Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2008 o 14:07, Wolus1 napisał:

> A kiedy wyjdzie Gothic 4 bo jak czytałem to róznie niegdzie pisze że w 2009 niegdzie

> w 2010 i nie wiem kiedy dokładnie wyjdzie ?

Zgodnie z obecnymi zapowiedziami ma wyjść na przełomie 2009/2010.



może znowu będzie wydanie kolekcjonerskie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:32, Meziros napisał:

może znowu będzie wydanie kolekcjonerskie ?


Oczywistość najoczywistrza.

Znowu zaczyna się wieszanie psów na GIV mimo, że nie udostępniono nawet jednago artworka... Akurat to, że gry nie tworzy PB może wyjść grze na dobre - Spellbound to solidna marka, a że autorzy są miłośnikami gry i do premiery - zresztą, nieokreślonej - mają bardzo dużo czasu...
Jeszcze jednego nie rozumiem. Jak moi Państwo usytuowalibyście akcję gry, jeśli bohaterem byłby Bezimienny? Prequel? Nie bądźmy śmieszni - superhiroł znowu pod koniec gry straci pamięć, bo niedługo zostanie wtrącony do Koloni? Jak dla mnie, może wyjść z rąk nowych twórców coś naprawdę niezłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:46, DJ Szlafrok napisał:

> może znowu będzie wydanie kolekcjonerskie ?

Oczywistość najoczywistrza.

Znowu zaczyna się wieszanie psów na GIV mimo, że nie udostępniono nawet jednago artworka...
Akurat to, że gry nie tworzy PB może wyjść grze na dobre - Spellbound to solidna marka,
a że autorzy są miłośnikami gry i do premiery - zresztą, nieokreślonej - mają bardzo
dużo czasu...
Jeszcze jednego nie rozumiem. Jak moi Państwo usytuowalibyście akcję gry, jeśli bohaterem
byłby Bezimienny? Prequel? Nie bądźmy śmieszni - superhiroł znowu pod koniec gry straci
pamięć, bo niedługo zostanie wtrącony do Koloni? Jak dla mnie, może wyjść z rąk nowych
twórców coś naprawdę niezłego.



jeżeli chodzi o utratę pamięci i bohaterskich czynach jest to bardzo możliwe. Ale jedno pytanie mnie się czepia - otóż gothic 3 składał się z 3 dróg do przejścia gry.
Tak też gdy zostałeś z Rhobarem II będziesz można by powiedzieć jego prawą ręką, a lee odzyska dawny szacunek - z tego może wyjść, że powrót do kolonii i oczyszczenie orków oraz poznanie nowych tajemnic - może coś w obozie na bagnach lub w jarkendarze.
Co do zostania z Xardasem to jest era orków z Xardasem i bezimiennym na czele. Nie widzę tu nic w przyszłości - chociaż niezbadane krainy - tak w tej drodze tam mogą się udać kolejne tajemnice
Co do drogi beliara, to będzie może nawrócenie orków na stronę beliara i zapanowanie nad asasynami. Jednak żeby okazać się prawdziwym władcą bezi musi trochę popracować

Tak może być, że w każdej drodze bezi jest szanowany
Ale nie wiem, jak twórcy to poskładają w całość, żeby wszystko miało sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:57, Meziros napisał:

Ale nie wiem, jak twórcy to poskładają w całość, żeby wszystko miało sens


A czy nie uważasz, że jest to aż nazbyt naciągane? Poza tym, bohatera trzeba rozwijać, więc nie widzę optymalnej ścieżki uzasadnienia. Po prostu Bezimienny jest już wyeksploatowany, a każde zakończenie (pomijając drogę Adanosa, ale ta nadaje się TYLKO do kontynuowania w dodatku, nie kontynuacji) po prostu kończy historię. Nie ma sensu ciągnięcia tego, więc należy wprowadzić nieco nowatorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 13:19, Meziros napisał:

> > A kiedy wyjdzie Gothic 4 bo jak czytałem to róznie niegdzie pisze że w 2009
niegdzie
>
> > w 2010 i nie wiem kiedy dokładnie wyjdzie ?
>
> Pewnie w 2012 gdy będzie koniec świata.
>
wierzysz, że w 2012 będzie koniec świata ? bzdura


Nie ale to taka metafora a pewnie premiera w 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale nie wiem, jak twórcy to poskładają w całość, żeby wszystko miało sens
Powiem podobnie jak DJ Szlafrok. Bezi już się wypalił. Historia została zakończona w 3 części nie zaleznie od tego jak skończyliśmy grę. Pewnie ,że będziemy tęsknić za nim ale już mu wystarczy.
- Kolonia - Śniący
- Khorinis - Smoki
- Jarkendar - Kruk
- Kontynent - Bogowie
Musi przejść na emeryturę ponieważ staje się coraz starszy i nie będzie mógł do końca życia walczyć z orkami. Niech zastąpi go jakaś nowa postać z tajemnicami. Kiedyś pisałem tu ,że G4 nie mogłoby obyć się bez Bezia. Chodź teraz tak sobie myślę ,że jakby ukazał się w 4 części to mogłoby być nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:32, Meziros napisał:

> > A kiedy wyjdzie Gothic 4 bo jak czytałem to róznie niegdzie pisze że w 2009
niegdzie
>
> > w 2010 i nie wiem kiedy dokładnie wyjdzie ?
>
> Zgodnie z obecnymi zapowiedziami ma wyjść na przełomie 2009/2010.


może znowu będzie wydanie kolekcjonerskie ?

>myślę ,że będzie w 2009 5 23 z wywiadu piranni bayes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 21:20, wola01 napisał:

> > > A kiedy wyjdzie Gothic 4 bo jak czytałem to róznie niegdzie pisze że w
2009
> niegdzie
> >
> > > w 2010 i nie wiem kiedy dokładnie wyjdzie ?
> >
> > Zgodnie z obecnymi zapowiedziami ma wyjść na przełomie 2009/2010.
>
>
> może znowu będzie wydanie kolekcjonerskie ?
>myślę ,że będzie w 2009 5 23 z wywiadu piranni bayes


Dla twojej info.:

Piranha Bytes nie tworzy G4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 13:51, Maq2 napisał:

Niech autorzy sami przejdą grę to najlepiej będzie im wykryć bugi w Gothicu 4.


każdy autorzy przechodzą grę kilkakrotnie, aby sprawdzić czy wszystko jest poprawnie wykonane. Nie sądze, żeby autorzy zrobili inaczej niż sprawdzenie danych gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 15:00, beziko napisał:

I niech wstawią te konie które miały być umieszczone w części 3 :D
Fajnie by było se tak pojeździć:d


nie to nie tak. mam album gothic 3 i tam jest komentarz od samych twórców o różnorodnych jazdach, jednak zaprzeczyli z tego powodu, że gothic nie opiera się na czasach jazdy wątpię, żeby w czwórce były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 13:51, Maq2 napisał:

Niech autorzy sami przejdą grę to najlepiej będzie im wykryć bugi w Gothicu 4.

Co z tego jak albo nie widzą tych błędów albo nie chcą ich widzieć. Nie wiem o czym myśleli twórcy G3 ...

beziko
>I niech wstawią te konie które miały być umieszczone w części 3 :D
>Fajnie by było se tak pojeździć:d

Pograj sobie w Joanne D''ark to pojeździsz sobie dużo na koniku. Moim zdaniem konie do G3 nie pasują. Jak już to coś w stylu wargów jak we władcy pierścienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 15:00, beziko napisał:

I niech wstawią te konie które miały być umieszczone w części 3 :D
Fajnie by było se tak pojeździć:d

Konie w świecie Gothic nie istnieją. I dlatego raczej w następnych częściach też ich nie zobaczymy. Chociaż kto wie co Spellbound wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:26, mlynar911 napisał:

> Niech autorzy sami przejdą grę to najlepiej będzie im wykryć bugi w Gothicu 4.
Co z tego jak albo nie widzą tych błędów albo nie chcą ich widzieć. Nie wiem o czym myśleli
twórcy G3 ...

beziko
>I niech wstawią te konie które miały być umieszczone w części 3 :D
>Fajnie by było se tak pojeździć:d

Pograj sobie w Joanne D''ark to pojeździsz sobie dużo na koniku. Moim zdaniem konie do
G3 nie pasują. Jak już to coś w stylu wargów jak we władcy pierścienie.


może tez spróbować w two worlds na rumaku pobrykać - bedzie miał sport ekstremalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie mi link do stronki z jakimiś informacjami na temat tej gry.... bo nie śledziłem tego forum a chce cos sie o tym gothicu dowiedzieć... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 12:58, batek15 napisał:

Podajcie mi link do stronki z jakimiś informacjami na temat tej gry.... bo nie śledziłem
tego forum a chce cos sie o tym gothicu dowiedzieć... POZDRAWIAM


Proszę bardzo:
www.gothic.gram.pl
www.gothic.phx.pl

Ja korzystam z tych dwóch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:02, sprite39 napisał:

Konie w świecie Gothic nie istnieją. I dlatego raczej w następnych częściach też ich
nie zobaczymy. Chociaż kto wie co Spellbound wymyśli.

W sumie to nigdzie nie było napisane, że koni nie ma. A w G3 można było zauważyć jakies budowle które mogły służyć konią. Takie zagrody z dachami na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiem na 70% że gothic 4 będzie miał taką średnią jak gothic 2. Gothica 1 sama pirania robniła i jest super,do gothica dwójki dołączyło się JoWooD i była głupia.Więc nie spodziewajmy się dużo od SAMYCH JOWOOD bo jak oni zrobią gothica bez pirani to stracą całego ducha gry.:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 09:59, truptus napisał:

Ludzie wiem na 70% że gothic 4 będzie miał taką średnią jak gothic 2. Gothica 1 sama
pirania robniła i jest super,do gothica dwójki dołączyło się JoWooD i była głupia.Więc
nie spodziewajmy się dużo od SAMYCH JOWOOD bo jak oni zrobią gothica bez pirani to stracą
całego ducha gry.:(:(:(:(

Skąd możesz to wiedzieć?! Mówiąc ,że Gothic 2 to głupia część lepiej się nie przyznawaj ,że to ty powiedziałeś. Skoro jest głupia to dlaczego sprzedała się tak dobrze i tyle osób w nią gra?! Wytłumacz mi to!!! Dopiero można coś powiedzieć jak będziemy mieli jakieś 100% informacje co do fabuły. A tych na razie ani nie widać ani nie słychać. A poza tym nie JoWooD robi grę tylko Spellbound! JoWood to wydawca. Popatrz na G3 to ostatnie dzieło PB i jak wyszło?! Każdy widzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować