Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2008 o 22:50, jaceloth napisał:

ta gra się chyba i niestety skończyła.przynajmniej dal fanów pierwszej części. gothic na konsolach,
to jakiś kiepski żart...


Już teraz wszystko się zmienia. Każdy każdemu chce dogodzić. Gothic 3 to już nie ten sam gothic co 1 i 2 ale także obawiam się ,że G4 też nie będzie nawet zbliżony do G1. Bez bezimiennego to ta gra sądzę ,że straci trochę fanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 13:26, castlerock napisał:

być moze czytaliście ten artykuł (poza tym nie wiem na ile jest wiarygodny) ale polecam:
http://www.gaminator.pl/newsy/zapowiedz/213,Pierwsze-info-i-zapowied%C5%BA-do-Gothic-4.html?gclid=CPbVxIrx7Y8CFQ5lQgod
4wXoLw

Dość ciekawy artykuł i muszę przyznać, że zapowiada się dość ciekawie i jeśli twórcy zrobią tak jak jest to napisane w tym artykule to zapowiada się bardzo dobra gra i szczerze powiedziawszy nie będzie mi przeszkadzało, to że nie będziemy grali już Bezimiennym gdyż czasami do gry warto wprowadzić coś nowego a Bezimienny już wykonał swoje zadanie, które miał do wykonania teraz czas na kogoś innego może to da troszkę świeżości do samej rozgrywki i na przykład będzie dość interesujące zagrać kobietą a nie tylko mężczyzną ;) Uważam, iż warto czekać na Gothic 4 i ja się jak na razie nie martwię co z tego wyjdzie gdyż jestem dobrej myśli ;) Obawiam się jedynie fabuły gry gdyż tego to nikt jeszcze nie zdradził i wprowadzanie do gry czwartego bóstwa może być porażką nowego Gothic''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic bez Bezimiennego?! Toż to zbrodnia na graczach popełniona w biały dzień! Wyobrażam sobie np. Wiedźmina 2 bez Geralta - głównym bohaterem może zostać np. gadający Ghul z cmentarza;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 20:01, matmat24 napisał:

Gothic bez Bezimiennego?! Toż to zbrodnia na graczach popełniona w biały dzień! Wyobrażam sobie
np. Wiedźmina 2 bez Geralta - głównym bohaterem może zostać np. gadający Ghul z cmentarza;))


Wiedźmin jest grą na podstawie książki więc muszą, a przynajmniej powinny znajdować się w niem postacie z książki. Gothic nie jest grą opartą na żadnym filmie, książce ani niczym, więc fabuła może być układana tak jak sobie tego autorzy zażyczą i jak w tej grze ma być bezio skoro akcja ma cię toczyć grubo przed jego narodzinami :) Równie dobrze głównymi bohaterami poprzednich części mogliby być Diego, Milten, Gorn, lub Lester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 21:20, michał 012 napisał:

Sory nie przesłały się .


Wiem o jakie screeny ci chodzi. Nie są one z G4. Na stronkach jest to potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 22:01, mlynar911 napisał:

> Sory nie przesłały się .

Wiem o jakie screeny ci chodzi. Nie są one z G4. Na stronkach jest to potwierdzone.

to z czego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 22:02, michał 012 napisał:

> > Sory nie przesłały się .
>
> Wiem o jakie screeny ci chodzi. Nie są one z G4. Na stronkach jest to potwierdzone.
to z czego ??


Nie wiem ;) poczytaj na stronkach o tematyce Gothica to się dowiesz. Jedno jest pewne nie są to screeny z G4. Na gram.pl też jest takie sprostowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 22:02, michał 012 napisał:

> > Sory nie przesłały się .
>
> Wiem o jakie screeny ci chodzi. Nie są one z G4. Na stronkach jest to potwierdzone.
to z czego ??

Podobno są z tego co teraz robi Pirancha. Ale nie martwcie się bo podobno grafika w g4 ma być o wiele lepsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 22:04, Feomathr napisał:

> > > Sory nie przesłały się .
> >
> > Wiem o jakie screeny ci chodzi. Nie są one z G4. Na stronkach jest to potwierdzone.

> to z czego ??
Podobno są z tego co teraz robi Pirancha. Ale nie martwcie się bo podobno grafika w g4 ma
być o wiele lepsza ;]

czytałem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 22:04, Feomathr napisał:

> > > Sory nie przesłały się .
> >
> > Wiem o jakie screeny ci chodzi. Nie są one z G4. Na stronkach jest to potwierdzone.

> to z czego ??
Podobno są z tego co teraz robi Pirancha. Ale nie martwcie się bo podobno grafika w g4 ma
być o wiele lepsza ;]


Taa, w G4 grafa ma być dużo lepsza, ale mam nadzieję że to nie jest nowa gra Piranii, dziwnie tak jakoś wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafa może i być dobra, byle tylko z wymaganiami nie przesadzili. 1000 mb RAM Gothica 3 mnie dobiło. Efekt jest taki że nie mogę skończyć serii bo mam gorszy komputer :(
Dobrze przynajmniej, że Gothic II pięknie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety co raz częściej twórcy gier patrzą na grafikę jako priorytet, zamiast np. fabuły.

Podobno G4 ma mieć tak wyczesaną oprawę graficzną i dobrze zoptymalizowany kod (w co wątpię). Mam nadzieję, że postawią również na dobrą grywalność i fabułę.

Może to i dobrze, żę PB nie robi następnej części. Wreszcie studio które aktualnie pracuję nad grą nie będzie naciskane i będą mogli przesuwać premierę by oddać nam bezbłędny produkt (gdzieś czytałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 13:59, sprite39 napisał:

Grafa może i być dobra, byle tylko z wymaganiami nie przesadzili. 1000 mb RAM Gothica 3 mnie
dobiło. Efekt jest taki że nie mogę skończyć serii bo mam gorszy komputer :(
Dobrze przynajmniej, że Gothic II pięknie chodzi


Mój komputer potrzebuje lekkiej renowacji :D więc może pogram sobie w G4 na full ;p bo juz tego mam jakies 3,4 lata to czas chyba wymienić co nie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to mi się nie chce czekać na czwórke w zapowiedziach trójki mówili że będzie najlepszy a wyszło tak że np w clicku oblivion miał 5+ a gothic 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 14:14, Drizzt Do Urden napisał:

Niestety co raz częściej twórcy gier patrzą na grafikę jako priorytet, zamiast np. fabuły.


Podobno G4 ma mieć tak wyczesaną oprawę graficzną i dobrze zoptymalizowany kod (w co wątpię).
Mam nadzieję, że postawią również na dobrą grywalność i fabułę.


niestety wiekszość ludzi patrzy najpierw na grafike na przykład powiem ci że powiedziałem kumplowi żeby pograł w gothica bo jest zaje**** a on mi mówi że grał ale wyłączył zaraz bo grafika do du** i dlatego grafika jest w dzisiejszych czasach priorytetem a fabuła i inne elemnety przechodza na dalszy plan co dla mnie jest niezrozumiałe dla mnie gothic 4 mógłby miec grafike G1albo i gorsza a i tak bym zagrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale moim zdaniem wydawcy gier powinni robić jakieś oficjalne sondy czy coś z różnymi pytaniami co do ich produktu. Spora większość ludzi jednak woli fabułę więc jaki jest sens dawania super grafy jak i tak tylko 15% ludzi w to zagra z powodu sprzętu. Sądzę ,że lepiej się opłaca im żeby grało 50 nawet 70% ludzi z powodów im odpowiadających niżeli te 15% z powodów bo tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z tobą szczególnie że naleze do grupy ludzi którzy nie posiadaja super wypasionego kompa ale cóż takie sa wymogi rynku ale może programiści przejża na oczy i zrobia gre z mniejszymi wymaganiami sprzetowymi ale za to lepszą fabuła i wogóle ale juz było zapowiedziane że grafika w G4 bedzie super wypasiona także nie liczył bym że wymagania beda nie duże ale mam nadzieje że powróci niepowtarzalny klimat gothica szczególnie jedynki ale jak zwykle poczekamy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować