Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najbardziej oczekiwane RPG na Xboksa 360 już w sklepie gram.pl!

57 postów w tym temacie

yyyy wszyscy wiemy, że Obsidian to panowie od kontynuacji. Zmienić mnie tego NWN na jedynkę ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym się czepiał, ale mało prawdopodobne jest, żeby grafika z Mass Efect w pełni wykorzystywała możliwości XO, na to jeszcze przyjdzie nam poczekać (może przy okazji Mass Efect 2?;)). A jeśli chodzi o oczekiwane RPG, to Mass Efect stoi obok Blue Dragona, jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 19:11, Shadow Snake napisał:

au_rel gdzie widziałeś Lost Planet za 119 zł??? Daj link do sklepu internetowego albo nazwę
tego sklepu


Przepraszam za post pod postem, ale Twój pojawił się w czasie, gdy pisałem poprzedni. Nie wiem, czy podawanie linków do konkurencyjnych sklepów tudzież serwisów, za pośrednictwem których możemy nabywać rozmaite dobra (:P) nie koliduje z regulaminem, więc odeślę Cię jedynie do wyszukiwarek internetowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 3-4 lata będzie tak jak z Jade empire na sto procent bo musieli by się zajmować dwoma projektami bo zaraz po ukończeniu MASS EFFECT zaczynają prace nad drugą częścią bo MASS EFFECT to będzie trylogia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu właściwie, nowe gry na konsole muszą byc tak drogie, podczas gdy na PC nowości wychodzą w granicach 100-130 zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ oponent

Żal, najprościej to wytłumaczę jak mogę. Nie kupujesz sprzętu, a oni to muszą sobie odbić na grach. (+ dodatkowe opłaty M$ lub $ony, które biorą jakiś tam procent od każdej gry dla siebie, bo to ich sprzęty)

A oto linki do Lost Planet za 120 zł. (nowe, w folii, 3xA, sprawdzone sklepy)

http://www.allegro.pl/item199114184_lost_planet_x360_nowka_3xa.html
http://www.allegro.pl/item196612876_lost_planet_nowa_3xa_wysylka_6zl_.html
http://www.allegro.pl/item194732699_lost_planet_x360_nowka_3xa.html
http://www.allegro.pl/item196918597_lost_planet_x360_nowka_strefa_gier_w_w.html

Jeśli naruszyłem regulamin, to bardzo przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

260zł na gram, to oznacza 230zł w normalnym sklepie (tam nie doliczają sobie +30zł na WPLN;) i max 160-180 na allegro. Gdyby gra była spolonizowana to pewnie wydałbym te 230zł a że nie jest to dam zarobić chłopakom z allegro bo mają rozsądniejsze ceny. Swoją drogą jak to jest że gry sprowadzane do Polski z Europy są tańsze niż te wydawane u nas? (często o ponad 100 zł) Ktoś tu kogoś ostro naciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 20:55, Benitokks napisał:

260zł na gram, to oznacza 230zł w normalnym sklepie (tam nie doliczają sobie +30zł na WPLN;)
i max 160-180 na allegro. Gdyby gra była spolonizowana to pewnie wydałbym te 230zł a że nie
jest to dam zarobić chłopakom z allegro bo mają rozsądniejsze ceny. Swoją drogą jak to jest
że gry sprowadzane do Polski z Europy są tańsze niż te wydawane u nas? (często o ponad 100
zł) Ktoś tu kogoś ostro naciąga...


Dobra wiadomość. Gra od premiery będzie po polsku. Spolszczenie ma być kinowe. Skąd wiem? Od Microsoftu. Z reguły jak wychodzą w Europie gry to są w językach: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski. Jeśli chodzi o gry od M$ powoli dochodzić do tego będzie język polski :D. Mass Effect będzie pierwszy :D
Tak więc czy kupisz na allegro czy w gram.pl będziesz bez problemu kapować, bo Polacy nie gęsi i swój język mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@otc ->
Pierwsza spolonizowana gra to byl Crackdown :)

No i gdziekolwiek kupisz, gra bedzie miala na dysku polska wersje jezykowa. Crackdown tak mial.
Chociaz z drugiej strony on nie mial tak duzej ilosci speechow i tekstu jak Mass Effect... No ale nas obchodzi tylko, ze w Polsce bedzie po naszemu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować