Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2010 o 20:05, Isildur napisał:

Narzekać... narzekać i jeszcze raz narzekać by wymusić lub spróbować wymusić, by wydali
patcha, który wprowadzi kucie broni przy kowadle, ważenie mikstur przy stole alchemicznym,
spanie w łóżku? ;)


To jest rzecz która w sumie zszokowała mnie najbardziej. O ile zmiany typu walka czy otwarty świat są w tym wypadku dość kontrowersyjne to jeszcze jakiś sens ma. Ale ograniczenie spania ,jedzenia czy kowalstwa do jednego okienka jest raczej głupie. Najdziwniejsze jest to że twórcy pokusili się o zrobienie animacji. Po co to? Skoro nie mieli zamiar tego sensownie wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 20:51, qrex napisał:

Po co to? Skoro nie mieli zamiar tego sensownie wykorzystać.


Może mieli tylko JoWooD tak naciskał, że nie zdążyli tego zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 20:35, 0wner napisał:

Ponieważ jest to jeden z najbardziej żenujących aspektów gry, strasznie ułatwia, beznadziejnie
wygląda i psuje klimat.


I na dodatek beznadziejnie brzmi towarzyszący temu przeuroczemu zjawisku dźwięk.
A tak na poważnie, to przecież wywalenie zielonej mgiełki i dżwięku niewiele zmieni. Dalej pozostanie bardzo niemarawy sposób poruszania sie przeciwnika i wyraźnie widoczny zamiar zadania silnego i przerażająco powolnego ciosu. Strasznie dużo trzeba byłoby zmienić, aby w końcu NPC czy inny potworek mogli gracza bez problemu zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 21:07, lis_23 napisał:

Czy ktoś orientuje się,jak naprawić ten mój problem z instalacją hotfixa?


Odinstaluj grę i spróbuj zainstalować tę poprawkę przed instalacją tej nieoficjalnej... Może tutaj ta nieoficjalna zawadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2010 o 21:10, Isildur napisał:


Odinstaluj grę i spróbuj zainstalować tę poprawkę przed instalacją tej nieoficjalnej...
Może tutaj ta nieoficjalna zawadza...


Ale już próbowałem zainstalować tego fixa na gołą grę,jak i na grę z poprawką lokalizacyjną - i tu,i tu jest ten sam efekt ...pamiętam że dema nie mogłem zainstalować na innej partycji niż C - może tu chodzi o to że grę zainstalowałem na innej niż systemowa partycji?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, czy jest ktoś kto zamówił sobie Arcanię i nie dostał dzisiaj wiadomości że przesyłka jest już gotowa do odbioru (chodzi mi o odbiór w wybranym punkcie w Polsce)? Bo u mnie skrzynka e-mailowa milczy i zaczynam się troszkę martwić. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 21:15, lis_23 napisał:

Ale już próbowałem zainstalować tego fixa na gołą grę,jak i na grę z poprawką lokalizacyjną
- i tu,i tu jest ten sam efekt ...pamiętam że dema nie mogłem zainstalować na innej partycji
niż C - może tu chodzi o to że grę zainstalowałem na innej niż systemowa partycji?.


Spróbuj ją zainstalować na partycje systemową, jak to nie pomoże skontaktuj się z pomocą techniczną CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przed chwilą zainstalowałem grę i juz się zabierałem się do gry a tu czerwony krzyżyk i info:
" Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_42.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem"

Czy ktoś wie o co chodzi ??
proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 21:16, Lukasz090 napisał:

A ja mam takie pytanko, czy jest ktoś kto zamówił sobie Arcanię i nie dostał dzisiaj
wiadomości że przesyłka jest już gotowa do odbioru (chodzi mi o odbiór w wybranym punkcie
w Polsce)? Bo u mnie skrzynka e-mailowa milczy i zaczynam się troszkę martwić. ;/


Ja - zadzwoniłem do salonu Sferis i dopiero tam dowiedziałem się że gra już od trzech godzin u nich czeka ...
dopiero teraz mam " oczekuje na odbiór w salonie Sferis '',gdy grę już odebrałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 20:51, qrex napisał:

> Narzekać... narzekać i jeszcze raz narzekać by wymusić lub spróbować wymusić, by
wydali
> patcha, który wprowadzi kucie broni przy kowadle, ważenie mikstur przy stole alchemicznym,

> spanie w łóżku? ;)

To jest rzecz która w sumie zszokowała mnie najbardziej. O ile zmiany typu walka czy
otwarty świat są w tym wypadku dość kontrowersyjne to jeszcze jakiś sens ma. Ale ograniczenie
spania ,jedzenia czy kowalstwa do jednego okienka jest raczej głupie. Najdziwniejsze
jest to że twórcy pokusili się o zrobienie animacji. Po co to? Skoro nie mieli zamiar
tego sensownie wykorzystać.

zawsze można natrzepać kasę przy dodatku do gry wprowadzającym kilka misji, lokacji i własnie te opcje znane z poprzednich części ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 21:20, Bongo777 napisał:

Witam, przed chwilą zainstalowałem grę i juz się zabierałem się do gry a tu czerwony
krzyżyk i info:
" Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_42.dll.
Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem"

Czy ktoś wie o co chodzi ??
proszę o pomoc


Zainstaluj najnowszego directx, powinno pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 21:16, Lukasz090 napisał:

A ja mam takie pytanko, czy jest ktoś kto zamówił sobie Arcanię i nie dostał dzisiaj
wiadomości że przesyłka jest już gotowa do odbioru (chodzi mi o odbiór w wybranym punkcie
w Polsce)? Bo u mnie skrzynka e-mailowa milczy i zaczynam się troszkę martwić. ;/

Ja dostałem info na sms i odebrałem w punkcie bez problemu z instalacją mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 21:25, Isildur napisał:

> Witam, przed chwilą zainstalowałem grę i juz się zabierałem się do gry a tu czerwony

> krzyżyk i info:
> " Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_42.dll.

> Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem"
>
> Czy ktoś wie o co chodzi ??
> proszę o pomoc

Zainstaluj najnowszego directx, powinno pomóc :)

Mam 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 21:27, Bongo777 napisał:

Mam 9.0c


Bo ten błąd jest związany właśnie z Directx ;)
Zainstaluj ze strony Microsoft najnowszego z tej serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 21:31, Isildur napisał:

> Mam 9.0c

Bo ten błąd jest związany właśnie z Directx ;)
Zainstaluj ze strony Microsoft najnowszego z tej serii ;)

A ten co jest na płycie z grą jest zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować