Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

ja tam myśle że będzie lepsza od trójki ,bo im nie wyszła pownni popracować nieżle nad grafiką żeby była lepsza i żeby był jeszcze raz taki świat i zwierzęta grożniejsze no to bym chciał ,ale czy tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:29, macior54 napisał:

ja tam myśle że będzie lepsza od trójki ,bo im nie wyszła pownni popracować nieżle nad grafiką
żeby była lepsza i żeby był jeszcze raz taki świat i zwierzęta grożniejsze no to bym chciał
,ale czy tak będzie


Trójka wyszła jak wyszła to jest wina JoWooD''u bo zbyt poganiali Piranhe ;)
Czy będzie lepsza to się okaże po co lepsza grafika? uważam że dobra jest ta co jest w Gothic 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może studio PB powinno zrobić dodatek do III i odpuścić sobie serie Gothica; Nie, że serii Gothic nie lubię ale sądzę iż następna cześć będzie już na siłę ( zbyt dużo rozwiązań do kontynuacji nie ma). Chociaż mówię to z łezką w oku, seria Gothic powinna zostać ZAKOŃCZONA a studio PB powinno zająć się nowym projektem i oby też przeszedł do historii CRPG-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:55, Space marine napisał:

Może studio PB powinno zrobić dodatek do III i odpuścić sobie serie Gothica; Nie, że serii
Gothic nie lubię ale sądzę iż następna cześć będzie już na siłę ( zbyt dużo rozwiązań do kontynuacji
nie ma). Chociaż mówię to z łezką w oku, seria Gothic powinna zostać ZAKOŃCZONA a studio
PB powinno zająć się nowym projektem i oby też przeszedł do historii CRPG-ów.


Gothic 4 nie będzie robiony przez Piranha Bytes to też Piranha Bytes nie może zrobić dodatku bo nie ma praw do Gothic''a. Gothic będzie robiła inna firma developerska możliwe, że nowy developer wydada dodatek ale wątpię w to ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale patrzac na to piranie maja prawa do gothica 1 lub poprostu gothica prawda, a gdyby tak zastrzegli sobie ta nazwe(wiem ze to nierealne) ale gdyby tak bylo to przeciez nie mozna by bylo dac nazwe grze gothic 4 bo gothic jest zastrzezony tym samym nie powstala by kolejna wymuszona wersja. Ale to tylko marzenia, a seria gothic bez pirani to wsumie jak czlowiek bez duszy bo to oni wymyslili fabule itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Dlatego nie robią dodatku ponieważ w 3 jest za dużo bugów. Aby je naprawić byłoby za dużo zachodu. A poza tym nowa firma chce coś zrobić od siebie.(sam się cieszę ponieważ nocy z bólem brzucha [od śmiechu]od wyrazu twarzy miltena i diego które zostały przerobione tak jakby je ktoś im kosiarką CO NAJJMNIEJ 20 razy przejechał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 14:43, dambialko napisał:

a ciekawe czy w G4 będą konie choć wątpie w to ):


Moim zdanie konie mogłyby być ale ja ich bym nie używał gdyż wolę zwiedzać świat piechotą ;)
Ale od czasu do czasu można by było przejechać się na koniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się modlę , aby seria się skończyła na trylogii , chyba że Piranha bez ponagleń Jowoodu bęzie mogła lepiej dopracować kolejne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:08, Space marine napisał:

Szczerze mówiąc współczuje studiu PB, że tak zepsuli serię Gothic bo I i II były super. Jeszcze
pamiętam te piąstki...


A dlaczego zepsuli? Ja myślę, że nic nie zepsuli tylko zostali zbyt pospieszani przez JoWooD. Ale to temat o Gothic 4, który mam nadzieję, że będzie godna kontynuacja serii i nic nie zepsuje nowe studio developerskie przy tworzeniu nowego Gothic''a. Niestety musimy czekać na jakieś nowe informacje dotyczące samej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co nowy silnik jak ten jest bardzo dobry wystarczy go trochę poprawić i w ten sposób gra wyszła by za jakieś 2 lata. Mam nadzieję że nowe studio nie wpłynie źle na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nadzieje, że grafa będzie piękna ale nie będzie wymagała kompa z NASA, ogromny świat z jak najmniejszą ilością bugów i wciągająca fabuła. Poziom trudności mógł by być troszeczkę wyższy. Szkoda, że piranie nie zrobią "czwórki" ale nic może to będzie najlepsza część, może najsłabsza pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego zepsuli? Ja myślę, że nic nie zepsuli tylko zostali zbyt pospieszani przez JoWooD.
Ale to temat o Gothic 4, który mam nadzieję, że będzie godna kontynuacja serii i nic nie zepsuje
nowe studio developerskie przy tworzeniu nowego Gothic''a. Niestety musimy czekać na jakieś
nowe informacje dotyczące samej gry ;)

Zgadzam się z Wdowakim bo PB ma ogromne doświadczenie ale i tak nadal mi szkoda mi serii Gothica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 10:30, Space marine napisał:

Czy mi się zdaje czy Niezbadane krainy będą w dodatku do Gothica III ??


Miały być, ale już nie będą, bo nie będzie dodatku. Chyba, że w G4 zobaczymy bardziej "rozwinięty" kontynent z tymi, właśnie, krainami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 10:36, milten6 napisał:


Miały być, ale już nie będą, bo nie będzie dodatku. Chyba, że w G4 zobaczymy bardziej "rozwinięty"
kontynent z tymi, właśnie, krainami.


Mam nadzieję, że w IV będą nasi starzy przyjaciele tacy jak Xardas ( Xardas RULEZ ) lub Diego. Tylko mam nadzieję, iż nikt nie zbezcześci ich twarzy tak jak to było w III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować