


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 20:31, Szymon666 napisał:

A ja mam takie pytanko, jak mam się dostać to tej jaskini ? (niebieski krzyżyk) muszę
najpierw opuścić Stewark czy już wcześniej mogę dostać jakiegoś questa z tym związanego.
Z góry dzięki za odp


Więc ja odpowiem -

Spoiler

tam się nie dostaniesz chyba że zrobisz q z baronem ale dla frakcji przeciwnej (dla jego brata Hartena czy jak mu tam )
Z tego co widze (brak dostępu) to brata barona (buntownika Hartena) usiekłeś - wybrałeś inną ocje wykonania zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 07:40, magnum1980 napisał:

witam mam problem z uruchomieniem gry Arcania :Gothic 4 ,pojawia mi sie taki komunikat
: Nie można uruchomic aplikacji,ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niewłaściwa

Grę mam orginalną kupioną w sklepie gram.pl.Na takim sprzęcie próbuje ją uruchomic:

System: Vista Home Premium 64bit z service pack 2
Procesor: Intel Core2 Quad 6700 lekko podkręcony z 2,67 ghz na 3ghz
Pamięc : Kingston 2x2GB DDR2-800 Dual Chanel Kit CL5 Non-ECC
Karta graficzna : Asus HD 4870 512 MB x 2 ( polączone w trybie crossfire)
Płyta Główna: Gigabyte EP45-DS3P

prosze o pomoc bo gralem w wszystkie czesci gothica a tej nie moge uruchomic i nie wiem
co jest nie tak z moim komputerem nie tak ze ta gra sie nie odpala a wszystkie gry co
mam chodza bez problemu


juz mi gra smiga,dzieki temu forum,problem rozwiazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2010 o 22:37, WeedSmoker napisał:


a Co Cie to obchodzi czy ma pirata czy srata ? nie musi Ci sie wcale tlumaczyc


A ty nie musisz odpowiadać z niego, chłopak był miły to mi odpowiedział. I jakbyś przeczytał regulamin to wiedziałbyś, że piractwo jest zakazane i nie tylko na forum. Koniec.

Pytanko: Czy w pełnej wersji też wszędzie są te niewidzialne ściany, bo w demówce czasami je miałem, a czasami nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 07:09, KrzysztofMarek napisał:

Mam pytanie:

Spoiler

gdzie jest ta cholerna drewniana noga Murdry?

Szukam, szukam i znaleźć
nie mogę. Mógłby ktoś zaznaczyć na mapce? Gram od nowa, bo wpędziłem się w sytuację,
z której nie znalazłem wyjścia -
Spoiler

wykorzystałem teleport u Rhobara i wrócić nie mogłem,
bo tam, gdzie wylądowałem stał mag i nie chciał się ruszyć.


Podpinam się pod pytanie:

Spoiler

też nie mogę znależć tej cholernej drewnianej nogi Murdry.

To drugie Twoje info jest bardzo istotne,nawet bym tego nie spojlerował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 12:38, Maximo napisał:

> Mam pytanie:

Spoiler

gdzie jest ta cholerna drewniana noga Murdry?

Szukam, szukam
i znaleźć
> nie mogę. Mógłby ktoś zaznaczyć na mapce? Gram od nowa, bo wpędziłem się w sytuację,

> z której nie znalazłem wyjścia -
Spoiler

wykorzystałem teleport u Rhobara i wrócić nie
mogłem,
> bo tam, gdzie wylądowałem stał mag i nie chciał się ruszyć.


Podpinam się pod pytanie:
Spoiler

też nie mogę znależć tej cholernej drewnianej nogi Murdry.

To
drugie Twoje info jest bardzo istotne,nawet bym tego nie spojlerował.


Spoiler


Trzeba wyjść przed tawernę, skręcić w lewo i iść pod górę na sam szczyt. Potem po ścieżce na szczycie na południe i mniej więcej w połowie będzie ścieżka w dół. Tam będzie obozowisko goblinów i skrzynia z nogą.

Wydaje mi się, że to mniej więcej tam gdzie zaznaczyłem -
http://img515.imageshack.us/img515/4741/arcaniadrewniananoga.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu z początku gdy nie byłem na Arcani jeszcze, początki gry pokazywało mi gdzie mam iść a teraz już tylko pokazuje punkty gdy jestem w pobliżu. Da się coś z tym zrobić żeby na mini mapie pokazywało kierunek w którym mam iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 15:28, Backside napisał:

> /.../> Wydaje mi się, że to mniej więcej tam gdzie zaznaczyłem -
http://img515.imageshack.us/img515/4741/arcaniadrewniananoga.jpg


Znalazłem zaraz po tym, jak napisałem post. Po prostu było sporo dalej, niż szukałem. Ale i tak dziękuję - teraz, za drugim podejściem, szukam wszystkiego dokładniej, bez pośpiechu, i w sumie szybciej awansuję i więcej znajduję przydatnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować