Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2010 o 21:35, Bongo777 napisał:

A ten co jest na płycie z grą jest zły?


Ten co na płycie jest dobry, złego by nie zamieszczali, a instalowałeś go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 21:37, Isildur napisał:

> A ten co jest na płycie z grą jest zły?

Ten co na płycie jest dobry, złego by nie zamieszczali, a instalowałeś go?

Własnie odznaczyłem go bo myślałem że mam aktualny, instaluję gre ponownie z directem z płyty, dam znać jak skoncze, dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 21:42, Bongo777 napisał:

A co jest z ty, kluczem produktu skoro się go nie podaje, jak jest połącznie z internetem
to aktywuje bez podania klucza?


Chyba podczas aktywacji ten klucz podajesz, ale w 100% nie wiem bo gry nie posiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 21:22, Bongo777 napisał:

Podany jest klucz produktu ale podczas instalacji nie pytał o niego , o co tu chodzi?


Dopiero przy uruchomieniu gry trzeba wpisać klucz
gra już odpalona,chodzi na maxa bez przycięć - ale to dopiero początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 21:47, lis_23 napisał:

> Podany jest klucz produktu ale podczas instalacji nie pytał o niego , o co tu chodzi?


Dopiero przy uruchomieniu gry trzeba wpisać klucz
gra już odpalona,chodzi na maxa bez przycięć - ale to dopiero początek ;)

Teraz wiem, właśnie ściągam patcha , troche duży plik znowu trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 21:37, Isildur napisał:

> A ten co jest na płycie z grą jest zły?

Ten co na płycie jest dobry, złego by nie zamieszczali, a instalowałeś go?

Po zainstalowaniu directa z płyty pomogło, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 21:53, Bongo777 napisał:

Po zainstalowaniu directa z płyty pomogło, dzięki za pomoc.


Nie ma za co, gdyby były jeszcze jakieś problemy z grą to w przypiętym poście podałem link do pomocy technicznej CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 22:25, DambialkoX napisał:

Czemu w intro Xardas mówi Lord "Hejgen" ? z tego co wiem pisało i czytało się jego imię
(czy też nazwisko nie pamiętam) po prostu Hagen.


Również na to zwróciłem uwagę słuchając polskiego intra nawet na niemieckim intrze mówi Hagen... Ale z tego co widzę, to dubbing stoi na dobrym poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 22:27, Isildur napisał:

> Czemu w intro Xardas mówi Lord "Hejgen" ? z tego co wiem pisało i czytało się jego
imię
> (czy też nazwisko nie pamiętam) po prostu Hagen.

Również na to zwróciłem uwagę słuchając polskiego intra nawet na niemieckim intrze mówi
Hagen... Ale z tego co widzę, to dubbing stoi na dobrym poziomie ;)


Zgadzam się. Intro zrobili w starym dobrym "Gothicowym" stylu. Jest jeszcze nadzieja dla tej gry, mała ale jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 20:05, Isildur napisał:

> /.../ bo co innego nam zostaję ?
>
Narzekać... narzekać i jeszcze raz narzekać by wymusić lub spróbować wymusić, by wydali
patcha, który wprowadzi kucie broni przy kowadle, ważenie mikstur przy stole alchemicznym,
spanie w łóżku? ;)



Istnieje szansa, że to wydadzą ale jako DLC a nie patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 22:34, lar34 napisał:

Istnieje szansa, że to wydadzą ale jako DLC a nie patch.


JoWooD takiej polityki nie prowadzi, więc nie spodziewam się tutaj takich rozszerzeń w formie DLC, ewentualnie wydadzą patcha lub zrobią dodatek, który to wprowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak... po obejrzeniu wywiadu na stronie internetowej tvgry.pl na temat Arcani powiem tak szczerze mówiąc dobrze że to obejrzałem bo już jest tak uproszczona że myślałem że full wersja będzie lepsza od dema, a tu lipa..., gra jest tak uproszczona że nawet zwiększenie poziomu trudności to tylko zwiększenie obrażeń przeciwników i lepsza wytrzymałość jest, nie ma tak że jak się nawet zwiększy skill wrogów na Gothic to zwiększa im się SI co mnie zaskoczyło i już zniechęciło do kupna tej gry, druga rzecz no to to że rzeczywiście gra jest tak liniowa że nawet chcąc coś pozmieniać dzięki Questom nic to nie da bo i tak będzie ten sam bieg historii, no i brak opcji zabijania NPC z własnej nie przymuszonej woli, myślałem że ten błąd zlikwidują autorzy w full wersji który zrobili w wersji demo a tu lipa nawet tego się nie da zrobić..., no już tak uproszczonej gry nie kupię jednak w tym roku..., poczekam aż stanieje jak inni fani Gothica :) i przy okazji jednak pozostane przy grze T.E.R.A bo jak na razie gry Single nowe ssają na maksa, MoH przejść w kilka godzin a Multi pfff... tak zrąbać, niedługo zacznę chyba je wystawiać na Allegro.pl ;p

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się Arcania podoba jak na razie - ja tam nigdy NPCów nie zabijałem,broni nie kułem na kowadle,itp.więc mnie to ani nie grzeje,ani nie ziębi - a i liniowość jak na razie mi nie przeszkadza - grafika jest bardzo ładna,szczegółowa / wnętrza,świetne cienie i efekty świetlne /,dubbing nie zgorszy - tylko ta walka mnie wkurza ... ta oddalona kamera i " nadsterowność " myszki i kamery ... ciągle się do tego przyzwyczajam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 23:12, lis_23 napisał:

A mi się Arcania podoba jak na razie - ja tam nigdy NPCów nie zabijałem,broni nie kułem
na kowadle,itp.więc mnie to ani nie grzeje,ani nie ziębi - a i liniowość jak na razie
mi nie przeszkadza


Ja także nie zabijam NPCów i w żadnym z poprzednich Gothiców tego nie robiłem. Jest jednak wielka różnica pomiędzy nie robieniem czegoś z wyboru, a brakiem możliwości zrobienia tego czegoś. Uczestniczenie w życiu jakiegoś growego świata to coś zupełnie innego od zwiedzania tego świata bez możliwości wpływania na wszystko dookoła.
Jeżeli chodzi o liniowość, to w przypadku dobrego poprowadzenia w miarę ciekawej fabuły, jest do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 23:41, kasar1 napisał:

a to łatasy, po wgraniu Hotfix (237 MB) - http://www.cdprojekt.pl/files/get/802/Hotfix
wszystko wróciło do normy. fakt że płyta od początku była jakaś dziwna, gra zainstalowała
sie dopiero po skopiowaniu plików na kompa


Linka nie musiałeś podawać gdyż ten link znajduje się w przypiętym poście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować