Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Pytanko: w wersji PL będzie się dało włączyć 100% ANG albo np. głosy ANG i napisy PL?

Kurczę EK wygląda wyśmienicie (KUFEL FTW!) ale do gry mimo wszystko nie jestem jeszcze przekonany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 19:15, MKRaven napisał:

Pytanko: w wersji PL będzie się dało włączyć 100% ANG albo np. głosy ANG i napisy PL?

Kurczę EK wygląda wyśmienicie (KUFEL FTW!) ale do gry mimo wszystko nie jestem jeszcze
przekonany...


A w poprzednich wersjach gry Gothic dało się? Gra jest w pełnej polskiej wersji językowej więc będzie jedynie w wersji PL (Głosy i napisy), chcesz wersje angielską to musisz kupić zagranicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,8355547,Arcania__Gothic_4___filmiki_z_polskiej_wersji_i_sklad.html

Link do znanych już filmików z polskiej wersji gry. O ile sam materiał video jest już znany, o tyle warto zapoznać się z komentarzami internautów. Jak widać, sporo osób ma duże wątpliwości co do poziomu Prawiegothic Arcania. Osobiście podzielam ich zdanie i im więcej widzę, tym bardziej biorę na wstrzymanie i czekam na opinie w tym temacie "zwykłych człowieków". Jeżeli przeczytam całą gromadkę pozytywnych opinii pod rząd, to pewnie polecę do sklepu, nawet trochę wbrew sobie. Jeżeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 20:15, KrzychW napisał:

Link do znanych już filmików z polskiej wersji gry. O ile sam materiał video jest już
znany, o tyle warto zapoznać się z komentarzami internautów. Jak widać, sporo osób ma
duże wątpliwości co do poziomu Prawiegothic Arcania. Osobiście podzielam ich zdanie
i im więcej widzę, tym bardziej biorę na wstrzymanie i czekam na opinie w tym temacie
"zwykłych człowieków". Jeżeli przeczytam całą gromadkę pozytywnych opinii pod rząd, to
pewnie polecę do sklepu, nawet trochę wbrew sobie. Jeżeli...

Może i głosy nie zachwycają, ale dubbing to nie wszystko. Może i jest to odczytanie zwykłego dialogu, ale świat się na tym nie kończy. Dla mnie liczy się by sama gra była po polsku i to już jest wielki plus. Samą rozgrywkę w poprzednich postach krytykowałem równo, ale nadal czekam na samą premierę jak i wersję demo. Dopiero wersja demonstracyjna przedstawi małą cząstkę tego co oferuje nam pełna wersja. Przecież ona powstaje po to by przetestować grę i zachęcić/zniechęcić graczy do zakupu.
Samymi komentarzami z przed premiery nigdy się nie sugeruję. Gdy mnie jakaś gra interesuję to po prostu czekam kilka dni po premierze na krytykę/pochwały od tych którzy już w to grali. Dopiero słowa tych osób są coś warte ponieważ spotkałem się z sytuacją gdy głośno zapowiadana gra była niewypałem, a to co zapowiadało się na postrach rynku w swoim zaczęło czasie bić szczyty popularności.

PS. Szczerze mówiąc to czekam tylko na demo, żeby sprawdzić FPS na moim sprzęcie. Gdy troszkę pogram i w dniu premiery lecę do sklepu po Arcanie. Może i zapowiada się tragicznie, ale Gothic 3 po premierze nie miał wcale lepszej opinii niż Arcania przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wersja demonstracyjna przedstawi

Dnia 09.09.2010 o 21:47, Fun_g_1_2_3 napisał:

małą cząstkę tego co oferuje nam pełna wersja. Przecież ona powstaje po to by przetestować
grę i zachęcić/zniechęcić graczy do zakupu.


Na pewno wyjaśni wiele i pozwoli wyrobić sobie dość konkretną opinię o Arcanii. Być może po zagraniu w demo, będę miał wrażenia zupełnie inne, niż po obejrzeniu dotychczasowych, muszę przyznać, że dla mnie bardzo mało atrakcyjnych, materiałów. Z jednej strony czekam na grę, bo to w końcu prawie kontynuacja ulubionej serii, a z drugiej, większość z tego co widzę, nie bardzo mi odpowiada. Demko przyda się i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 19:52, hagen321 napisał:

mam pytanie czy sa jakies plany przesuniecia premiery czy 14 pazdziernika to ostateczny
termin?


Gra jest zapowiedziana na 12 października tego roku. Moim zdaniem raczej ten termin już się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 19:19, Isildur napisał:

A w poprzednich wersjach gry Gothic dało się? Gra jest w pełnej polskiej wersji językowej
więc będzie jedynie w wersji PL (Głosy i napisy), chcesz wersje angielską to musisz kupić
zagranicą.


Cóż to pozostaje nadzieja, że jak wydawca poczyta ubolewania graczy nad poziomem lokalizacji to umili nam korzystanie z gry i wyda wersję z możliwością włączenia choćby głosów ANG, które pewnie mniej kaleczą produkcję tak jak to było choćby z ME2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 14:39, hagen321 napisał:

hmm a czy EK Arcani bedzie tez dostepne np w sklepach empik czy tylko w internetowych
na gram itp ?


Powinna być dostępna, nie każdy przecież zamawia gry przez internet. EK Gothic 3 była w sklepach to i EK Gothic 4 też będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 11:19, SirLee napisał:

> (...) EK Gothic 3 była w sklepach (...)

Naprawdę? jakoś nigdzie jej nie widziałem. ;P

Ja spotkałem się w Empiku, ale o ile pamiętam nie było to zaraz po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 11:24, Isildur napisał:

Ja spotkałem się w Empiku, ale o ile pamiętam nie było to zaraz po premierze :)


Może i tak było, ja sowim Empiku (o ile pamiętam) nie widziałem. Pewnie rzucili po kilka stuk do wypranych Empikach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogladam filmiki i ogladam, odliczam do demka ;) Miejmy nadzieje, ze ten gothic bedzie lepszy niz trzecia czesc i znow zmusi mnie do nieustannego myslenia o serii ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować