Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Mi też już wolno ssie - najpierw wychodziło trochę ponad godzinkę,teraz,prawie pięć do końca a pobrane 31%
- o,już 7 do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 10:58, Karol44 napisał:

Tylko dzisiaj nawet nie ma pełnej premiery dema tylko jutro więc wszyscy sie rzucili
pewnie serwery padną i połowa nie ściągnie.


Dlatego że dzisiaj nie jest "pełna premiera" to pobierają tylko Ci najbardziej poinformowani i tacy którzy czekają latami na tą gre.

Albo tacy jak ja którzy rano na forum zobaczyli że jest już link;]

juz mam 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 11:42, Ecko09 napisał:

To demko będzie po angielsku czy tylko po niemiecku?


Okaże się przy instalacji ;)
oby było po angielsku bo niemieckiego nie dzierżę - ale i tak zagram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że istne zawody tu są. Kto ściągnie demo i zagra jako pierwszy okryje się chwałą? ;)

Mi się powoli ściąga i fanatycy zdążą zaliczyć demko dwa razy zanim ja zainstaluję :P

Sądząc po wymaganiach gra powinna mi średnio "latać", ale nauczony doświadczeniem z Gothicami mogę się spodziewać najgorszego, mimo, że piranie tego nie zrobili :P Pewnie to tylko przewidzenia były, jak w filmikach z gry widać jak się tnie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 12:06, Kakarotto napisał:

Widzę, że istne zawody tu są. Kto ściągnie demo i zagra jako pierwszy okryje się chwałą?
;)

Mi się powoli ściąga i fanatycy zdążą zaliczyć demko dwa razy zanim ja zainstaluję :P


Sądząc po wymaganiach gra powinna mi średnio "latać", ale nauczony doświadczeniem z Gothicami
mogę się spodziewać najgorszego, mimo, że piranie tego nie zrobili :P Pewnie to tylko
przewidzenia były, jak w filmikach z gry widać jak się tnie wszystko :P


czarno to widzę. transfer spada non stop. chyba dzis nic z tego nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko zasysam i leci wolno w uj. Mam nadzieję, że niebawem wrzucą demko na XBL, bo jak na razie nie ma. Wolałbym najpierw zobaczyć xboxową wersję, a po za tym szybciej transfer idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę powstrzymać się od komentarzy, dotyczących transferu plików itp. Bo robi się śmietnik. Prawdę mówiąc nikogo to nie interesuje kto z jaką prędkością ściąga demo Arcanii, jeśli ktoś ściągnie i zagra to może pochwalić się wrażeniami z gry, właściwie jest to wskazane by inni, którzy nie pobierają ów dema wiedzieli, czy gra będzie warta uwagi.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 12:10, castlerock napisał:

czarno to widzę. transfer spada non stop. chyba dzis nic z tego nie bedzie :(


Ja mam ściągnięte 40% w 50 minut... godzina z minutami teoretycznie i jazda :P


I małe info:

Demo jest w języku naszych kochanych sąsiadów z zachodu... czyli po niemiecku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właściwie jest to wskazane

Dnia 23.09.2010 o 12:22, Isildur napisał:

by inni, którzy nie pobierają ów dema wiedzieli, czy gra będzie warta uwagi.


Dobrze wiesz, że tak nie będzie. Jedni napiszą w samych superlatywach, inni będę niezbyt zdecydowani, jeszcze inni grę zjadą. Chyba, że Arcania jest tak przecudowna, iż spodoba się wszystkim, ewentualnie tak słaba, że będzie odwrotnie. Oby tylko te wszystkie i na pewno różne wypowiedzi, nie były w stylu "wymiata", lub "do bani", bo takie recenzje nie na wiele się zdadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 12:24, q88a napisał:

Exelius a mógł byś dać link do do RS, HF itp?? albo wiadomosc na priv chociaz bo z tych
stron to masakra jakas...

Link w moim gramsajcie.

A co do samej gry jestem lekko oburzony, że wersja na PS3 będzie ''trochę'' później ...
Co do wersji niemieckiej demka to mam nadzieję, że się połapię w tym wszystkim, nie byłem orłem z niemca w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki. Teraz nic tylko czekać. To demo to dla mnie test generalny... Mam nadzieje ze gra będzie działać wmiare dobrze(lekkie cięcie może być) w co powątpiewam patrząc na wymagania. Wiedziałem żeby zainwestować pare groszy więcej w lepszy procek ale wolalem zostawic se na piwo (ahh ten nałóg) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzućcie okiem na forum GOL-a, ciekawy topik o demku - ludzie już grają, wrzycają screeny, porównują wersję europejską i amerykańską. Wyglada na to że również z optymalizacją nie jest tak całkiem źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować