Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Nudne questy? Daj spokój, były przynajmniej tak samo interesujące jak w poprzednich częściach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 22:52, WorldWar3PL napisał:

Nudne questy? Daj spokój, były przynajmniej tak samo interesujące jak w poprzednich
częściach :)

No nie wiem...to jakieś takie nużące było.

P.S:to chyba post nr 1000!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 22:57, Bingolo napisał:

> Nudne questy? Daj spokój, były przynajmniej tak samo interesujące jak w poprzednich

> częściach :)
>
No nie wiem...to jakieś takie nużące było.

P.S:to chyba post nr 1000!:D


Questy w G3 były dość, może nie nużące, ale monotonne. To wybijanie miast i zdobywanie reputacji, gdyby nie było tego aż tak dużo to gra byłaby chyba lepsza.

PS. twój post był 1382, a mój jest 1383. Pod opcją "odpowiedz" jest taka cyferka, która oznacza który to post w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 11:05, Wolus1 napisał:

PS. twój post był 1382, a mój jest 1383. Pod opcją "odpowiedz" jest taka cyferka, która
oznacza który to post w temacie :P

Jemu chodziło o własne posty :P

A co do tematu: jest jakieś nowe info na temat czwórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 11:33, Szperacz Robson napisał:

> PS. twój post był 1382, a mój jest 1383. Pod opcją "odpowiedz" jest taka cyferka,
która
> oznacza który to post w temacie :P
Jemu chodziło o własne posty :P

A co do tematu: jest jakieś nowe info na temat czwórki?


W tym problem że nie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko ja bym jednak wolał, żeby G4 był kontynuacją G3, ale niestety tak nie bedzie (ale to już od dawna wiadomo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 09:58, sprite39 napisał:

Ale to już inna bajka. Co jeszcze mogliby zrobić? Znaaacznie bardziej rozbudowany system
walki. takie same cztery kombosy z G1 i G2 mnie dobijały trochę. W G3 było trochę więcej
możliwości ale dalej mało. Powinno być kilka rodzajów kombosów, zależnie od sytuacji
i przeciwnika. Nie wydaje mi się żeby z człowiekem i bestią walczono w taki sam sposób.


Wydaje mi się, że spodobał Ci się zapowiadany system walki z Fable 2 :).

Ja osobiście liczę, że Gothic 4 będzie porządną grą i choć pewnie będzie miał niewiele z klimatu poprzedniczek, to i tak będzie znakomity. Dlaczego? Wydaje się, że na tę część będzie przeznaczona duża kwota i JoWood chyba nie będzie się już tak śpieszył :).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 22:13, WorldWar3PL napisał:

A poza tym już (dopiero?) w drodze jest
patch 1.6, który w końcu pozwoli na komfortową grę w G3 na słabszym sprzęcie.


Jeżeli juz to poprawi błędy w grze (wywalanie z gry, błędy w grafice itp.). Żeby gra chodziła komfortowo na słabszym pececie, trzeba by napisać kod praktycznie od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 14:04, Kolumb95 napisał:

Kiedy wyjdzie Gothic4???


coś pod koniec 2009 roku - tak słyszałem, ale może być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a według mnie mam pewną wizje numeru 4 tej gry.Bo jak wiadomo na koncu nasz bohater (znaczy tak widzialem u kumpla) widzi swoją przyszlosc jak to lee zostaje juz stary i zostaje generałem tak samo MIlten zostaje Pra-magiem tez starym mędrzcem wiec z tego wynika ze i nasz bohater powinien sie zestarzec wiec moja sugestia jest taka ze w G4 chcialbym aby to wcielic sie w całkowicie młodego podróznika i rozwijac sie w kierunku zdobycia nastepstwa po naszym "bezimiennym" jak sobie to wyobrazam to az ciarki przechodzą fajnie by było spotkac innym bohaterem naszego bezimiennego lecz nie kierowanego przez nas a jako króla :D:D
ps. moze i troszku chaotycznie ale mam nadzieje ze ktos zrozumiał ;p
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 14:49, Petrick napisał:

fajnie by było spotkac innym bohaterem naszego bezimiennego

Właśnie, że fajnie by NIE było. Bez bezimiennego moim zdaniem Gothic nie ma sensu. Naprawdę tego nie rozumiem - głównym bohaterem Gothica jest bezi a w czwórce gramy kimś innym. To co to za Gothic??
Jeśli będzie tak jak tutaj wszyscy zapowiadają to po prostu tej gry nie kupię. Każdy ma prawo do swojej opinii na ten temat. Pozostanę weteranem pierwszych trzech części :(

@Dincooo

Dnia 17.02.2008 o 14:49, Petrick napisał:

Wydaje mi się, że spodobał Ci się zapowiadany system walki z Fable 2 :)

Nie słyszałem o systemie walki z tej gry. Po prostu w Gothicu, a przynajmniej pierwszych dwóch częściach system walki był mocno ograniczony. Zaledwie sześć takich samych żałosnych ciosów i trzy marne bloki. A ten jedyny blok z Gothic I to już istny śmiech :))
Mogli to rozwinąć wcześniej. To taka jedna z głównych wad Gothica.

@barcelonista2

Dnia 17.02.2008 o 14:49, Petrick napisał:

i tak kupię 4 część tej gry.

Niczego nie obiecuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nawet naszpikowany ekscytującymi questami i dopracowany pod każdym względem Gothic 4 będzie dość płytki bez Beziego i jego przyjaciół. Mam nadzieję, że twórcy wiedzą, jaka jest waga tej części. Ma ona przywrócić świetność Gothic''owi, a nie dalej go spuszczać w otchłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 20:42, Kalejdoskop86 napisał:

Według mnie nawet naszpikowany ekscytującymi questami i dopracowany pod każdym względem
Gothic 4 będzie dość płytki bez Beziego i jego przyjaciół. Mam nadzieję, że twórcy wiedzą,
jaka jest waga tej części. Ma ona przywrócić świetność Gothic''owi, a nie dalej go spuszczać
w otchłań.



Mi się wydaje, że Gothic I była wspaniałą grą - uważam, że gothic II nie pobiła jedynki. Co do gothic 3 gra mogłaby być lepsza, ale i tak to jedna z moich ulubionych gier. Gothic 4 - wątpię, żeby Jowood dokonał gothica takiego jakiego jeszcze nie widzieliśmy :[ ponadto jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że gothic 4 nie utraci blasku

Co do twojej wypowiedzi zgadzam się absolutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co by było fajne, jakby do G4 wprowadzili możliwośc kontroli wojsk (troche strategii), bo jeśli jesteśmy królem to powinniśmy mieć jakieś atuty.Właściwie to wprowadzenie troche ekonomii nie było by złe, takie zarządzanie wojskami, rozwijanie miast itd., ocvzywiscie rozwój postaci i siekanie potworów byłyby wciąż możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 23:45, Boldur napisał:

Wiecie co by było fajne, jakby do G4 wprowadzili możliwośc kontroli wojsk (troche strategii),

To juz by nie trzyalo klimatu Gothicow, Gothic to nie strategia. To RPG ! zapamietaj to !

Dnia 17.02.2008 o 23:45, Boldur napisał:

bo jeśli jesteśmy królem to powinniśmy mieć jakieś atuty.Właściwie to wprowadzenie troche
ekonomii nie było by złe
, takie zarządzanie wojskami, rozwijanie miast itd., ocvzywiscie

a moim zdaniem by byo TRAGICZNE... a nie zle :/... to ma byc GOTHIC a nie ... Age of Empires ...

Dnia 17.02.2008 o 23:45, Boldur napisał:

rozwój postaci i siekanie potworów byłyby wciąż możliwe.

W koncu na tym polega wiekszosc gier RPG ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 00:46, Yanek12 napisał:

> Wiecie co by było fajne, jakby do G4 wprowadzili możliwośc kontroli wojsk (troche
strategii),
To juz by nie trzyalo klimatu Gothicow, Gothic to nie strategia. To RPG ! zapamietaj
to !
> bo jeśli jesteśmy królem to powinniśmy mieć jakieś atuty.Właściwie to wprowadzenie
troche
> ekonomii nie było by złe
, takie zarządzanie wojskami, rozwijanie miast itd.,
ocvzywiscie
a moim zdaniem by byo TRAGICZNE... a nie zle :/... to ma byc GOTHIC a nie ... Age of
Empires ...
> rozwój postaci i siekanie potworów byłyby wciąż możliwe.
W koncu na tym polega wiekszosc gier RPG ...


O ja!!! Nie mówie,że to będzie polegało tylko na dowodzeniem armiami, mówie tu o małym strategicznym posmaczku.Nowy Quake też ma w sobie coś ze strategii, a niektórym się podoba (tak jak mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 23:45, Boldur napisał:

Wiecie co by było fajne, jakby do G4 wprowadzili możliwośc kontroli wojsk (troche strategii),
bo jeśli jesteśmy królem to powinniśmy mieć jakieś atuty.Właściwie to wprowadzenie troche
ekonomii nie było by złe, takie zarządzanie wojskami, rozwijanie miast itd., ocvzywiscie
rozwój postaci i siekanie potworów byłyby wciąż możliwe.

Po co ?! Badziewny pomysł gothic to RPG a nie strategia!!! Takie gadanie i gdybanie to se możecie... Nic nie wiadomo na razie. Jak wyjdą jakieś informacje to wtedy możecie wypowiadać swoje niezadowolenie. A takie gdybanie to nie przynosi ,żadnych korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować