Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Chciałbym żeby system walki był taki sam jak

Dnia 21.06.2008 o 10:38, MaTTi_94 napisał:

w I i II


Akurat na to , raczej bym nie liczył.Wypowiedź w jednym z ostatnich wywiadów sugerująca , że walka nie powinna być zbyt stresująca , pozwala się domyślać , iż rozwiązanie klik , klik , klik , pozostanie w Gothicu na dłużej.Twórcy najwyraźniej postanowili odejść od gry dla fanów , do produkcji dla wszystkich , czyli w sporej części nijakiej.Obym się mylił , ale niestety raczej tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 22:52, orzech76 napisał:

kiedy wyjdzie to chyba najwazniejsze :)

Nie koniecznie, gdyż dla wielu fanów G1 i G2 część trzecia była beznadziejna a stało sie tak między inymi, że autorzy zostali pospieszeni i nie zdązyli skończyć gry, jak dla mnie to wolę aby robili ją dłuzej, jednak by przypominała klimatem G2 (gildie, fajne zbroje, fajne zadania, prace) a z nowych rzeczy chętnie zobaczę mounty oraz z G3 walkę mieczem i tarczą oraz dwiema broniami. Jak dla mnie świat w G3 był za duży i dlatego stał się nudny i monotonny(chociaz brak gildii oraz super swoboda tez się dotego przyczyniły), tak samo jak losowość(która nie pasuje do serii Gothic, przecież w Gothicu mabyć wszystko naturalne a nie losowe- chodzi o sprzęt w skrzyniach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie możemy się tylko domyslac. Co jest pewne. Nie będzie taki sam jak Gothic 3 ani niestety jak Gothic 1 i 2. Nowa firma, nowe pomysły. Połączcie Gothica czyli wielki świat i możliwości z nowymi technologiami i pomysłami twórców. Przecież to wychodzi jakiś nowy RPG a nie stary dobry gothic. Jeśli książka jest dobra to po co ją zmieniac? Dlatego są kontynuacje a nie nowe...Czemu GTA nie zmienia się tam bardzo? Czemu NFS. Gothic na takie coś nie zasłużył... To już nie będzie to samo... A jeśli chodzi o króla to przygody powinny byc takie że król nie powinien byc dostępny dla bohatera. To jakby skraca fabułę. Lee powinien zabic króla gdy nadejdzie ostatnia częśc Gothica. To moja taka wyobraźnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

No tak i według zapowiedzi niektórych król w G4 nie żyje, a Bezimienny jest królem. Jak dla mnie przefilozofowane, gdyż mozna by zrobić kontynuację po zakończeniu Adanosa(Xardas teleportuje nas w nieznzny świat i zaczyna sie zupełnie nowa historia - to brzmi bardzo ciekawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 08:43, Bosper napisał:

/ciach/

No tak i według zapowiedzi niektórych król w G4 nie żyje, a Bezimienny jest królem. Jak
dla mnie przefilozofowane, gdyż mozna by zrobić kontynuację po zakończeniu Adanosa(Xardas
teleportuje nas w nieznzny świat i zaczyna sie zupełnie nowa historia - to brzmi bardzo
ciekawie).


Ta kontynuacja to pewnie będzie w dodatku do G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 09:41, Ecko09 napisał:

Jak
> dla mnie przefilozofowane, gdyż mozna by zrobić kontynuację po zakończeniu Adanosa(Xardas

> teleportuje nas w nieznzny świat i zaczyna sie zupełnie nowa historia - to brzmi
bardzo
> ciekawie).

Ta kontynuacja to pewnie będzie w dodatku do G3.

Wiadomo coś na temat premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 10:19, tylor2 napisał:

> Jak
> > dla mnie przefilozofowane, gdyż mozna by zrobić kontynuację po zakończeniu
Adanosa(Xardas
>
> > teleportuje nas w nieznzny świat i zaczyna sie zupełnie nowa historia - to
brzmi
> bardzo
> > ciekawie).
>
> Ta kontynuacja to pewnie będzie w dodatku do G3.
Wiadomo coś na temat premiery?


Ma byc pod koniec roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak ostatni rozmyślałem i doszedłem do wniosku, że Bezimienny będzie tyranem, ale nie dla swojego ludu. Na Północnych Wyspach mieszkają ludzi którzy wyznają pradawnych bogów. A bezimienny jako król chce "wyplenić" ich wiarę i zainicjować tam wiarę w trzech bogów. I właśnie mieszkańcy tamtych wysp nazywają go tyranem właśnie z tego powodu tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę, mógłby mi ktoś podać link do informacji o Gothicu 4. Jakoś przestałem śledzić wszystko co się dzieję wokół niego. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:17, Jaki Ganh1 napisał:

Mam taką prośbę, mógłby mi ktoś podać link do informacji o Gothicu 4. Jakoś przestałem
śledzić wszystko co się dzieję wokół niego. Z góry dzięki.


Moim zdaniem trzeba po prostu przejrzeć temat , w którym właśnie piszemy.Każdy , kto zauważył jakiegoś niusa o Gothic 4 , zaraz podawał informację o tym na Forum.Wystarczy kliknąć na zamieszczane linki i już znajdziesz sporo wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy przyjrzałem się bliżej obu źródłom (posty Santino i Casterocka) ostatecznie stwierdziłem, że coraz mniej podoba mi się nowy Gothic... A już zupełnie nie pojmuję sensu możliwości przeniesienia ZAINWESTOWANYCH już punktów nauki. Idiotyzm i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:23, DJ Szlafrok napisał:

A już zupełnie nie pojmuję sensu możliwości
przeniesienia ZAINWESTOWANYCH już punktów nauki. Idiotyzm i tyle.


Od Gothica 3 nie moze być juz nic gorszego, a przenoszenie punktów będzie się zapewne odnosiło tylko do kilku ostatnio wydanych np dalismy 10 do zręczności, jednak woleli byśmy do siły i tyle, a nie 100 zręczności mi sie nie podoba daję 100 siły. Ja mam takie odczucia. W G3 oprócz bugów, braku gildii i ciekawych zbroji wprowadzono losowość(kufry itp) oraz system skrzyń(musisz kich otworzyć odpowiednia ilość aby mieć cos ciekawego(przeciez gracz za pierwszym razem nie chce przeglądać każdego zakamarka tylko najciekawsze miejsca w grze, dopiero potem odkrywa sie nowe rzeczy(jak sie gre przechodzi po raz 3,4) i to człowieka cieszy(że nie odkrył wszystkiego od razu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:11, Ecko09 napisał:

> Kolejny wywiad :)
>
> http://www.gothic.phx.pl/news.php?id=810
>
> zaczynam byc optymistą (zresztą cały czas byłem ;)

Wywiad stary, był już podawany :P


a czy ja pisałem ze nowy? kolejny brachu, kolejny..
był podawany? jesli tak to napisz łaskawie gdzie i kiedy. bo ja go zobaczyłem pierwszy raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:23, DJ Szlafrok napisał:

Gdy przyjrzałem się bliżej obu źródłom (posty Santino i Casterocka) ostatecznie stwierdziłem,
że coraz mniej podoba mi się nowy Gothic... A już zupełnie nie pojmuję sensu możliwości
przeniesienia ZAINWESTOWANYCH już punktów nauki. Idiotyzm i tyle.


podobny myk był w Two worlds o ile dobrze pamietam - mozna się było całkiem przeorientowac - robił to jakis nauczyciel czy ktos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować