Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Nie podoba mi się fryzura bezimiennego jest taka...nowoczesna jakby. już za bardzo czarują ehh... wiadomo coś o wersji na PS3 pewnie będzie tak ze jeszcze będzie gorsza niż na inne platformy? i sprecyzowana datę premiery na ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 22:42, GringoG3 napisał:

Edycja Kolekcjonerska (u naszych sąsiadów)
Xardas

Ciekawy jestem jaka będzie cena w naszym kraju. Jak nie za wysoka za coś takiego to może jeszcze się skuszę. Sam Xardas wygląda klimatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio strasznie mi zbrzydły te wysokie ceny ;/. Jakbym tak teraz policzył ile ostatnio wydałem to bym się pewnie za głowę złapał. 199 to dość dużo, lekka przesada jak za takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 19:11, Damianuss1 napisał:

Ostatnio strasznie mi zbrzydły te wysokie ceny ;/. Jakbym tak teraz policzył ile ostatnio
wydałem to bym się pewnie za głowę złapał. 199 to dość dużo, lekka przesada jak za takie
coś.

Ja tam mogę nawet zapłacić 249zł za Arcanię z zabezpieczeniem włożonej płyty 24/7 byle żeby nie było zabezpieczenia łączącego się z serwerem. A jeśli gra okaże się złotym nabytkiem to tym bardziej nie będę żałować wydania takiej gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 20:24, Damianuss1 napisał:

> MILTEN
Wygląda trochę "cwaniaczkowato". Nie bardzo pasuje mi ta jego facjata :P.

O, znowu Ace Ventura. W G3 też był.
:E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 20:24, Damianuss1 napisał:

> MILTEN
Wygląda trochę "cwaniaczkowato". Nie bardzo pasuje mi ta jego facjata :P.


Pal licho wygląd, ale dlaczego Diego jest o 20 lat starszy, a Milten ciągle wygląda młodo? Konserwujący wpływ magii ognia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie oficjalnego serwisu JoWoodu dla prasy w dziale niemieckojęzyczym ukazał się następujący komunikat:

"Wiedeń, 4 września 2010. JoWood Entertainment wydało oficjalne oświadczenie o premierze dema gry "Arcania: Gothic 4" 24 września na konsolę Xbox 360 oraz PC. "

Za 3 tygodnie będziemy mogli na własnej skórze poczuć przedsmak wrażeń, jakie gotuje dla nas Spellbound. Wygląda jednak na to, że będzie to wersja niemiecka dema, gdyż powyższy komunikat pojawił się jedynie w niemieckojęzycznej strefie serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 23:18, KrzychW napisał:

Pal licho wygląd, ale dlaczego Diego jest o 20 lat starszy, a Milten ciągle wygląda młodo?
Konserwujący wpływ magii ognia?

Diego i tak był już starym piernikiem ;p, ale rzeczywiście nasz Milten powinien jakiś większy zarost mieć przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 23:18, KrzychW napisał:

Pal licho wygląd, ale dlaczego Diego jest o 20 lat starszy, a Milten ciągle wygląda młodo?


Musieli wzorować się na Krzysztofie Ibiszu ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 00:08, Gumisiek2 napisał:

Musieli wzorować się na Krzysztofie Ibiszu ;-D


No i udało im się. Ciekawe, na kim wzorowany był główny bohater? Ładniutka twarz, modna fryzura - prawdziwy celebryta. Gdzie do niego Beziemu, recydywiście i zakapiorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2010 o 09:13, KrzychW napisał:

No i udało im się. Ciekawe, na kim wzorowany był główny bohater? Ładniutka twarz, modna
fryzura - prawdziwy celebryta. Gdzie do niego Beziemu, recydywiście i zakapiorowi.

Miał czas na zrobienie makijażu podczas rejsu do Myrtany;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info ze strony - http://www.gothic.phx.pl/

Wygląda na to, że Arcania: Gothic 4 może mieć wysokie wymagania sprzętowe, zwłaszcza jeśli chodzi o CPU.

Na forum Quarter to Three pojawił się post z komentarzem do dość wysokiego zapotrzebowania gry na moc obliczeniową procesora. Jego autor zapytany o podaną specyfikację odpowiedział, że zostały one dostarczone przez wydawcę Dreamcatchera (którego właścicielem jest JoWooD, swoją drogą) po tym, jak uzgodniono, że informacje wędrujące po sieci nie są precyzyjne.

Oto zweryfikowane wymagania sprzętowe (należy mieć na uwadze, że CPU Core2Duo nie jest wystarczający, a 3 GB pamięci RAM wymagane są do "komfortowej gry". Wymagania odnośnie karty graficznej są już skromniejsze i nie powinny znacząco odbiegać od tych:

* Procesor: minimum Intel Core 2 Quad 2.4GHz, AMD Phenom X4 2.2GHz (lub trzyrdzeniowy jak AMD Phenom X3)
* Pamięć RAM: minimum 3GB
* Karta graficzna: minimalnie GeForce 8800 GTX / ATI HD 2600 Pro
* Karta graficzna do uzyskania najlepszych wyników: GeForce 280 GTX / ATI HD 4800 lub lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o promocje w zamówieniach przed premierowych to warto zajrzeć do... (jeśli ktoś nie ma ochoty na polską lokalizację)

* JoWooD eShop
* Gamersgate – zniżka 15%
* Stardock Impulse – zniżka 15%
* Steam – ArcaniA + Gothic 3 w jednej paczce z doskonałą ceną

+
wyspa Feshyr w HD
http://www.youtube.com/watch?v=CQqeT3z3Aqg&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę,u mnie też procek najsłabszy - Phenom X3 8650 2.30 Ghz ....
niestety,na razie nie ma szans na wymianę gdyż łączyłaby się ona z wymianą płyty głównej oraz pamięci RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować