Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2010 o 20:16, blep napisał:

> Mam pytanie, otóż ściągnąłem demo do Arcanii (Która według mnie prezentuje się fatalnie...)

> lecz nie mogę znaleźć nigdzie spolszczenia do demo. Posiada może ktoś takowe?

Nie ma spolszczenia do demo ,ale po co w tej grze spolszczenie skoro i tak jest to demo
,ale jeśli namierzasz kupic gre to stanowczo odradzam szkoda kasy lepiej wydać na Two
Worlds II podobna cena.


Tak, wiem że TW2 jest lepsze od Arcanii, bo od niej chyba wszystko jest lepsze ale próbują zrozumieć co te ufoludki do mnie mówią i nic nie rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 00:06, sparrowPL napisał:

Tak, wiem że TW2 jest lepsze od Arcanii, bo od niej chyba wszystko jest lepsze ale próbują
zrozumieć co te ufoludki do mnie mówią i nic nie rozumiem ;)

W Demo tak jak w pełnej wersji jest pięć języków.
Jak angielski nie odpowiada to możesz wybrać niemiecki, hiszpański, włoski lub francuski.

PS. Z ostateczną oceną poczekaj na DLC zwłaszcza, że z gry wycięto 1/3 świata i fabuły.
Arcania u mnie leży tak jak Uriziel - gdzieś zakopana i czeka na coś co znowu napełni ją mocą ;-)
Na dzień dzisiejszy nie polecam brać się za tą grę bo to tylko strata kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, nie wiem czy tutaj powinienem zamieścić ten post czy nie ale spóbuje...

Mam problem z uruchomieniem gry: Program arcania przestał działać

Wykonałem wszystkie czynności umieszczone w dziale pomocy CDP
- najnowsze sterowniki karty/plyty/dzieku/directx11
- zmiana komfiguracji dzwieku

I nadal nic, posiadam win 7 x64
Posiadam bardzo mocny sprzęt

I nadal wyskakuje ten sam problem, gra oczywiście oryginalna .... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się odpalić gre, teraz mam inny problem....

Zainstalowalem hotfix-a i myslalem ze wszystko jest ok, ale po jakims czasie postacie zaczely sie robic cale czarne (jedynie postacie)

Posiadam najnowsze sterowniki, Directx

Moj sprzet:
Phenom X4 955
4Gb Ram
GTX 460

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten system teleportacji jest poryty. Można teleportować się tylko między 2 teleportami i nic więcej... Jest jakiś mod, który wprowadzał by takie coś jak lista dokąd można się teleportować ? Żeby nie było takiego ograniczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 15:44, KamyK_84 napisał:

Ten system teleportacji jest poryty. Można teleportować się tylko między 2 teleportami
i nic więcej... Jest jakiś mod, który wprowadzał by takie coś jak lista dokąd można się
teleportować ? Żeby nie było takiego ograniczenia...

To stały element gry i twórcy raczej nie zamierzają tego zmieniać.
Może to zmienią jak dadzą to swoje DLC, ale raczej w to wątpię.
Żadnych typowo dobrych modyfikacji w sieci niestety nie ma ponieważ twórcy nie dali żadnych narzędzi do edycji.

Jak na razie to wydali tylko 1 patch, który ma poprawiać niektóre efekty graficzne.
W rzeczywistości to u niektórych osób wszystko zaczyna się sypać, pojawiają się błędy graficzne, a ilość FPS spada nawet o połowę. Jak widać to oni nic porządnie nie potrafią zrobić, a jeszcze wycinają 1/3 wyspy by wydać jako płatne DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 19:06, lis_23 napisał:

Troszeczkę tych modów jest:


Fun_g_1_2_3 napisał, że nie ma w sieci dobrych modyfikacji. Jeżeli dobre to takie, które mocno zmieniają grę i dodają znaczące ilości nowych treści, to faktycznie nie ma. Wymienione na stronie Arcanii trudno oczywiście nazwać złymi, ale to przecież drobiazgi i na duże, ciekawe mody trzeba jeszcze poczekać, o ile w ogóle takie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2010 o 21:27, KrzychW napisał:


Wymienione na stronie Arcanii trudno oczywiście nazwać złymi, ale to przecież drobiazgi
i na duże, ciekawe mody trzeba jeszcze poczekać, o ile w ogóle takie będą.


Dlatego właśnie napisałem że jest ich tylko " troszeczkę ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... czy ja dobrze czytam? Ma być DLC? Kolejna gra, do której twórcy będą dodawać dodatki na 2 h max za 10-20 dolarów...?


Miecz wysysający życie - i życie staje się prostsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 23:27, KamyK_84 napisał:

Ekhem... czy ja dobrze czytam? Ma być DLC? Kolejna gra, do której twórcy będą dodawać
dodatki na 2 h max za 10-20 dolarów...?

Nie martw się! Gdzieś czytałem, że dodatek będzie góra za 5€, ale to jeszcze nie potwierdzone ;-)
Po poprzednim poście wnioskuje, że jeszcze nie doszedłeś do etapu, w którym nasz bohater nie znając prawdy odwiedza pewną lokacje i chce zabić króla, a wychodzi z niej wszystkowiedzący i chce go ratować.
Twórcy byli na tyle uprzejmi, że wycieli nam kulminacyjny wątek fabularny ciągnący się od intra do outra.
Warto jeszcze dodać, że demo zdradzało ostateczne zakończenie podając 2 wielkie czyny, a tu nagle w pełnej wersji koniec gry i się okazuje, że to dopiero połowa zakończenia.

Na różnych stronach można wyczytać, że wycięta lokacja była całkowicie ukończona, ale kilka dni przed premierą twórcy wycieli 1/3 wyspy by wydać to jako DLC. Dla potwierdzenia mapka z przed premiery porównana z mapką z gry:
http://img826.imageshack.us/img826/8607/setarrif.jpg
I dodatkowo miasto z wyciętymi teksturami - jeśli się tam dojdzie to się okazuje, że schody i ściany są normalnie tylko przezroczyste:
http://upload.worldofplayers.de/files5/Arcania_2010_10_15_20_19_19_54.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 00:20, Fun_g_1_2_3 napisał:

Na różnych stronach można wyczytać, że wycięta lokacja była całkowicie ukończona, ale
kilka dni przed premierą twórcy wycieli 1/3 wyspy by wydać to jako DLC. Dla potwierdzenia
mapka z przed premiery porównana z mapką z gry:
http://img826.imageshack.us/img826/8607/setarrif.jpg
I dodatkowo miasto z wyciętymi teksturami - jeśli się tam dojdzie to się okazuje, że
schody i ściany są normalnie tylko przezroczyste:
http://upload.worldofplayers.de/files5/Arcania_2010_10_15_20_19_19_54.jpg


Zaraz, zaraz, czyli Setarrif nie ma w Arcanii? Pojawi się dopiero w dodatku? Epic FAIL. Następnym razem niech wgl grę wydadzą w częściach.

Jest jakiś łatwy sposób żeby pokonać pełzacze w

Spoiler

tej świątyni, do której się wchodzi po zabiciu tego szpiega Hagena

(poza obniżeniem poziomu trudności ;P)? Bo już mnie wkurzają. Wypada mi jeden żołnierz i 2 robotnice, powoli się wycofuję przez tunel strzelając do nich z łuku, a tu nagle wypada mi na plecy drugi żołnierz (z tunelu, który oczyściłem). Wszystkie mnie otoczyły, świecące ciosy z każdej strony (lol) i koniec. Postać ukierunkowałem na 4 pierwsze ścieżki rozwoju (duch walki prawie max, dyscyplina tak ponad połowa, wigor max, a precyzja to połowa mniej więcej [bardziej mniej])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra z pełzaczami się uporałem. Trochę biegania jak debil, picia potionów i sprawa załatwiona.

Do Gothica 3 została stworzona intercative map (czy jakoś tak), można na niej było zobaczyć gdzie są jakieś postacie, potwory, rzeczy itp. Jest coś takiego do Arcanii? Interesuje mnie położenie,

Spoiler

tych części run, posążków innosa, artefaktów beliara (do kosiarza nienawiści), i tych amuletów w kształcie Y

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 10:42, Milteen napisał:

witam, jak przedostac się do klasztoru, most jest zburzony i nie mam sposobu na jego
naprawienie...

Rozumiem, że jesteś pod końcem.
O ile dobrze pamiętam to gdy zobaczyłem zniszczony most to byłem od strony klasztoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 10:42, Milteen napisał:

witam, jak przedostac się do klasztoru, most jest zburzony i nie mam sposobu na jego
naprawienie...

Ktoś nie posłuchał gdzie ma iść, i zrobił sobie kółeczko na piechotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować