Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest demo nowego Colina

76 postów w tym temacie

Niezłe, całkiem niezłe. Fizyka w grze powala na kolana: wyginające sie barierki, samochód po kontakcie z drzewem rozpadający sie na kawałki, kurz, dych rewelacja !!! Model jazdy niczego sobie, nie jest to może RBR ale ujdzie. Grafika "cud malina" jak to określił przedmówca. Gram w 800x600 z detalami w większości ustawionymi na high (niektóre nawet na ULTRA) tylko cienie i tłum na medium i zero zwolnień. Moj komp to: E6300@3.15Ghz, GF 7600GT rdzeń 810Mhz (hehe nieźle co?) pamiątki tylko 750Mhz, 1Gb ram GaiL 900Mhz. GRAĆ NIE UMIERAĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wygląda ciekawie, tylko te wymagania. Na Core2 6400, NV 7900gto@gtx i 2 ( geil 800 ultra ) gb ramu ma high da się grać. Na ultra przycina. A jako ciekawostka jak wpadnie z drzewa i wycofujesz to za tobą na drogę wypadają kamienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 18:44, seemerlin napisał:

Ogólnie wygląda ciekawie, tylko te wymagania. Na Core2 6400, NV 7900gto@gtx i 2 ( geil 800
ultra ) gb ramu ma high da się grać. Na ultra przycina. A jako ciekawostka jak wpadnie z drzewa
i wycofujesz to za tobą na drogę wypadają kamienie ;)



O Boże, kolejna gra z kosmicznymi wymaganiami. To jak przycina na Core 2 Duo E6400 i 2GB RAM to ciekawe jak będzie chodziło na Radku X1950PRO 1GB RAM i Athlonie 64 X2 4800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika na screenach wygląda bajecznie, trudno uwierzyć, że to ścigałka. Rzadko kiedy instaluje dema, jednak dla Colina warto uczynić wyjątek. Czyżby znowu zarwane nocki razem z niebieski Subaru Impreza na trasach OS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ukochanemu modowi Domkowi dowiedziałem się, że już nie muszę nadwyrężać łącza na ściąganie... :-( Jak ktoś pogra, niech da znać, czy zjadliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chciałem sciągnać z gamershella - a tu taki zonk, że poza jednym serwerem wszystkie mają obbciążenie 100% ;p Myślę, że gry ściągać nie będe - skoro mój komp ledwo spełnia wymagania minimalne, to na pewno będzie szarpać na low - wtedy gra będzie brzydsza od Mortyra ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2007 o 19:45, VolfPL napisał:

wtedy gra będzie brzydsza od Mortyra ;d


Mortyr wcale na swoje czasy grą brzydką nie był :P Że nudna, wtórna i (jeszcze wtedy, bolesna prawda) polska to się zgodzę :) Właśnie wszedłem na jeden z serwisów torrentowych i odetchnąłem z ulgą - jeszcze pełnej wersji Colina nie mają. To tylko kwestia czasu, ale ja tam wolę nacieszyć się pudełkiem. No i zawartością pudełka, bo to w grach wydawanych przez CDP jest zawsze ciekawe. Tym bardziej, jeśli chodzi o edycję kolekcjonerską. "Mortyrek, Mortyrek, znalazłem go na plaży.." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, jak komuś muli TDU to niech nawet nie odpala tego dema. Szkoda czasu. Lepiej kupić X0 albo PS3 (jak już wyjdzie na nią). Mogę powiedzieć, że demko mnie zaskoczyło pozytywnie ale nie pod wzgledem wydajnosci. No i doszedłem do wniosku, że już lepiej kupić PS3 niż Radeona 2900 + zasilacz, który za pół roku będzie wart połowę tego co dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po zabawie. Nie spełniam minimalnych wymagań sprzętowych...a chciałem zobaczyć co "toto" innowacyjnego oferuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R4v - popatrz na to z tej strony: PS3 to wciąż ten sam sprzęt, ta sama konfiguracja (aż do wydania PS4). Ja rozumiem, że ma wielki potencjał itd, itp, ale może zdarzyć się tak, że PC będzie królował w najlepsze z DX10 na czele i olśniewał grafiką, fizyką (PhysX), oferując procesory dwu, cztero, ośmio-rdzeniowe, podczas gdy możliwości PS3 w którymś momencie się skończą. To zamknięta całość, do której nikt już niczego rewolucyjnego nie doda (i mandaryna). :)

A co do tego mulenia się gry - 100% prawda. Jeśli grasz w TDU na max - Colin powinien pójść Ci na high/ultra. Jeśli ten pierwszy choć trochę się ciął na detalach średnich - nie ma szans na komfortowe granie i ładne widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chloapki juz nie sprzeczajcie sie jakie to ma wymagania. Powiem tak. Do dzisiaj brakowalo mi grafiki ale juz mi przyszla. Wiec mam C2D 6300@2800 Ghz GIGABYTE P965-DQ6, 2X1GB GEIL DDR2 ULTRA 800@970MHZ, EVGA 8800GTX KO ACS3, CREATIVE X-FI FATAL1TY EXTREME GAMER, i dysk WD200GB SATA. Na maxymalnych detalach ani jednej przycinki wszytsko chodzi super a szczegolnie extra jest dzwiek na XFI pisk opon i wogole.
qn.ik tez ma fajnego kompa i jemu tez pewnie chodzi na maxa, sasiad ma 7600 gt i jakiegos tam p4 i jesmu juz na ultra przycina nieweim czemu ale ja nie zauwazylem dozej roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha a co do sciagania. Ja zessalem demo z FRAGLAND.NET i stamtad idzie caly czas max u mnie 750kb/sek jeste teraz godzina 22 i ssam demo jeszcze raz bo usunalem nie chcaco i idzie mi tera 581 kb/sek takze z tamtad mozecie ssac i szybko zessacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 21:09, qn.ik napisał:

R4v - popatrz na to z tej strony: PS3 to wciąż ten sam sprzęt, ta sama konfiguracja (aż do
wydania PS4). Ja rozumiem, że ma wielki potencjał itd, itp, ale może zdarzyć się tak, że PC
będzie królował w najlepsze z DX10 na czele i olśniewał grafiką, fizyką (PhysX), oferując procesory
dwu, cztero, ośmio-rdzeniowe, podczas gdy możliwości PS3 w którymś momencie się skończą. To
zamknięta całość, do której nikt już niczego rewolucyjnego nie doda (i mandaryna). :)


Tylko widzisz, za to wszystko trzeba będzie zapłacić. Wolę tą kasę wpakować w gry. Ostatnio kupiłem God of War. Jedynkę. Jakoś gra mi się w to rewelacyjnie. FFXII też jest bardzo dobre. Po prostu nie mam już ochoty pakować własnych pieniędzy w tą skarbonkę bez dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować