Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2007 o 10:35, Space marine napisał:

Zresztą jakby nie było będzie bardzo miło. I pozdrawiam bo piszę ten i dwa poprzednie posty
z mojej szkoły. ;P

W sumie jak wyjdzie Gothic 4 to będę zadowolony ;) Jestem ciekawy czy w Gothic 4 spotkamy kogoś z poprzednich części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam o czym będzie Gothic IV, bo chyba nie o orkach. Moim zdaniem by ciąg dalszy Gothic miał jakiś sens to było by trzeba zmienić bohatera, a to by chyba był koniec serii. Ogólnie rzecz biorąc zmiana studia, oraz kontynuowana sagi jest, hymmm... szukam słowa... niema sensu. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:46, Lord-Xadam napisał:

Ja się zastanawiam o czym będzie Gothic IV, bo chyba nie o orkach. Moim zdaniem by ciąg dalszy
Gothic miał jakiś sens to było by trzeba zmienić bohatera, a to by chyba był koniec serii.
Ogólnie rzecz biorąc zmiana studia, oraz kontynuowana sagi jest, hymmm... szukam słowa... niema
sensu. Takie jest moje zdanie.


Będzie ten sam bohater a akcja będzie gry będzie się działa jak Xardas i bezimienny wchodzą w portal ;) To zakończenie JoWooD chce wykorzystać do kontynuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać, że kontynuowanie historii Bezia pod względem kolejnej wojny z orkami byłoby już po prostu nudne. Może wreszcie zrobią tą grę w realiach demonów, itp. Bo w gothic 3 oprucz smoków brakowało takich rzeczy ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:53, wdowiakm napisał:

Będzie ten sam bohater a akcja będzie gry będzie się działa jak Xardas i bezimienny wchodzą
w portal ;) To zakończenie JoWooD chce wykorzystać do kontynuacji ;)


Eeee... Jaki portal ?? Prawdę mówiąc Gothic 3 przeszedłem tylko raz i to po stronie Innosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:35, Lord-Xadam napisał:

Eeee... Jaki portal ?? Prawdę mówiąc Gothic 3 przeszedłem tylko raz i to po stronie Innosa.


Przejdź po stronie Adanosa to będziesz wiedział jaki portal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:07, paulo34 napisał:

Jak wyjdzie to będzie super tak jak poprzednie części .


Nie zgadzam się z tobą całkowicie ponieważ Gothic III to zakała całej serii. Oczywiście jest parę a nawet sporo nowych i dobrych pomysłów ale minusów jest tyle i źdźbeł trawy jest na świecie ( oczywiście przesadzam ale chodzi mi tutaj o kontrast).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to też się zastanawiałem o jaki portal chodzi, bo też przeszłem Gothic''a stroną Innosa...Trzeba bedzie przejść kolejny raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 14:24, kajo77 napisał:

No w sumie to też się zastanawiałem o jaki portal chodzi, bo też przeszłem Gothic''a stroną
Innosa...Trzeba bedzie przejść kolejny raz:)

Ja grałem tylko stroną Beliara i było super. Teraz gram stroną Adannosa; na razie jest fajnie, Zachęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 14:30, Space marine napisał:

> No w sumie to też się zastanawiałem o jaki portal chodzi, bo też przeszłem Gothic''a stroną

> Innosa...Trzeba bedzie przejść kolejny raz:)
Ja grałem tylko stroną Beliara i było super. Teraz gram stroną Adannosa; na razie jest fajnie,
Zachęcam.


A jak się kończy strona Beliara??? Jestem bardzo ciekaw;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 14:32, kajo77 napisał:

> > No w sumie to też się zastanawiałem o jaki portal chodzi, bo też przeszłem Gothic''a
stroną
>
> > Innosa...Trzeba bedzie przejść kolejny raz:)
> Ja grałem tylko stroną Beliara i było super. Teraz gram stroną Adannosa; na razie jest
fajnie,
> Zachęcam.

A jak się kończy strona Beliara??? Jestem bardzo ciekaw;p


Tak jak w każdej z możliwych stron. Pokazem slajdów ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 14:36, gracz 155 napisał:

fajnie by było gdyby gothic 4 opowiadał wydażenia z czasu przec jedynką

Fajny pomysł ale wątpię, że PB tchnie w niego życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!
Mam prośbę; jeżeli piszecie posty zwracajcie uwagę na gramatykę i ortografię ponieważ Ja nie chce czytać jakiś tekstów w stylu " Hej!! Tak wogule to ktury z was zna takiejo kolśśa ktury nazywa sie gura ??" a poza tym jak nie mam błędów ortograficznych to poprawia się estetyka i przyjemniej się czyta.
Dziękuje za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się że to dopiero domysły, może być lepiej, albo gorzej... Jeżeli autorzy wykorzystają przejście przez portal do innego wymiaru, to może przeniosą się do naszego świata i trzeba będzie wrócić do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 15:25, Space marine napisał:

> fajnie by było gdyby gothic 4 opowiadał wydażenia z czasu przec jedynką
Fajny pomysł ale wątpię, że PB tchnie w niego życie.

Jak to?? Gothic 4 zerwało z Joowodem i gra ma przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:22, Onizuka napisał:

Ja tam się modlę , aby seria się skończyła na trylogii , chyba że Piranha bez ponagleń Jowoodu
bęzie mogła lepiej dopracować kolejne gry.

Ta gra nie będzie taka fajna jak kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować