Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2010 o 21:55, Almarcino napisał:

Pcgames.de bedzie jako jedyne publikowalo demko nowego Gothica juz jutro :)
Albo bedzie juz po 00:00, albo jutro z rana

Co do filmiku to rozwiałeś sporo wątpliwości na forum ;-)
Wszystkie udogodnienia na filmie są wyłączone i mamy panel w stylu starego Gothic.

Co do dema to jeszcze lepsze wieści !!!
23.09 jest za 2 godziny więc będę mógł włączyć pobieranie demka.

I czy ja dobrze zrozumiałem? W wersji demonstracyjnej otrzymamy 10 zadań których nie będzie w pełnej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 21:55, Almarcino napisał:

Pcgames.de bedzie jako jedyne publikowalo demko nowego Gothica juz jutro :)
Albo bedzie juz po 00:00, albo jutro z rana


Hm już się doczekać nie mogę jak będzie to śmigało (o ile będzie) na moim sprzęcie.
Ale sądze że demo w Polskiej wersji dopiero będzie jednak w piątek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 21:55, Almarcino napisał:

Przepraszam, ze post pod postem, ale...

http://www.pcgames.de/Arcania-Gothic-4-PC-206313/News/Arcania-Gothic-4-Demo-Download-am-Donnerstag-239-auf-pcgamesde-746003/
;)

Pcgames.de bedzie jako jedyne publikowalo demko nowego Gothica juz jutro :)
Albo bedzie juz po 00:00, albo jutro z rana


Demo będzie tylko po Niemiecku? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, czy któryś byłby tak miły i po zagraniu w demo zdałby mi relację? Gry i tak zapewne nie kupię, bo będzie mierna, ale chciałbym się rozeznać w sprawie optymalizacji i systemu walki.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 22:09, Wrukos napisał:

Chłopcy, czy któryś byłby tak miły i po zagraniu w demo zdałby mi relację? Gry i tak
zapewne nie kupię, bo będzie mierna, ale chciałbym się rozeznać w sprawie optymalizacji
i systemu walki.

Z góry dzięki i pozdrawiam.


A jaki to problem samemu pobrać demo? - ja tam nie ufam wszelkim recenzjom czy opiniom innych ludzi/graczy - sam muszę sprawdzić dany tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 22:09, Wrukos napisał:

Chłopcy, czy któryś byłby tak miły i po zagraniu w demo zdałby mi relację? Gry i tak
zapewne nie kupię, bo będzie mierna, ale chciałbym się rozeznać w sprawie optymalizacji
i systemu walki.

Z góry dzięki i pozdrawiam.


Ja postaram sie tutaj i na sajcie cos napisac ;)

Co do języka to nie wiem, ale powinno byc po angielsku - a jesli nie to moze przynajmniej napisy ;)

niecale dwie godzinki...zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 21:12, Almarcino napisał:

Powiem wam, ze prezentuje sie niezle, trudne walki to cos co lubie. Troche ''dziwnie''
sie porusza bohater, ale mysle, ze do tego sie przyzwyczaimy ;)


Porusza się nie tyle dziwnie, co po prostu tragicznie. Zwróć uwagę, jak po upadku bohater wstaje. To jakaś lewitacjo-teleportacja. Jak dla mnie, animacje ruchu są ogromnie niedopracowane. Poza tym, broń wielka jak najcięższy oręż w niegdysiejszym Fable 1. Co to coś robi w grze będącej kontynuacją Gothic? Miecz wleczony za sobą po glebie??? I ostatni niefajny element, to zupełnie nietrafiona kamera. Chaos, chaos, chaos, aby za bardzo się nie rozwlekać. Może jak zagram w demo, zobaczę Arcanię w innym świetle, ale jak na razie, im więcej widzę, tym mniej mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 09:10, KrzychW napisał:

> pomyłka, do usunięcia

Czyli jednak nie przeniesiono na jutro???

Nie, ale na tej niemieckiej stronie wciąż go nie ma, a miało być w godzinach porannych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 09:34, Darkstar181 napisał:

Nie, ale na tej niemieckiej stronie wciąż go nie ma, a miało być w godzinach porannych.


A miało być tak pięknie.
Zaczynałem już się zastanawiać, czy może jakiejś zaćmy dostałem, ponieważ pomimo intensywnych poszukiwań, linka do dema Arcanii nie mogłem znaleźć. Najwyraźniej admin strony jest osobą wielce rozrywkową i godziny poranne zaczyna około 12 00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 09:40, KrzychW napisał:

> Nie, ale na tej niemieckiej stronie wciąż go nie ma, a miało być w godzinach porannych.


A miało być tak pięknie.
Zaczynałem już się zastanawiać, czy może jakiejś zaćmy dostałem, ponieważ pomimo intensywnych
poszukiwań, linka do dema Arcanii nie mogłem znaleźć. Najwyraźniej admin strony jest
osobą wielce rozrywkową i godziny poranne zaczyna około 12 00.


ja mam stronkę na której link się ma pojawić otwartą cały czas i tylko co parę minut odświeżam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 09:45, castlerock napisał:

ja mam stronkę na której link się ma pojawić otwartą cały czas i tylko co parę minut
odświeżam :)


My mamy stronkę na której link się ma pojawić otwartą cały czas i tylko co parę minut odświeżamy. Niestety, za 30-45 minut muszę pędzić załatwiać ważne sprawy i jak do tej pory demo nie będzie dostępne, zmartwię się nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować