Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2008 o 13:31, Tal441 napisał:

Szkoda, że bezim już się nie będzie grać :/


Niby tak tutaj piszą jednakże nic nie jest pewne...Przekonamy się później po bardziej wiarogodnych źródłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe info.

Gra również może być ciekawa przeczytałem całe i muszę stwierdzić że jeśli będzie to co tam mówią to będzie super.

I być może odzyska zaufanie fanów których straciła w G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 13:31, Tal441 napisał:

Szkoda, że bezim już się nie będzie grać :/


Ja was proszę nie biadolcie ,że nie będzie Bezimienngeo bo wszystko się może zmienić. Jak nie będzie Beziego to raczej powstanie jakiś MOD a nie oryginalna gra ... Bo bez beziego to na razie są tylko mody ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:43, Mathijas W napisał:

Gothic 4,a nie robi go Piranha Bytes,ii nie da sie zagrac Bezim,mówie z góry,gra będzie do...


Mów se tak, ale jeśli ta gra będzie jednak porządna to daj mi ze 500zł w rekompensacie za obniżanie nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 13:26, castlerock napisał:

być moze czytaliście ten artykuł (poza tym nie wiem na ile jest wiarygodny) ale polecam (...).


Mimo, że artykuł nastraja bardzo optymistycznie, osobiście chłodno i z umiarem podchodzę do zmian (co by tu nie mówić, od dawna oczekiwanych przeze mnie) Gothica IV. Trójka zapowiadała się ZNACZNIE lepiej, sądziłem, że zmiecie wszystkie action-erpegi w kąt, a co wyszło? No właśnie... Pomijając to, mam cichą nadzieję, że ostatecznie gra nie odbiegnie daleko od koncepcji przedstawionych w tekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie Bezimiennego to będzie inna postac do której się przyzwyczaimy.
Pewnie Spellbound nie zrobi tak jak Piranha i poda imię głównego bohatera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 19:03, MC Black napisał:

Nie będzie Bezimiennego to będzie inna postac do której się przyzwyczaimy.
Pewnie Spellbound nie zrobi tak jak Piranha i poda imię głównego bohatera :P


Bezimienny2 ;] albo gra będzie wyszukiwać właściciela komputera i automatycznie wpisywać imię ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 19:08, mlynar911 napisał:

> Nie będzie Bezimiennego to będzie inna postac do której się przyzwyczaimy.
> Pewnie Spellbound nie zrobi tak jak Piranha i poda imię głównego bohatera :P

Bezimienny2 ;] albo gra będzie wyszukiwać właściciela komputera i automatycznie wpisywać imię
;p


Dziadek " Bezimiennego " ;p
Twórcy nieźle by zostali zjechani jakby zapomnieli , wzorem Piranhi , o imieniu głównej postaci gry ;)
Ale jak już wymyślą to niech będzie to jakieś fajne imię żebym nie wstydził się grac tym herosem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 23:55, Wolus1 napisał:

Niech zostanie ten bezimienny wojownik, chodź czemu Bezimienny nie może być imieniem Bezia
:P


Ale to oni specjalnie nie dawali mu imienia. Bo chcieli pokazać ,że zwykły człowiek też może wiele zdziałać. Bo było kilka sytuacji gdzie chciał się przedstawić ,a npceci nie chcieli słyszeć jego imienia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 16:28, mlynar911 napisał:

> Niech zostanie ten bezimienny wojownik, chodź czemu Bezimienny nie może być imieniem Bezia

> :P

Ale to oni specjalnie nie dawali mu imienia. Bo chcieli pokazać ,że zwykły człowiek też może
wiele zdziałać. Bo było kilka sytuacji gdzie chciał się przedstawić ,a npceci nie chcieli słyszeć
jego imienia ;]


Tak wiem, w jedynce po pierwszym spotkaniu z Diego i po pierwszym spotkaniu z Xardas''em, ale trochę takie naciągane wg mnie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 18:16, Wolus1 napisał:

> > Tak wiem, w jedynce po pierwszym spotkaniu z Diego i po pierwszym spotkaniu z Xardas''em, ale
trochę takie naciągane wg mnie było ;)


Wtedy może liczył się czas ? :] Nie wiadomo. Bardzo jestem ciekaw najbliższych informacji o G4 ;] wyjdzie pewnie na początku 2009 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 18:31, mlynar911 napisał:

> > > Tak wiem, w jedynce po pierwszym spotkaniu z Diego i po pierwszym spotkaniu
z Xardas''em, ale
> trochę takie naciągane wg mnie było ;)

Wtedy może liczył się czas ? :] Nie wiadomo. Bardzo jestem ciekaw najbliższych informacji o
G4 ;] wyjdzie pewnie na początku 2009 roku ;)


taa... pierwsze większe informacje miały być podane w połowie listopada, wydawało mi się to trochę dziwne, bo byłoby to dość szybko od ogłoszenia developera. W każdym razie ja obstawiam że wyjdzie bardziej gdzieś w III-IV kwartale 2009, lub na początku 2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować